Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

doktor horácius (Po, 23. 11. 2009 - 21:11)

Navrhuji s okamžitou platností-každému narozenému bubáčkovi dát okamžitě na dobu neurčitou průkazku ZTP-III.třídy+plný invalidní důchod s valorizací 4Xdo roka.Jeho rodičům zmíněné výhody+nový automobil,mobilní telefon,počítač,dávky ve výši 5-nasobku průměrného platu občana ČR,dále nový byt o výměře 250m.A uvědomte si že my jsme tu pro ně a né naopak!Slušné chování a úcta pro tuto menšinu musí být z naší strany samozřejmostí!

Moon (Po, 23. 11. 2009 - 21:11)

Na ty cikány zasr... platí jen tvrdá ruka ! To znamená parta skinů nebo jinejch zapálenců. Z ničeho jinýho nemají respekt a v podstatě se nám gádžům smějou, jaký jsme pitomci a jdeme jim ještě na ruku ( např. idiot Kocáb, blbka Stehlíková ). Když už nic jinýho, tak alespoň víc Čunků a Řápkovejch...

xy (Po, 23. 11. 2009 - 19:11)

Přítel: Já budu velmi rád, ba přímo šťasten, když cikáni využijí jedné z výhod naší polistopadové "demokracie" a odejdou svobodně do zahraničí a když to holt nepude po dobrym že...., však jsou tady skupiny lidí, kteří je už jistě přinutí udělat tento zaslužný krok.

Observer (Po, 23. 11. 2009 - 19:11)

ANO JSOU !!!
Co jsou jim...Až si párkrát popálíš prsty, jako se to stalo mně, tak budeš mluvit jinak.

rodná hrouda? (Po, 23. 11. 2009 - 19:11)

ANO JSOU !!!
Co jsou jim...Jsi požil alkohol.

Přítel (Po, 23. 11. 2009 - 19:11)

ANO JSOU !!!
Co jsou jim platné peníze, bezplatné bydlení, bezplatná lékařská péče, dostatek volného času na zábavu. Co je jim platné, že mohou mít dětí kolik chtějí, nadstandardní přídavky a sociální podpory. K čemu jim je speciální ministr jen pro ně s celým státním aparátem úředníků a rómských poradců, kteří se starají o jejich blahobyt, KDYŽ JE NIKDO NEMÁ RÁD:

Pojďme, zkusme jim dát společně svoji lásku a přátelství, ať jsou tu s námi šťastni a nemusejí odcházet ze své rodné hroudy do cizáckých zemí.

jestli (Po, 23. 11. 2009 - 18:11)

Ja sem rada ze cikani sou,ja...si ho vezmeš, budeš ho živit a vzpomeň si na mně-musíš holt pak makat za dva-za blbost se platí. Neznám pracujícího cikána a to jim dávám sociální dávky, takže vím, nikdy nebudou dělat. Chodit mi s ním dcera, tak ji přetrhnu, dívat se na to, jak si dobrovolně dítě ničí život. Jsou to paraziti a drzé vši.

xy (Po, 23. 11. 2009 - 17:11)

Já taky znám slušný cikány, za svůj život jsem potkal celkem dva, oba stěží prolezli učňák, ale budiš, jinak fajn kluci, pracovitější než mnohej bílej. To však nic nemění na názorech, jenž jsem na této diskusi napsal.

- (Po, 23. 11. 2009 - 17:11)

Ja sem rada ze cikani sou,ja cikanka nejsem ale muj kluk je cikan a sem rada ze ho mam..Nadavejte si na ne jak chcete ja soudim lidi jednotlive.Ono tech bilejch spatnejch ktery sem poznala neni taky zdrovna malo.

xy (Po, 23. 11. 2009 - 17:11)

Přesně tak, tvrdá ruka "extrémisty" se pozvedne a začne dělat pořádek a že to může být rasovina je každému jasné, přesto to bude v dané situaci potřebné a nutné pro zachranu evropské civilizace a kultury. Nemuselo by k tomu však dojít, kdyby tzv. dmokraté brali demokracii jako zodpovědnost a chovali se podle toho, zatím z ní však dělají jenom anarchii, kde vládne právo silnějšího a poctivost a slušnost je trestána, protože se to mocipánům vyplatí, zatímco boj s parazity a kriminálníky by byl mnohem složitější a těžší. Ale je to jen výsledek volby nás všech, když chceme aby nám vládly prospěcháři, mafiáni a stokrát prolhaný šašci typu Topolánek, pak si za vše můžem vlastně sami.

detoš (Po, 23. 11. 2009 - 17:11)

cikán, to je pán.
on na mě vždycky dá... cikani jsou nejlepčí a vy dylyny byste bez nás nepřežyli, kdybi cikani nebili.

... (Po, 23. 11. 2009 - 15:11)

Mě tak štve, že s těma zasr... cikánama nikdo nic nezmůže !!!

Jana71 (Po, 23. 11. 2009 - 15:11)

Mamute: Lépe bych to nevyjádřila.

mamut (Po, 23. 11. 2009 - 15:11)

Až na pár výjimek (bratři Gondolánové, Hana Zaňáková a pod.), které jsou nám "bílým" předhazovány jako důkaz, že cikáni mohou být také slušní, drtivá většina jsou prachsprostí paraziti. Jak už tu někdo napsal, děti neplodí proto, že by je tolik milovali (to by je nenechávali lítat po ulici do pozdních nočních hodin bez dozoru), ale proto, že je to pro ně opravdu bezpracný zdroj obživy. Pojem antikoncepce jim nic neříká (s gumou to není ono), pojmy jako zodpovědnost, pracovitost aj. jsou jim naprosto cizí. Naprosto nechápu vládu a parlament, že nehledají úspory právě tady. Jednoduché řešení - přídavky na děti dostaneš pouze v případě, že budou řádně chodit do školy, nebudou mít neomluvenou absenci, nebudou páchat kriminalitu atd. To, že si patnáctiletí cikánští feťáci upíchnou kripla, na kterého pak ještě berou po celý život příspěvky za trvalou invaliditu, to je do nebe volající. Někdy mám dojem (a to nejsem zrovna nějaký pesimista), že na tu naši dobrotu (spíše však blbost a neschopnost), zajde celá naše slavná civilizace. Tak, jako byl zničen pod nájezdy Vandalů Řím, tak bude zlikvidována pod nájezdy cikánů a dalších přivandrovalců naše civilizace. Zažil jsem toho za svůj život dost na to, abych dokázal pochopit, proč se rodí diktátoři. Tohle je také jeden z důvodů - neschopnost vlády (též i naše) vypořádat se s parazity.

(Po, 23. 11. 2009 - 08:11)

jsi nalitej nebo blbej podívejte se na martina lišku-ml,ředite na dvou židlích,agresivní,rozvedený lhář,pije,kouří,pořádá techno párty,nastěhován u přítelkyně nemá nic jedny kratasy,tlučhuba,prolhaná,zákeřná má miliony,medvedy,bazén,pily,saunu nechá se živit babě,která prodává v obchodu kde se ani netopí.Olečená v bundě šálem omotaná,tam si zkus nic nemůžete,by jste zmrzly navíc drahé hrůza.Pan ředitel jezdí do práce,kde ho zaměstnala rodina nakole

jdu (Ne, 22. 11. 2009 - 21:11)

diskutovat tu už nebudu-asi to některým vadí

jita (Ne, 22. 11. 2009 - 21:11)

Tohle je jak schuze OV KCSM.To není schuze ale hola realita

Martine L.... (Ne, 22. 11. 2009 - 21:11)

proboha tos tam dal...jsi nalitej nebo blbej

Partajnik (Ne, 22. 11. 2009 - 21:11)

Tohle je jak schuze OV KCSM.

jíta (Ne, 22. 11. 2009 - 21:11)

to asi nemusí,ale žít z ruky...Ale o to víc si člověk víc věcí váží ,taky se snažím něco ušetřit .Mám 3 kluky a nechodí jak socky oblékaní ,musím přemyšlet co uvařit každy den .Ale mají taky věci značkove.

Reklama

Přidat komentář