Reklama

andropenis

Luky (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

Raque, co blbneš, proč bys měl mít komplexy z 15 cm? já mám necelých 16 a holkám to nijak nevadilo. Akorát teď poslední přítelkyně mi bez mého vědomí objednala andropenis a kapsle na zvětšení. Tím mi asi naznačila, že s velikostí není spokojená. Za 4 měsíce mám 1,8 cm navíc v erekci, ale nevím, co z toho funguje víc....
Andropenis by měl fungovat trvale, ale kapsle bohužel jenom po dobu braní, dá se vynechat tak měsíc, takže v konečném důsledku to vyjde dráž.

Raque (Po, 15. 1. 2007 - 15:01)

Rozhodl jsem se to vyzkoušet. Dost jsem se kvůli velikosti trápil a bál se navázat intimní vztah se ženou, takže jsem ten tonoucí, který se stébla chytá. Vlastně není důvod to nezkusit. Sice jsem velmi skeptický, ale kdyby mi to mělo pomoci ze současných 15cm alespoň na 17-18cm, byl bych štastný jako blecha. A jestli to nebude fungovat? No tak vyhodím 5000,- a za rok dva si na ty promrhané peníze ani nevzpomenu (na rozdíl od mindráků), tak o co jde? Lepší než se do konce života užírat komplexy a nezkusit nic. Vypadá to slibně, ale to je asi jen věc prezentace. Jaká je realita bohužel není jasné ani z tohoto fóra. Vyzkouším to a uvidíme. Dám vědět, jak to dopadlo.

Richard (Ne, 14. 1. 2007 - 22:01)

.....clapci vykaslete se na "andropenis", ted existuje nova metoda nazyvana "Predator"!
.....znamena to - fackuj "ho", fackuj "ho" a fackuj "ho"!
No a ted mam v klidu vic nez Vy pri stoporeni?!

Richard

Luky (Ne, 14. 1. 2007 - 21:01)

No,ty máš erekci pokaždé stejnou? Já teda ne, někdy jseš přeci vzrušenej víc a někdy míň a podle toho i kolísá délka.
Přítelkyně mě měří proto, abych byl vzrušenej. Když si to budu měřit sám, tak z toho erekci budu mít těžko. A v klidovým stavu mě to ani tak moc nezajímá.

t.o.m.xxx (Ne, 14. 1. 2007 - 21:01)

luky a proč bych měl kecat? ty sám nevíš z čeho to máš tak jak můžeš vědět jestli mi porostl nebo né. když si metr zatlačíš na břicho tak ti vždycky ukáže jinak... já prostě vím na čem jsem a měřím si ho sám, negramotný nejsem aby mi to měřila baba... a jestli si u sexu měřité přirození tak to teda smekám... divná technika sexu..

Luky (Ne, 14. 1. 2007 - 21:01)

Čtu to tady a mám pocit, že se k tomu taky
musím vyjádřit.
Používám jak andropenis, tak i kapsle na zvětšení. Měl jsem velikost 15,8 na dýlku
a 4,1 na šířku. Moc jsem si od toho nesliboval, ale výsledky jsou. Na dýlku 17,6
a na šířku 4,3. Co z toho funguje víc, to samozřejmě nepoznám.
Hele,ty t.o.m.xxx pěkně kecáš, já se nechávám měřit od přítelkyně, aby vzrušení bylo co největší a velikost v erekci silně kolísá. Třeba dneska se lišila při dvou měřeních velikost o půl cenťáku,takže nevěřím tomu, že bys měl na milimetr stejnou velikost jako před měsícem.
A chlapi, nějaký výsledky taky napište:-)

t.o.m.xxx (Ne, 14. 1. 2007 - 20:01)

Tak jsem tady přesně po měsíci používaní andropenisu. Nosím ho přesně podle návodu a můžu říct že po přeměření jsem nenaměřil ani o 1mm víc... tak nevím... nemám ten pocit že podle těch kalkulátoru na stránkách přibude v tom druhém měsíci 8mm jak mi to píše že po 2 měsících bude o 8mm větší... nevím... zatím tomuteda nevěřím vůbec..

P. (So, 30. 12. 2006 - 23:12)

Jo a nosím to jen s tou hadičkou za žaludem (v tom přirozeném záhybu, takže není problém s vyklouznutím), žádné molitanové obaly, nevím, k čemu tam jsou, ani ten chlap na videu je tam nemá. Jsem teď po třech týdnech na délce základ+3cm, dám vědět, jak to jde. :)

P. (So, 30. 12. 2006 - 22:12)

Tak já vám to pánové prozradím. :) Nejdřív všechno rozebrat, nasadit úplně samostatně díl s hadičkou na penis, pohodlně upevnit a utáhnout za žaludem a teprv potom vsunout tyčky a zašroubovat. Uvažuju, že bych si to nechal patentovat. :) Nechápu, že je to nenapadlo a neudělali to šroubování jednodušší, takhle to chce trochu cviku, ale po tréninku se dá dosáhnout montáže pod jednu minutu. :) Stejně jako vychytat denní režim tak, aby se těch 8-10 hodin bez problémů zvládlo odnosit. Jinak samozřejmě souhlasím, že to je předražené, ale cenu neurčujou výrobní náklady, ale poptávka, že ano? :)

Návštěvník (Čt, 28. 12. 2006 - 20:12)

No tak to mi musíš prozradit, jak to udělat, aby žalud nevyklouznul!

Návštěvník (Čt, 28. 12. 2006 - 14:12)

Jak si zvyšuješ uměle hladinu testosteronu, prosim tě? Já chci taky!

Alessandro Vela (Čt, 28. 12. 2006 - 14:12)

Miro, máš recht! To hejbání zná většina pracujících lidí. Ale kdo má v práci čas a možnost lítat furt na hajzl nebo se schovat někde, aby ho nikdo neviděl, tam si sundat kalhoty a dotáhnout si hadičku na ptákovi? Já jsem si tu věcičku před pár dnama taky pořídil a pár věcí na tom nechápu; kromě jinýho taky to, proč je to tak drahý. A v návodu se piše, že než si to nasadíš, tak si musíš upravit velikost toho Andro-Penisu a pak to teprv nasadit. A mně podle toho příkladu na vypočitání velikosti Andro-Penisu vyšlo, že to má bejt nastavený na 10,7 cm, a přitom mam vochablýho ptáka dlouhýho jenom asi 8 cm. Jak mam dostat žaluda na ten vrchní držák, abych ho moh prostrčit tou smyčkou a utáhnout ji? Tam až měkkej pták žaludem nedošáhne! Jde mi to jedině když mam tu velikost nastavenou na ten základ, což je 8 cm. Ale nevim, jestli je to tak správně. Miro porad', prosim tě!

Petr (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Ahoj mám to stejně jako ty jak to Teda nosit?

Návštěvník (Čt, 28. 12. 2006 - 14:12)

Ne průměr 1 cm navíc, ale vobvod. I když ten průměr by byl samozřejmě lepší.

Návštěvník (St, 27. 12. 2006 - 22:12)

mám ho asi měsíc. když jsem doma, tak ho nosím v nějakých volných kalhotech dolů (naostro), ale přes den venku nahoru, spíš v něčem těsnějším. jinak dost dlouho mi trvalo než jsem přišel na chyták, jak to nasadit, aby žalud nevyklouznul. ;-)

Milan (So, 23. 1. 2021 - 09:01)

jaký chyták?

aja (So, 23. 12. 2006 - 11:12)

hele jak to nosíte? penis dolů nebo nahoru?

Návštěvník (Pá, 22. 12. 2006 - 13:12)

si kokot

Návštěvník (Čt, 21. 12. 2006 - 02:12)

.

..

..

t.o.m.xxx (St, 20. 12. 2006 - 22:12)

výsledky zatím nic:) mám ho 6 dnů:o))

Reklama

Přidat komentář