Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Vivian (Po, 9. 8. 2010 - 10:08)

Nejsem rasistka, ale přesto, čím dál více častěji se mi stává, že nemůžu cikány ani vidět, a proto se jim snažím vyhýbat a nezkazit si tak náladu pohledem na nevychované lenochy, kteří jsou jednou z hlavních příčin NARŮSTAJÍCÍ KRIMINALITY v ČR. Netvrdím, že jsou všichni stejní a rozhodně je ,,neházím´´ všechny do stejného pytle. Především by se však nad sebou měli zamyslet a hledat příčiny, proč je u nás v ČR nechceme. Není to přece nic divného. Můžou si za to sami! A víc už se nehodlám k nim vyjadřovat, protože to stejně nemá cenu a stejně mnozí z nich budou naši republiku ničit a sát jako pijavice i nadále. Nemám pro ně slov, už se nemůžu dívat na teror, jehož jsou v mnoha případech právě cikáni příčinou! Proto prosím, ZAMYSLETE SE NAD SEBOU ,,ROMOVÉ´´ a hleďte si laskavě SEBE a SVÉHO MAJETKU. A nám slušným občanům dejte laskavě pokoj, pokud to nedokážete, pak nejste u nás vítáni. KONEC.

? (Po, 14. 6. 2010 - 09:06)

Já ten důvod znám-když...Cigáni sou stejný jeden jako druhej,časem se to dycky ukáže hnal bych je všechny kobylky

HM (Čt, 27. 5. 2010 - 22:05)

27.4.2010 10:19 - Jana........Nevím proč pořád dostávají peníze na všechny děti

Nevíš?
Protože většina dětí je pracovní úraz,takže si zaslouží 100%.

..... (Čt, 27. 5. 2010 - 22:05)

Oni nemóžu robiť je bolí ruky od práce !!

RRR (Čt, 27. 5. 2010 - 08:05)

kurva cikani jděte konečkně do prace at nesmrdite na poště jestli už vam přišla složenka....statu ušetřite obrovske penize...kurvy liny

Pro 7:29 (Čt, 27. 5. 2010 - 08:05)

Chcipnem stejne vsichni,dyt ma byt konec sveta a jehovisti chcipnou snama.

Tom (Čt, 27. 5. 2010 - 07:05)

JJ, přesně můj názor, 99...a kam bys tak chtěl mizet? Tyto názory většinou píší děcka, která ještě nejsou ani dospělá.

! (Čt, 27. 5. 2010 - 07:05)

ty gadžo 16:10,rozjebem ti...a kdo te bude zivit, kdyz ani nevis na co mas ruce. Krast uz nebude co, tak konecne chcipnete

Jen odsuť miz (St, 26. 5. 2010 - 20:05)

ty gadžo 16:10,rozjebem ti kokota

pepa008 (St, 26. 5. 2010 - 16:05)

Fakt je že jsem vždy...JJ, přesně můj názor, 99 procent jsou to příživníci a paraziti, kteří vysávají státní rozpočet a okrádají pracující lidi tohoto státu. Hnal bych je "sviňským krokem" jako to dělají všude kolem nás po Evropě, jen tady se stále "bojíme"... podívejte se na statistický úřad - www. stránky, kolik je tu "cikánů"-kolik se jich zná k "romské" národnosti. A pak se podívejte na ty částky které na ně jdou jak z našeho státního, tak z EU... To je NESKUTEČNÝ!!! A až těžce onemocní vaše dítě, nikoho nezajímá, že platíte doposud daně, "zaplať si to sám"... Cikán to dostane zaplaceno... Jak budu moci, mizím odsud. Policiti jsou banda...., která ty darmožrouty ještě podporuje.

ps (St, 12. 5. 2010 - 22:05)

Nauč se psát,,

anička (St, 12. 5. 2010 - 22:05)

milá Markéto, ono to ve...pořad jen nadavate na cigani spočitejte si kolik vas bylich je tady však už jsou včechny spojeny snima jestli je taady asi jenom štvrka čistych tak je je to moc a vřdy nadavaji jenom žebraci co se nemaji ani jak cigani na ty co kradou ve velkym a pak to jde snaši kapsi to neřikate nic ře to jde z našich dani

náhodný kolemjd (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

No ty jo ty se maji,davky...s těmi dávkami i bydlením to ale tak bohužel je

- (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

No ty jo ty se maji,davky jisty,bydleni taky a jeste sou uz od malinka pekne opaleny a nemusi se chodit opalovat a nebo utracet prachy za solarko..Bejt bilej je pekne na hovno.

jojojo (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Nejvíc mě dostalo, jak se sem začali hromadně vracet z Kanady, Irska a Anglie. Hned dostali byty a dávky.

gabi (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Dobré!!!!A...Je to fakt! Cikán se má líp, než bílý. Je to takový rasismus naruby. Být cikánem je kolikrát už i výhoda- při žádostech o byt apod. se raději vyhoví cikánům, aby nikdo neřekl, že jsme rasisti.

Jana (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Tak jsem se vydal na úřad...Dobré!!!!A pravdivé!!!!!!!Nevím proč pořád dostávají peníze na všechny děti, v zahraničí dostanou na 3 a konec.Nikde nemají takovou podporu jako u nás. Zdravotně postižené,kteří za svou nemoc nemohou odrbou kde mohou a těmto oplodňovákům a plodnocím dalších nezaměstnaných lezou do zadku horem dolem.A proč nás někdo kritizuje za diskriminaci?No musí,protože by se nacpali k nim a museli by je živit sami.A ti přece sami nechtějí.A naši úředníci a posranci co tu dělají zákony se jich bojí.Jsou i cikáni chudí, ale hodně je jich pupkatých,ozlacených,smradlavých a líných.Takový jsou v našem okolí a nedělá ani jeden.Není tu jeden metr na všechny.

, (Po, 26. 4. 2010 - 22:04)

A kolik za nej asi tak dostanes?

. (Po, 26. 4. 2010 - 21:04)

V pondělí se mám stavit pro peníze.

. (Po, 26. 4. 2010 - 21:04)

Tak jsem se vydal na úřad práce, abych získal sociální dávky pro svého psa.
Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat.
Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky.
Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé vesnici.
Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá.
Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.

Reklama

Přidat komentář