3953 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kotlár Laco (anonym)
Tohle jsou smutné starosti,moc odčerpávají energie a zpravidla stejně končí blbě.Je to jak slepená váza - na pohled silná,sáhneš na ní a rozpadne se v ruce.
20. Září 2008 - 16:04
Iveta (anonym)
Tak i já jsem spadla mezi nevěrnice, i když jenom tělesně. Zúčastnila jsem se firemního večírku a tam jsem podlehla jednomu svému kolegovi. Znám se sním již 5 let a vždy to mezi námi i přes větší věkový rozdíl dosti jiskřilo. Já jsem 16 let vdaná, mám 2 děti a vcelku pohodového muže. On je ženatý již 28 let, taky má 2 děti a pokud vím i jeho žena je v pohodě. Možná nás svedla k větší důvěrnosti i kapka alkoholu a fakt, že jeho žena je nyní v lázních a můj manžel na služební cestě. Možná to byl i pocit chvilkové samoty, kdo ví. Přesto jsme si poté řekli, že si tato setkání občas zopakujeme. Rovněž jsme se dohodli, že nebudeme do našeho vztahu zatahovat nějaké hlubší city a nebudeme si dělat jeden na druhého žádný nárok.
20. Září 2008 - 23:47
radek (anonym)
To že je ten vztah narušenej to vím moc dobře,pro mně osobně ve své normální podobě skončil.Beru ju momentálně jako osobu se kterou vychovávám naše dítě která se stará o domácnost se kterou spím(žádný mazlení jenom sex)prostě si takovej život zvolila tím že spala s někým jiným,žádný hezký slůvka,žádný city.
21. Září 2008 - 1:55
Robert (anonym)
Správně radku, jen jí to dej pěkně sežrat. A co se týče Ivety, tak doufámm, že takovým ženským se v životě vyhnu.
21. Září 2008 - 13:27
jana (anonym)
pro Radka,treba to jeste neskoncilo,treba se to jeste urovna,dej tomu cas,uz to sice nebude jako jindy,mas to vsobe a kdyz ti treba bude s ni nejakou chvili dobre,tak ta myslenka se stejne obrati tam,co ti provedla...ja vim,ze vsichni chlapi co tu napsali posledni prispevky tak nadavaji na zensky,ale verte ze je to i naopak.ja to tady nechci ani moc rozebirat v jake jsem situaci ja,ale taky mam co delat abych vse ustala.a musim zatnout zuby a jit dal.neni vsem dnum konec.
21. Září 2008 - 21:58
radek (anonym)
Je jasný že někteří chlapi sou taky pěkný svině.Ale přece jenom nemůžou podstrčit té svojí cizí dítě a dělat jako že nic.De o to že když si někdo někoho vybere na celej život tak mu věří že budou jenom oni dva.Jasně že můžou být okamžiky kdy na to přestanu myslet ale vždycky se to vrátí zpátky.Je to posranej život.To vyřeší jenom smrt(a to nejlíp její),ale to bude trvat sakra dlouho bohužel.
21. Září 2008 - 22:56
Amater (anonym)
Vážení, tuto rubriku na tomto portálu založila ženská, která se chtěla svěřit někomu anonymně a brala to zde asi jako jakousi vrbu. Tak jsem viděl i tu rubriku já. Ovšem, co se zde najde za mravokárná individua, to se opravdu hned tak nevidí. Bere mi dech Radek, ten aby šel raděj k psychiatrovi a musím říci v mnoha směrech nejen on. Upozorňuji, nejsem žádný mladík, jsem již 40 let šťasně ženatý. Nikdy jsem nepátral, zda mi žena byla nevěrná, jestli se ovšem dá dobrému zasexování bokem říci nevěra. Ani ona se mi nikdy neptala. Totiž, když jsme se brali, tak jsme si slíbili, že budeme spolu v dobrém i ve zlém. To se nám vcelku daří a nějací milenci či milenky jsou tu jen pro spestření. Nakonec kamarád taky rád a kamarádka taky. Život je sice krátký proti věčnosti, ale zse natolik dlouhý, že pouze jeden vztah je pro většinu normálních lidí málo. Někteří to řeší neustálými rozvody a novými sňatky, pak se ekonomicky hroutí a dětem z takových manželství není co závidět. Ostatní jsou možná taky přeletaví, ale nepotřebují k tomu hned nějaké formuláře. Pár je těch, kteří si vystačí spolu napořád, ale myslím si, že těch je opravdu pár. Pravdou je ovšem, že ani muž, tím spíš žena by neměli o svých záletech svým drahým polovičkám vyprávět. Je totiž v mnohých z nás zakořeněn hluboce majetnický vztah a málokdo si připustí, že když někdo oře pole jeho, tak mu vlastně šetří jeho pluh pro možnost orání jiných polí. A ještě na závěr. Pokud se někomu dostal do ruky deník metro z 25.9.2008, tak ať si přečte sloupek od paní Evy Pallotto. Mohu říci že ta dáma má hlubokou pravdu a její slova vystihují přesně to co si myslím i já.
26. Září 2008 - 9:21
Návštěvník (anonym)
Včerejší Metro se mi nedostalo a nedostane do ruky - prosím o zprostředkování těch mouder.
26. Září 2008 - 9:37
radek (anonym)
Pro amatera:kázání od někoho kdo to nezažil a nechápe fakt beru,když nevíš o čem mluvíš tak to raději nedělej ten kdo schvaluje nevěru tak je u mně totální vůl tobě už se to asi ve tvým věku nestane tak buď rád žes tomu nemusel čelit a neříkej že by ti to nevadilo.Tolik pro někoho kdo se ani neumí představit.
28. Září 2008 - 0:43
Pozorovatel (anonym)
Radku co znamenala tvoje posledni veta? Jako ze si napsal Amater a ne treba Pepik?
28. Září 2008 - 7:04
Yossarian (anonym)
Jako to je sice hezký, jak tu popisuješ svý nevěry Amatére,ale ty to pipisuješ z pozice muže, jak vidíš, žena která zahne, pak přestane mít chut doma a často se do milence zamiluje, rozbije si tím vztah......a to je ten problém....u žen to tak funguje, muž může zahýbat a pořád se vrací domů...
28. Září 2008 - 8:05
Ludmila (anonym)
S milencem mám zkušenost asi takovou, že pokud se udělá, tak ne do mně, ale do mých úst. Manžel může kamkoli.
28. Září 2008 - 12:07
Návštěvník (anonym)
a děvka
28. Září 2008 - 16:23
Amater (anonym)
K Yossarianovi, znám dost žen, které když zahnou se spokojeně vrací k manželovi domů. znám taky dost mužů, kteří zahnuli a řešili to nakonec rozvodem. Co s tim chci říci, neexistuje pravidlo, že žena když zahne tak se zamiluje do milence a opouští manžela a naopak. Záleží vždy na psychice toho kdo se do tohoto bočního vztahu pouští. Sex je vlastně hra dvou a občas i více jedinců. Sex se dá, jako hra i koupit. V manželství jde a má jít ovšem vždy o víc než o sex. Většina těch, kteří to takhle berou přežívá spokojeně. Na druhé straně jsou extrémy. Znal jsem jednoho, který to přeháněl, 3x byl ženatý a 3x rozvedený. Splodil 8 dětí a ve čtvrtém vztahu se začal starat ještě o 2 cizí. Nakonec psychicky nevydržel a zastřelil se. Proč to všechno píši. Každý jedinec má jiný naturel a přistupuje k různým věcem rozdílně. Problémoví si to občas nechají přerůst přes hlavu a to je malér. Nechci nabádat ve svém psaní k promiskuitě, ale jak jsem již jednou popsal, lidský život je sice krátký, ale na jeden, upozorňuji sexy vztah, asi dlouhý. Soudím tak podle sebe i podle lidí, které znám ze svého okolí. Na závěr perličku. Mám kamarádku, která ve svých 16 letech poznala partu tří kluků a dnes s nimi žije. Má 2 děti a ani ona, ani ti její fíci nepátrají, kdo je vlastně jejich otcem. Jednoho si víceméně formálně vzala, ale všichni žijí ve společné domácnosti. Tento vztah jim vydržel již více než 21 let a jediní, kdo to nemohl dlouho skousnout byli rodiče jednoho z hochů, ale i ti si nakonec zvykli.
30. Září 2008 - 10:29
Yossarian (anonym)
No žena většinou-až na výjimky nehledá sex, zatímco muž si potřebuje zasexovat s více ženama .......to tvoje život je krátkej na jeden sex vztah je typicky mužský, to řekne jen málo žen ......žena, když je spokojená, tak nezahýbá a muž zahýbá i když má doma všechno v pohodě (i sex) .....nějaký výjimky, který tu uvádíš , jen potvrzují pravidlo ....běž si na d
30. Září 2008 - 10:55
Amater (anonym)
Yosarian, napřed omluvu, že jsem Tě oslovil v minulém příspěvku jako muže. Stále ovšem musím trvat na tom, že většina žen a mužů, možná jsou nějaké malé procentní odchylky, se chová ve vztazích naprosto stejně. Možná někdo o tom víc žvatlá, ale výsledek je stejný. Na jedné straně jsou ti, kteří berou sex jako hru a dělají si vzájemně příjemnosti, to jak v manželství, tak mimo něj a na druhé straně ti, kteří z toho dělají posvátnou krávu a když se jim to zhroutí jsou toho paf. Pak se najde kasta tzv. vyvolených mravokárců, kteří nenávistně šťourají do všeho, kde ostatní normální hledají jenom příjemně prožité chvíle.
2. Říjen 2008 - 10:15
Eli (anonym)
Yossarian,náhodně jsem přečetla tvůj příspěvek do téhle diskuze.Máš vyjímečně pravdu. Jinak jsi ale holka protivná,hádavá,arogantní a sprostá! Ani se nedivím,že ti nevydržel dlouhodobější vztah.
2. Říjen 2008 - 10:31
týna (anonym)
Eli, 100% souhlas.:-)))
2. Říjen 2008 - 11:38
Jana (anonym)
S manželem jsem spolu 7 let a nikdy jsem mu nebyla nevěrná. Před rokem nám změnili vedení a mám nad sebou šéfa, který je o 10 let starší než já. Jezdíme občas na služebky a postupně nám dával termíny kde jsem se s ním setkávala když bylo jednání. Byl vytrvalý a začal být pozorný. Připomínám že manžel byl můj druhý kluk. Manžel začal být hodně podrážděný ze své práce (změna firmy, apod) a na sex se nedostalo skoro půl roku. Tak jsem toho využila a stali se z nás milenci. Po prvním sexu s ním kdy jsem se porpvé udělala třikrát za noc mi bylo jasné že to bude pokračovat. Sex je s ním živožišný a umí to opravdu skvěle (má taky výborné vybavení) Nejdříve jsem nechtěla aby do mne stříkal ale jednou nám prasknul kondom o můj zip u kalhot a jak jsem cítila jeho semeno tak mě to ještě více vzrušilo. Snažím se nemít sex s manželem když jsem s milencem (většinou služebky, nebo na hotelu) ale podezřívám milence že on by to tak chtěl aby do mě stříkal ten den jako první. Párkrát se mě ptal jestli budu mít sex ještě doma až příjdu k manželovi. Milence nemiluju a jakmile se manžel uklidní tak to chci skončit. Mimochodem s manželem se ted už milujeme aspoň jednou za týden. Takže abych odpověděla na původní otázku tak mě vzrušuje když do mě milenec stříká ale když se opravdu velmi zřídka ten den potom miluji doma tak je to vzrušující, ale asi víc pro milence, protože chlapi už jsou asi takový.
2. Říjen 2008 - 11:47
Návštěvník (anonym)
No Jano, co dodat. Hlavní je, že má výborné vybavení:-).
2. Říjen 2008 - 11:55
Jano, (anonym)
to ani kalhoty nesundáš?
2. Říjen 2008 - 12:05
Hehe (anonym)
Jano jestli je to tvůj šéf, tak to nebudeš ty, kdo to ukončí:-) Teď si pro něj samice, která podrží a běda když ne!:-)
2. Říjen 2008 - 12:10
Jana (anonym)
Hehe, nebo kdo vlastně jsi, tak z toho opravdu strach nemám. Asi by se jeho ženuška nechtěl dovědět jak tráví své porady. A taky ještě jeho nadřízený kterýho znám od počátku firmy je můj spolužák. Asi tady nebude nikdo kdo by na to reagoval normálně.
2. Říjen 2008 - 12:17
Hahaha (anonym)
Jano, nic proti gustu.... Moje parketa to není.:-) Jak chceš aby na tohle reagoval někdo normálně. Není to normální. Taky by mě zajímal ten technický detail soulož - kondom - zip.:-)))) Nebo je to jen pěkná pohádka??? Mělas počkat až před spaním.:-)
2. Říjen 2008 - 12:30
Katka (anonym)
Hele ty chudáčku co se ani neumíš podepsat tak ji nechej na pokoji. Já takových jako seš ty už dost zažila v jiný diskusi. Nevím co je na tom že se kondom roztrh a ty aby sis u toho mohl honit svý péro chceš ještě popisovat detaily jak se to stalo. Jana napsal co chtěla a ty "zamindrákovaný hrdino" odkáčej tam kam Tě budou chtít.
2. Říjen 2008 - 12:44
Katka (anonym)
oprava napsala :) Jinak Tě jano obdivuju že jsi to zatím citově ustála. Já bych asi měla co dělat se v takový krizi nezamilovat.
2. Říjen 2008 - 12:46
Hahaha (anonym)
Katko, jsem ženská a nehoním si jí u toho.:-))))Opravdu mi to připadá jako fikce.:-) A nejsem Hehe!
2. Říjen 2008 - 12:58
Rondo (anonym)
Jen pro informaci, Katka nademnou, která tak rozdává rozumy k tomuto tématu, ještě nedosáhla 14 let věku. Přiznala se k tomu v jiné doskusi. To jen, aby ste věděli s kým máte tu čest. A také vás prosím, aby jste tu nepsali žádné sprosté výrazy, ať nekazíme výchovu tohoto dítěte, děkuji.
2. Říjen 2008 - 13:01
Hahaha (anonym)
:-))))) Neměla by být ve škole, to už si můžou dělat co chtějí i při hodinách?:-)))
2. Říjen 2008 - 13:07
Katka (anonym)
Hele Rondo, to si mě teda musíš dost plést protože já byla v diskusi ne na doktorce ale na atlas.cz. Sem jsem zašla po tipu mojí kolegyně, jen aby jsi měl jasno. Jinak je mi o 23 let víc než si myslíš.
2. Říjen 2008 - 13:11

Stránky

Přidat komentář