Reklama

BYLINY po trhani zubu

Zdeňka (Ne, 29. 7. 2007 - 14:07)

Změnila jsem zubaře. První doktorka mi říkala, že si mám stoličky nechat, že je lepší mít své zdravé zuby, i když hořejší mi trčí do tváře, navíc, že osmičky jsou zuby chtění. Nová paní doktorka mi je doporučuje co nejdříve vytrhnout, že způsobují nadměrnou produkci zubního plaku, tudíž že se mi i ostatní zuby více kazí. A já nevím co zvolit a bolesti se samozřejmě bojím. Můžete mi ,prosím, kdokoliv poradit? Díky předem Zdeňka.

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 15:06)

Casto kloktejte vlaznou slanou vodu.

Eva (Ne, 17. 6. 2007 - 15:06)

Sylvo,
mně trhali stoličku v pondělí. Ve středu jsem byla raději u zubařky s otokem a bolestí jak píšete a bylo mi řečeno, že je to normální. Zítra je to, ale týden co je zub pryč a stále to ještě cítím a mám trošku nateklé. Přeji brzké uzdravení
Eva

Eva (Ne, 17. 6. 2007 - 15:06)

Sylvo,
mně trhali stoličku v pondělí. Ve středu jsem byla raději u zubařky s otokem a bolestí jak píšete a bylo mi řečeno, že je to normální. Zítra je to, ale týden co je zub pryč a stále to ještě cítím a mám trošku nateklé. Přeji brzké uzdravení
Eva

Eva (Ne, 17. 6. 2007 - 15:06)

Sylvo,
mně trhali stoličku v pondělí. Ve středu jsem byla raději u zubařky s otokem a bolestí jak píšete a bylo mi řečeno, že je to normální. Zítra je to, ale týden co je zub pryč a stále to ještě cítím a mám trošku nateklé. Přeji brzké uzdravení
Eva

Sylva (So, 16. 6. 2007 - 10:06)

před 2 dny mi vytrhly stoličku,mám pořád otok a bolest,nemůžu mít zánět?,nebo váček?,bolí mě i zub před tím vytrženým,poraďte mi někdo,jestli to trvá tak dlouho než se to uzdraví,díky Sylva

MONIKA (St, 30. 5. 2007 - 20:05)

NA BOLEST ZUBŮ VÁM PETRO SNAD POMŮŽE GEL KOMISTAD KOUPÍTE HO V LÉKÁRNĚ A NEBO PRÁŠKY VALETOL.MĚ POMOHLI,ALE STEJNĚ JSEM PAK MUSELA K ZUBAŘI NENÍ TO NA POŘÁD.

Darča (Čt, 24. 5. 2007 - 08:05)

mě včera vytrhly zub a každých pět hodin beru dva ibuprofeny 400

petra (Út, 22. 5. 2007 - 13:05)

prosim vas jaky prašky pomahaj na zuby mam velke bolesti dekuji moc petra

*Marek* (Čt, 5. 4. 2007 - 23:04)

Tak podle knihy od Marie Treben je to Kontryhel. Nicméně šalvěj je super, používal jsem ji už dříve i po vytržení krčních mandlí.

Návštěvník (Ne, 1. 4. 2007 - 17:04)

Na jakékoli bolesti zubů je koření hřebíček,rozkousat v puse a chvíli nechat působit.Hřebíček umrtvuje a pak to nebolí.

Michal (Ne, 1. 4. 2007 - 09:04)

Stoprocentně účinné je na to jitrcel, rozdrtit jitrocel na kašičku a kašičku příložit na postížené místo. Jinak ja sám vyrábím jitrocelový extrakt v olivovém oleji, abych to měl stale po ruce, který je je stejně účinny jako čerstvý jitrocel a vzhledem k tomu, že je v olivovém oleji tak je ještě lepší. Můžete se na mne obratit i na tel. 596744672, 608431916 nebo mail: sulic"seznam.cz

Návštěvník (Ne, 1. 4. 2007 - 04:04)

Kloktat řepík. Z homeopatik hypericum a pyrogenium 5 CH.

Ondřej (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Z homeopatik mohu také doporučit kousek hovnicum od psum 7 DP a naředit mývalí močí.. největší kýžený efekt má pokud si ho dáte ještě za tepla .. proberte se !! Radši byliny když už ne léky, ale homeopatika jsou jen drahé placebo..

Návštěvník (So, 31. 3. 2007 - 17:03)

Salvej

stirenka666 (So, 31. 3. 2007 - 14:03)

mě vytrhla doktorka zub v úterý,včera jsem dostala antibiotika a prášky proti bolesti.pořád to bolí i přes ty prášky a já jsem fakt už hotová.existuje něco co mi vážně účině a aspoň trošku rychle uklidní tu rozbolavělu dáseň?jsem úplně zoufalá.

John (St, 3. 1. 2007 - 21:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Mara (Ne, 19. 3. 2006 - 19:03)

Ahojka strasne mocinky me boli zub uz musi jit na vytrhnuti tak se chci zeptat esi to hodne boli.Jsem asi trosku straspytel,ale vyskoku z letadla se nebojim,heh asi protoze je to moje hobby.Diky za odpoved

Jaroslav SELTNE (Čt, 29. 9. 2005 - 23:09)

Dekuji vsem za ryclou odpoved!!! CHtel bych jen upozornit,ze salvej se moc nehodi!!!! Protoze uzavira ranu!!! Je prilis silna ! Aspon' tak si to pamatuji? Kazdopadne dekuji.Trezalka je to , co potrebuji. Jarek

Veronika (Čt, 29. 9. 2005 - 23:09)

ale ta třezalka je dobrá taky - ale v homeopatickém ředění. Hypericum perforatum, třeba 9 CD.

Reklama

Přidat komentář