Reklama

andropenis

Mlady (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

to petr: fňukáním na...Tak to je sakra dobrej prispevek! CHlape ty nemas v hlave nasrano! Svata pravda!

Mlady (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

Myslete chlapi hlavne na zdravi! Luxusne si zasukate i s malym a tenkym! Jak je hruby tak to zenskou boli a musi se hodne mazat a jak je velky tak si nemuzete prirazet jak chcete a jak je oboji tak ani ten analek vetsina zenskych nechce!

Mlady (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

Jeste dodam, ze jsem to zkusil, taky jsem naletel a doufal jsem v nemozne,ale opravdu to nezabira a podle me kdo tady pise ze jim to dobre zabira a takove zvasty tak to jsou nejaci dileri nebo proste bezplatna reklama! a ani nejake cviky to toky neni ono, potom pindik prestane stat jak by mel!!! a na stari to clovek pozna!!! Jinak ja jsme nemel zas problem ze by byl ten muj nejak hodne malej 17,5cm ale spise necelych 4cm hrubej a to jsem chtel napravit!

Mlady (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

Tak jsem to zkusil na nejaky ten mesic, podle me je to jen peknej podfuk a vubec to nepusobi, mozna tak se natahne kapku v ochablem stavu a to je vse! Spise bych mel strach ze se po delsim noseni zdeformuje penis nez ze vyroste! a taky ze uz nebudu mit tak pevnou erekci jak mam no! Radeji jsem to prestal nosit a prodal to, protoze je to fakt divny! ale to necham na kazdem zvlast no.... je to pro chlapy co maj asi fak uz velky mindraky a nemaj zensky, protoze zenska by mi to nedovolila ani zamak a musel jsme to pred ni schovavat! Podle me je to proti prirode a hlavne proti zdravi a radeji se na to vyserte protoze se muze stat ze se vam jednoho dne nepostavi!!!

lukas (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

No ja nosim andopenis uz asi 2 roky...vyrostl mi o 2 cm +- ale treba v lete ho temer nenosim,protoze v kratasech a u vody to proste nejde...noseni je neprijemny,stokrat jsem si rekl,ze s tim seknu.zalud se mi nekdy skripne a hlavne mam casto erekce,takze to vypadava a nebo boli,protoze se tlaci.....taky beru zinek a objednal jsem si prasky taky z usa...no nevim...asi jsem uz cvok ale jeste to chci pul roku vydrzet a dosahnout velikosti,kterou jsem chtel..ale je to vazne o trpelivosti a nekdy i o pretrpeni bolesti....

Marko (So, 9. 1. 2010 - 09:01)

bral niekto tabletky VigRX ?

Martin (Čt, 7. 1. 2010 - 22:01)

k tomu ještě beru zinek,vitamin E,selen, jestli to pomáhá čert ví.

četl sem dobrý ohlasy na tabletky Penis plus, u nás k dostání nejsou, musí se objednat z ameriky. možná do toho půjdu, nejsou ani tak drahý. koukal sem na složení co to je za zázrak, v podstatě se jedná o kombinaci přírodních látek zvyšujících prokrvení cévního systému, na zvýšení libida afrodisiaka a pak nějaký chemický látky. no..sem trochu skeptickej ale za pokus nic nedám.

Martin (Čt, 7. 1. 2010 - 22:01)

1,5 cm.

v různejch diskuzích na netu uváděj lidi i větší čísla. moh sem cvičit víc to jo,byli měsíc až dva kdy sem to flákal. takže je možný teoreticky dosáhnout i víc..co já vim.. zezačátku to de rychle, těch 0,5- 1cm do měsíce dvou.
plus 1,5 cm mám teď určitě, nebo možná přesnějc, 1,4- 1,6, měření na milimetry musíš brát s rezervou...

Fero (Čt, 7. 1. 2010 - 09:01)

Naozaj ziadne!

Marko (Čt, 7. 1. 2010 - 04:01)

Martin a ake vysledky si za tych 5 mesiacov dosiahol?

ajvon (St, 6. 1. 2010 - 20:01)

Ještě dodám, že je mi...co tohle je vlastně za cviky? To opravdu existuje a je to účinný?

Martin (Út, 5. 1. 2010 - 20:01)

Buď si objednáš knížku ABC muže ( v elektronický podobě).

Druhá alternativa je www.velkypenis.cz, respektive www.velkypenis.sk.

Jako nejlepší se mi ale zdá www.enlargepenisguide.com, je to "oficialni" stranka zvětšování penisu.

Já si objednal ABC muže, chtěl sem mít jistotu, že vše dělám správně a mít zaručenej návod. Když to ale teď srovnám s www.enlargepenisguide.com, rozdíl co se týče cvičení tam není.

Co to je? (Út, 5. 1. 2010 - 03:01)

To je nějaký robotí penis?

Lulan (Po, 4. 1. 2010 - 23:01)

Martin:Mohl bys dát návod? Dík.

zvecsovatel (Po, 4. 1. 2010 - 22:01)

Vyrobim vam pristroj na natahovanie penisu na vasu mieru a za super cenu , prepracovane uchytenie penisu info na stranke zvecsovatel.sk

Martin (Ne, 3. 1. 2010 - 22:01)

z duvodu anonymity ti kontakt dávat nebudu, přece jenom nechci, aby náhodou někdo, kdo mě zná, rozhlásil, že si zvětšuju péro. ale funguje to.nemám důvod ti lhát a ti, co to odsuzují a přesvědčují o nebezpečnosti s tím nemají zkušenosti. samozřejmě, opatrnost a nepřehnané očekávání je potřeba, za měsíc z toho 3 cm nevytlačíš. věřím, že rok a 3 cm sou reálný, zatím cvičím 5 měsíců.

marko (Ne, 3. 1. 2010 - 09:01)

je tu niekto komu pomohli tie cvicenia penisu ? nech da kontakt na seba (email) dík

Dr. Bolíto (Pá, 1. 1. 2010 - 09:01)

HULA: Seš slepej? Já si pamatuji že andrák tak ještě před rokem a půl, 5 a půl stál

Milan (Pá, 1. 1. 2010 - 09:01)

Tak ještě že umíš poznávat čísla. To už se učí v první třídě. Nechyběl jsi náhodou? Bylo to za 1999Kč a kup ihned za 2500Kč. Kritika mi nevadí, ale pokud kritizuješ, vždy si informaci aspoň 3x ověř. Předejdeš tak zbytečnému výsměchu. To je taková malá rada do nového roku, ale i do života ;-)

david (Ne, 21. 4. 2013 - 11:04)

Hele s tím kroužkem a napumpovaní penisu,aby v něm držel a byl nalitej,to fakt nevim,jestli je dobrej nápad.Už tak ptáka dost zatěžuješ.Četl si někdo o tom?

Reklama

Přidat komentář