Reklama

Ano jen pro ženu která má velké sexualní

jana (So, 15. 10. 2016 - 10:10)

Pipku mám jako všechny normální holky ale klitoris mám cca4 cm v klidu.

MARIO (Po, 7. 12. 2009 - 13:12)

Jak velký klitoris máte na...OZVI SA MI MARIO50@ CENTRUM.SK A URCITE NEOLUTUJES

Džony (Po, 19. 10. 2009 - 13:10)

Jak velký klitoris máte na...Asi 25 cm bejby,v klidu.

bertold (Čt, 15. 10. 2009 - 11:10)

Jak velký klitoris máte na...veľká neznalosť...až ma to zaráža

ade (Pá, 7. 1. 2011 - 12:01)

Hedám dámu s velkým klitorisem,neuvádím délku,raději se nehcám příjemně překvapit.
Dík za odpověď [email protected]

Lidka (Ne, 13. 10. 2019 - 22:10)

Moje kámoška měla kliták 5cm.Muj brácha tomu nechtěl věřit a tak jsme kámošku ukecaly aby nám ho ukázala.Po dlouhém ukecávání nam ho ukázala s pravítkem v ruce a měla pravdu.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 13:05)

Znal jsem jich pár s velkým klitorisem. Neměřil jsem je, ale jedna ho měla jako můj palec. Mě se líbí takové, co se vzruší a vyleze jim ze štěrbiny ven. Poprvé jsem to viděl u docela malé holčičky při hře na doktora. Po letech jsem měl starší partnerku, která to měla taky tak. Moc rád jsem ho cucal a lízal. Měla divoké orgasmy. Říkala že je to prokletí, protože když se jí postavil, udělala se i o kalhotky, tak je raději nenosila.

? (Ne, 9. 10. 2005 - 09:10)

Starší muž, no to hovoří za vše, měl by sis najít jiné aktivity než sání klitorisů, co takhle starat se o vnoučata, ty bejku?'

Věra (So, 8. 10. 2005 - 18:10)

Ahoj asi jsi i něžný.Jsem moc ráda že se ještě najde muž který ví jak žena potřebuje sex od chápajícího muže.Jsem přesně ten typ ženy jak hldáš a vím jak jsou někteří muži nechápající když vidí to o čem píšeš.Nenapsal jsi okud jsi já jsem od Brna snad jsi blízko.Těším se'

Zdenek (Čt, 4. 5. 2023 - 13:05)

Hledám ženu s velkým klitorisem

Mudr Jánská (So, 1. 10. 2005 - 14:10)

Pro všechny odpůrce tohoto článku.Při moji dlouholeté praxi vím že je velké procento žen které mají velký problém najít právě tohoto partnera ochotného jim vyhovět.Ty to ženy jsou izolovány od imtimnímního žívota po špatných poznatků předchzích partneru,tak jse ani nesnaží hledat na různých seznamkách.Jsem moc ráda že jse našel muž který uspokojí právě tento typ aspon jedné ženy která se mu ozve.Nezapomente že sex je jen těch dvou.M.J.'

Dupal (So, 1. 10. 2005 - 10:10)

Jo,jo,pro úchyly tu moc prostoru není.'

Morgolius (So, 1. 10. 2005 - 09:10)

Nějak se ti chlípný samičky nehrnou :DPochybuju, že nějakou touto cestou seženeš. Internet je přecpán inzeráty a vzkazy sexuálních loudilů.'

Pepa (So, 1. 10. 2005 - 01:10)

Hledám ženu která má velké sexualní touhy a velký klitoris na něžné sání.Ještě bych přivítal Tvé mohutné výtoky je možné i výstříky vzrušení.Jsem starší muž tak neboj mám pochopení.'

Reklama

Přidat komentář