Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

... (Pá, 9. 4. 2010 - 17:04)

Pokud jsou takoví chudáci, kde jsou romští bezdomovci? V životě jsem žádného neviděl.
Zato když se večer vracím z práce, vídám hlučně se bavící, zlatem obalené obézní Rómy v okolí heren a automatů.
Ne nezávidím, jen mne mrzí, že rovnici má dáti – dal, uplatňuje stát rasistickým způsobem jen vůči bílým občanům. Pro romské občany vytvořil separátní ministerstvo, které je má chránit a starat se o jejich životní úroveň.

Budou znovu volby, čekám, zda se objeví nějaká strana, která bude mít ve volebním programu nejen stejná práva ale i povinnosti pro všechny. Bez rozdílu rasy, věku pohlaví, vyznání. Zatím žádná taková u nás není.

Co (Pá, 9. 4. 2010 - 12:04)

to znamená, když jedou dva cikáni novým autem?
Policie je odváží do vyšetřovací vazby.

Jana (Pá, 9. 4. 2010 - 12:04)

No ale to pořád není ten správný způsob jak se stát tím nepřispůsobivým-kdo to určuje a kde-za jakých podmínek...To co píšete jsou zatím jen věci co se povídají a teorie...

Floda (Pá, 9. 4. 2010 - 11:04)

Přečtěte-li slovo Rom pozpátku,tak už konečně dává správný smysl...

Ilona (Pá, 9. 4. 2010 - 10:04)

No ale jak pisete otom zakone ze jich se to netyka tak to neni az tak,aspon tady je kazdou chvili nejakej cikan v base.Ale ja mela babicku cikanku a ta si vzala bilyho a tak uz mam kolem sebe jen bily a je pravda ze cikani davky dostanou snadneji,jeden cikan mi rikal ze dostavaji i prizpevek na nabytek,no a uznejte kolika vam bilym neco takovyho daji?ja taky nemam uz nic protoze mam kuzi bilou.

--- (Pá, 9. 4. 2010 - 09:04)

Ono se to rádo traduje, jaké mají cikáni úlevy a výjimky. Záleží možná na místě, u nás je má na starosti borec, co chodí do posilovny, případně tam má městkou policii, takže nějaká měkkost při jednání s nimi nepřipadá do úvahy.
Za další, je rozdíl, jestli v bytě žijí 2 lidé nebo 25. Asi každý uzná, že při 25 lidech jsou náklady na 1 osobu menší a proto při sečtení všech dávek jim to stačí.

Jana (Pá, 9. 4. 2010 - 08:04)

Ne, cikáni nejsou chudáci....Ahoj Evo,zajíma mě to cos napsala.Já jsem si myslela,že se to jen tak říká že jim vše projde ale že nakonec když dojde k reálnému rozhodování a řešení věcí se to neposuzuje rom -nerom.Jak se vlastně získává taková nálepka nepřispůsobivého občana-co to vlastně ve skutečnosti je??Jsou to papíry na hlavu,invalidní důchod,či jen to že třeba ten cikán celý život nedělá a že porušuje zákon?Ptám se kdo jaký úřad a po jaké době vystaví nějakému občanu nálepku nepřispůsobivý a je mu zdarma přidělen byt.Já bych si to taky tak zařídila pokud je to tak jednoduché.Prosím jen konstruktivní a rozumné odpovědi.Dík a hezký den

Eva (Čt, 8. 4. 2010 - 17:04)

Ne, cikáni nejsou chudáci.
Stále mají a budou mít své jistoty na rozdíl od pracujících tady v této zemi. Své dávky, svůj chlast, svoje cigarety, svoje volno, svobodný život bez práce, svůj satelit na střeše a postel, z které bude sledovat televizi a upíjet blaženě z láhve, zatímco jiný maká na jeho privilegium.
Cikán je bohatý-má to nejcennější-svobodu-když se ráno vzbudí, nemusí valit do práce a nechat se tam buzerovat za pár šprlíků od náladových nadřízených - je před ním volný den a je na něm, jak s ním naloží. Je svým pánem. Nikdo ho nebuzeruje. Má klid.
Je to etnikum, které si založilo bezplatnou živnost na práci nás ostatních, kteří odvádíme daně proto, aby právě bylo mimo jiné na jejich potřeby.
A bílý blbý úředník tomu dal název lidé společensky nepřizpůsobiví a od té doby cikáni mohou ničit byty a dostanou nové, nemusejí pracovat, mohou beztrestně krást a rušit pořádek bordelem v bytech, aniž by je někdo postihoval.
Mají tuto nálepku a mohou se spokojeně smát. Proč taky ne ?
Tento stát, úřad, úředník je jejich kamarád, nebo spíše poskok.
Celí se třesou zbaběle, aby je nějaká debilní EU nenařkla z rasismu-jako by na tom záleželo. Tohle ví i ten nejhloupější cikán - že je nepostižitelný tam, kde bílý by šel do basy. Že nemusí dělat, bude ho živit stát potažmo daňoví poplatníci.
Že zdemoluje-li byt, dostane jiné bydlení.
Je opravdu cikám hloupý ? Na něco velmi chytrý.
A přesně tohle si zaslouží stát, debilní úředník - tuhle veš v kožiše - protože to on se třese před nařčením z diskriminace černých, tak raději diskriminuje bílé, kteří neřvou jako cikán a vymyslí pro cikána nálepku - společensky nepřizpůsobivý. Cikám má do smrti alibi a omluvenku z práce.
A takto posranému státu to patří - mít cikána na krku.

xy (St, 7. 4. 2010 - 21:04)

Muj praděd legionář z Ruska by pravil, "tož synci budeme bílit". Tenkrát to sice mělo jiný význam ve smyslu boje proti bolševismu, dnes je to heslo bohužel zase aktuální, ale v doslovném smyslu. Takže ať žijí bílé Čechy bez cikánů a přistěhovalců.

Jana (St, 7. 4. 2010 - 21:04)

V žádný zemi na světě se barevný nemaj tak dobře jako tady.Podívejte se třeba i na Vietnamce jak to vesele a beztrestně šmelí a pěstují marihuanu....

u (St, 7. 4. 2010 - 21:04)

Nejsou chudaci, jsou jini....a všechno by ve vesnicích vybílili, verbež hnusná

r (St, 7. 4. 2010 - 21:04)

Rrrrrrrrrrrrr!!!!! Cikáni do plynu a kulovnicí mezi voči!!!

Aneta (Pá, 19. 3. 2010 - 19:03)

Ja te chapu ale neco podobnyho sem si zazila s bilyma co bydli vedle,vecne krik,pustena hudba nahlas.otiraj si boty na panelakovej chodbe o zdi,vajgli tam hazi,jeden bilej kdyz sel ozralel a asi nemel klice tak vzal kamen a rozbil sklo u vchodovich dveri.taky tady nici schranky,ohybaj jejich rohy a vykradaji je,takze bily taky nejsou svaty.a mam tady ve meste cikansky pratele a ty sou fajn,dokonce do jedny rodiny chodim na navstevu protoze chodim s jejich synovcem.

Lilina (Pá, 19. 3. 2010 - 18:03)

jen tady napíšu pár slov-vypíšu svoje nadšení a radost. Žili jsme v bytě s cikánskou rodinou nad hlavou. Po roce jsme byli hotoví, psychicky vyřízení. Podařilo se nám koupit domek ve vedlejší vesnici, rekonstruovali jsme. Týden bydlíme v novém. Jsem jak na novém světě, svobodná, psychicky v pohodě - konečně po dlouhých měsících normálně v noci spíme, nikdo neječí, nedupe, schody na chodbách nejsou poblité a zdi postříkané krví po jedné cikánské bitce. Jsem šťastná a splnil se mi sen. Kdo nezažil to, co my, nikdy nepochopí !!!

ani (Pá, 19. 3. 2010 - 18:03)

nesouhlasímnemusíš souhlasit. To je tvé nezadatelné právo. Tak jako je moje mít svůj názor. V cikánském etniku je nesrovnatelně více zlodějů a násilníků než mezi bílými a pracuje jich tak pět procent. To o něčem vypovídá.
Můžeš za ně klidně bojovat a drát se za jejich práva.
Mnozí jimi budou pohrdat a štítit se jich.
A každý má právo na svůj postoj.
Tak tomu bylo, je a bude a nikdo to nezmění.

B (Pá, 19. 3. 2010 - 18:03)

tady nikdo nediskriminuje...nesouhlasím

bílá-bělejší (Pá, 19. 3. 2010 - 18:03)

Možná že ten kdo tu utiskuje je spíš vláda kterou jsme si zvolili a zákony které takto nastavili-ale lid s tím souhlasí tak co...

Jarda (Pá, 19. 3. 2010 - 16:03)

Tady je utiskování nás pracujících sortou líných a vyčůraných lidí. Ne cikánů, ale i bílých

jsi mimo (Pá, 19. 3. 2010 - 16:03)

Tak bílá jsem -to bych...tady nikdo nediskriminuje nikoho proto, že je černý, hnědý, bílý nebo zelený, tady jsme toho názoru, že je špatného a shnilého cosi na systému v zemi, kde bílý maká a z jeho daní žije černý, protože jemu se nechce dělat, kde, když bílý zničí byt, nedostane jiný a jde za katr a pak pod most, kdežto černý dostane nový byt, který může po libosti opět vybydlet s omluvou, že za nic nemůže, protože je tzv. nepřizpůsobivý. Ale ty nic nechápeš, ztráta času, na tom, že cikány berou zde lidé jako pijavice nic nezměníš. Jednou budou mít problém. Nebude na soc. dávky - mnozí bílí pak vstanou z pelechů a půjdou-neradi makat-i na podřadné práce, aby měli na žrádlo a bydlení. Cikán nevstane. Ten nikdy. Nedokáže dělat, není k tomu přizpůsobený, umřel by z práce. Takže bude mít smůlu.

bílá (Pá, 19. 3. 2010 - 10:03)

Tak bílá jsem -to bych chtěla ještě jednou upřesnit.Byla bych ráda kdyby sem napsala oběktivně nějaká pracovnice ze sociálky jestli když přijde navlas stejný bílí a černý případ jestli opravdu ten černý dostane víc -já tomu totiž moc nevěřím-zajímá mě pravda nic víc a myslím že by pomohlo dát každému ze zákona práci pak by žádní paraziti vzniknout nemohli.Jinak příroda si vždy řeší věci sama vždy existují důvody proto proč jsou věci tak a tak-nemůže si tato společnost za to jak to tady funguje tak trochu sama?Řekla bych že ano.Odmítám někoho šikanovat protože je čený nebo zelený -prostě to tak necítím a to je vše.

Reklama

Přidat komentář