Reklama

andropenis

Milan (Út, 26. 3. 2013 - 18:03)

ale je to pakárna a když si...Vymysleli cvičení jelqing :D

.. (Út, 26. 3. 2013 - 18:03)

ale je to pakárna a když si vemeš,kolik času tomu věnuješ...v podstatě pro pár centimetru,tak si nekdy rikám,zda to má cenu...Proto sem doufal,ze vymyslí neco pohodlnejsího,co se da nosit bez odrenin a bolesti...no jsem zvedavej

mates (Út, 26. 3. 2013 - 13:03)

jo to vim, prvni 2 cisla sly hrozne rychle :D
tedka uz to jde pomaleji, ale stale to roste, tak budu pokracovat

.. (Út, 26. 3. 2013 - 12:03)

Navíc když začínáš na 13-16,tak to jde ze začátku rychleji i několik centimetrů ale pak to jde pomalu čím dál víc

.. (Út, 26. 3. 2013 - 12:03)

jojo...divil by jses ale i tak to je...kámoš měl do 18 penis průměrný 15-16 cm a ted ho má 21 a je mu 24...vyrostl během 6 let a nic s nim nedělal.Ale určitě má natahování efekt,jen u mladších to jde líp a rychleji,protože je to spojený s celkovým tělesným růstem.

mates (Po, 25. 3. 2013 - 21:03)

ano PMP jsem objednaval primo na jejich strankach, do 4 dnu jsem to mel doma..

jinak od 15 do 17/18 me penis nevyrostl ani o pid, porad to bylo zasekle na 13cm, takze neverim ze ciste nahodou kdyz jsem se tomu zacal venovat zafungovala genetika a posoupla to

Radek (St, 15. 4. 2020 - 07:04)

Mates prosimte v kolika letech si se to mu začal věnovat. Mě je 17 a chci s tim zacit.

Milan (Po, 25. 3. 2013 - 19:03)

No ale pozor..pokud ti je...Jelq zvětší penis i do šířky, ale aby byl výsledek trvalý, tak se musí cvičit alespoň několik let.

.. (Po, 25. 3. 2013 - 19:03)

No ale pozor..pokud ti je 21,tak penis roste do 21 let a vyjimecne i do 25,takze tvuj rust mohl být zpusoben i castecne prirodou...Ten bathmate pouzívas primerene ale jak je videt,tak ti po nem neroste do sírky,jak uvadeji....Jelg(dojení)jsem provadel pul roku a po celou dobu se mi zvetsoval do sirky...mel jsem ho macatejsi...jenze,jak jsem prestal dojit,jelikoz jsem mel potom hodne castou erekci a nemohl nosit andrak...tak se mi po case vrátil do puvodní sírky...takze nevim no..a ze mu vyrostl z dojeni do delky je blbost-kdovi,kolik mu bylo...zda ne 16-17 a pak je rust o necem jinem...ten PMP si objednaval na tech nemeckých origos strankach jo?Prisel vcas?

mates (Po, 25. 3. 2013 - 15:03)

ano jelq je efektivni, ale ne zase tolik aby jenom z toho penis vyrostl...

jeden klucina na zahranicnim forku provadej jelq kazdy den cca 20 minut a za rok mu povyrostl neco malo prez 2cm, ja si myslim ze za rok 2cm neni nic extra..

lepsi je to kombinovat s natahovanim a strecinkem a mit za ten rok 4cm

nereknu (Po, 25. 3. 2013 - 15:03)

ano, muzu potvrdit, ze jelq je jedno z nejefektivnejsich cviceni pro zvetseni penisu. sam jsem ho delal par tydnu a pomohlo. dost informaci jsem nasel i tady http://www.zvetsenipenisu.co/tipy-pro-zvetseni-penisu-tip-2-jelqing/

mates (Po, 25. 3. 2013 - 14:03)

jo 9 hodin to je dost, ale jeste se to da obcas dat, ale posledni dobou 5-6 hodin max.

jinak je mi 21, 3-4 hodinky do 11 nez jdu do skoly, mam stesti ze mam skolu 5 minut od bytu, ve skole o prestavkach na zachode delam strecink, to je vzdy kolem 5 minut, po skole mam trenik a kolem 8-9 vecer jsem zpatky na byte a pokracuju, je pravde ze toho moc nenaspim v tydnu, ale to dozenu vzdy o vikendu :D

jinak kazdy druhy den jedu 3-5 krat BM po 5 minutach a 3-5 krat jelq (vzdy stridam BM, jelq, BM, jelq,...)

erekci mam silnou, mozna i lepsi nez byvala, na ni cvicim keglovy cviky, uz jsem si na ne zvykl takze je delam skoro porad ani je nevnimam

.. (Po, 25. 3. 2013 - 13:03)

a kolik ti je?

.. (Po, 25. 3. 2013 - 12:03)

9 hodin je síla,pokud píšeš,že to nosíš doma,tak to jsi celej den bez pohybu doma zavřenej-to bych asi umřel :-Da narostla mi z toho ještě prdel:-)..No právě že ta šířka se nedá dělat současně,jinak se brzdí rust do délky...Já jsem z toho důvodu přestal dělat bathmate,protože byl vyloženě vyčerpanej a taky jsem měl takovou nafukovací erekci,takže mi šel špatně nasazovat do andráku...Já ho maximálně promasíruju,když sundám andrák ale bathmate mám a chci ho používat-třeba to pujde s PMP líp kombinovat.

Milan (Po, 25. 3. 2013 - 11:03)

na PMP mam necelych 1500...Erekce se ti nezhoršila, když se ti penis zvětšil?

mates (Po, 25. 3. 2013 - 09:03)

jo jinak denne jsem to nosil 6-9 hodin, byl videt jen jeden valecek dole

mates (Po, 25. 3. 2013 - 09:03)

na PMP mam necelych 1500 hodin k tomu andrak 600, takze tech 2000 hodin padlo a to nejak odpovida 2cm.. Vysrotl me samozrejme o neco vic, cca 4cm mam navic, ale jedu do toho jeste strecink, BM a jelq, prasky neberu zadny.

Zacinal jsem na cca 13cm, tedka mam 17cm, co se tyce obvodu tak ten se zvetsil jen o par mm, takze je spise stejny nez vetsi/mensi.

Jinak muj cil je neco malo prez 18 a potom se budu soustredit na sirku a obvod, takze doufam ze do leta tech 18 padne :)

.. (Ne, 24. 3. 2013 - 20:03)

Ok...a jak dlouho to nosíš přes den,jak často děláš přestávky a kolik ti už vyrostl?Bereš k tomu ještě nějaký prášky?

mates (Ne, 24. 3. 2013 - 19:03)

PMP nasadíš vcelku rychle, tak do minuty až 3 to nasadíš úplně v klidu..
Teďka v zimě to venku nosit je nemožný, by mě hned umrzl, takže to nosim jen doma. Jak tam je ta hlavice tak to je automaticky i delší než andropenis, takže to na ven není zrovna ideální, ale je to možný..

Žalud je po vyndání mírně opuchlý, ale jen mírně a to se do 5 minut vrátí do normální velikosti

mates (Ne, 24. 3. 2013 - 19:03)

PMP nasadíš vcelku rychle, tak do minuty až 3 to nasadíš úplně v klidu..
Teďka v zimě to venku nosit je nemožný, by mě hned umrzl, takže to nosim jen doma. Jak tam je ta hlavice tak to je automaticky i delší než andropenis, takže to na ven není zrovna ideální, ale je to možný..

Žalud je po vyndání mírně opuchlý, ale jen mírně a to se do 5 minut vrátí do normální velikosti

Reklama

Přidat komentář