Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

!!! (Pá, 27. 11. 2009 - 11:11)

To není možný!! Kdo by tam naně vydělával, kdo by je živil, koho by okrádali a na co by se vymlouvyli.Nakonec by se tam požrali jak divá zvěř!!!A byl by od nich ale konečně pokoj!!!

... (Čt, 26. 11. 2009 - 22:11)

Odvážel bych ty nepřizpůsobivé morgoše masově na ostrovy někde v Tichomoří bez možnosti návratu, ať se jednou naučí starat sami o sebe.

... (Čt, 26. 11. 2009 - 17:11)

Jako všude v evropě, neplatíš daně, neexistuješ.

, (Čt, 26. 11. 2009 - 15:11)

povídej,jak na ně

... (Čt, 26. 11. 2009 - 15:11)

Na morgoše bych měl recept ...

Marcel (Čt, 26. 11. 2009 - 13:11)

Jo jo cikáni, to je fakt velkej průser.

Blood (St, 25. 11. 2009 - 21:11)

Volám po eliminaci parazitů z řad nepřizpůsobivých cikánů, jiných nepracujících asociálů a bezdomovců !

Blood (St, 25. 11. 2009 - 21:11)

Cikáni nemají žádné argumenty a cokoli pro svoji obhajobu, proto kopou nohama a ohání se rasismem všude kam jen nalezou.
Je to verbež slušné společnosti ! Volové jako Kocáb aj. je svým pseudosociálním cítěním bohužel podporují v jejich parazitismu na pracující společnosti. Bohužel boj s tímto nešvarem je marný, proto bohužel často nezbývá nic jiného než intervence extremistických skupin. Z ničeho jiného nemá tato verbež respekt.

Dědek (St, 25. 11. 2009 - 18:11)

Dobrý večer Iveto, možná jsem rasista, možná jsem i rasistická kurva ale jak vás znám, tak vám, "rómům" peníze nás rasistických kurev vůbec nesmrdí. Naopak. Kdybychom byli tak zkažení, jak píšete, dozajista byste naše "rasistické" peníze hrdě odmítli a vydělali si je prací (tak jak to děláme my rasistické rurvy). Pokud tedy jsme "rasisté" a vy máte svoji "rómskou hrdost", tedy, jestli víte co je to hrdost.

xy (St, 25. 11. 2009 - 17:11)

iveta: No a je to tady a už jsme rasisti, extrémisti a za chvíli neonacisti že jo. A víš co? Tak já se ti holka přiznám, jsem extrémista a jsem stále více a více zatvrzelejší a to tim spíš, že už mě tak někdo předem označuje, protože se mu nelíbí moje názory, možná se jednou opravdu dám i k těm fašistum, když to tak pude dál, protože co? Jsou jenom tři možnosti ke kterým tady člověk směřuje, být grázl, být slušný(což už předem znamená nechat si srát na hlavu), být radikální(nazorově a postoji)=zůstat slušný sám před sebou a bránit svoje práva a to způsoby, které jsou adekvátní situaci.

pravěk (St, 25. 11. 2009 - 15:11)

Včera mne docela dobře...Mamute sohlasím krásně napsáno!
Ten Kocáb to je síla!
A pořád se jich budou zastávat chudáku!
Já byhch je...!

Maš (St, 25. 11. 2009 - 00:11)

Tam chyby ti krásko,

iveta (Út, 24. 11. 2009 - 23:11)

vy rasisticke kurvi aco delaji ty vasi byli huby co jenom cigan neni to jedno kdo spacha tresni tresni cinost nikdo neni svati.nikam biste nemneli cestovat,protoze nikde toneni tokovi rasismus jak ceske republice

... (Út, 24. 11. 2009 - 17:11)

Kdy nemůžou dostávat přídavky na děti, tak potřebují získat peníze jinak. A toto je vcelku dobrý způsob. Čemu se divíte, snad jste si nemysleli, že to byla věc "zlomených duší" okradených o možnost mít dětičky.

Tomáš (Út, 24. 11. 2009 - 13:11)

Cikory jsou vychcaný. Nejdřív to podepíšou a pak jim někdo poradí, že na tom vydělají,
když budou doktory žalovat za sterilizaci
provedenou bez jejich souhlasu. Klasická cikánská vychcanost ! Já bych je sterilizoval všechny a jednou by byl klid od téhle sebranky.

mamut (Út, 24. 11. 2009 - 08:11)

Včera mne docela dobře vytočil pan Kocáb. Omluva za "nezákonnou" sterilizaci je vrchol blbosti. Kecy, že cikánky podepisovaly pod narkózou, nebo že nevěděly, co podepisují, to snad nemá obdobu nikde na světě. Každá z nich to moc dobře věděla. A když tak moc touží po dětech, proč si neadoptují děti svých soukmenovkyň - jsou jich plné dětské domovy. Ač ateista, volám: "Bože!!!! Jak dlouho jěště budeme toto trpět ???!!!"""

hele, (Po, 23. 11. 2009 - 22:11)

ANO JSOU !!!
Co jsou jim...ať jdou klidně do prdele ...

ale nepůjdou, nepotřebují, aby je měl někdo rád, potřebují žít z našich daní a parazitovat na nás. Ty je klidně miluj do aleluja ...

... (Po, 23. 11. 2009 - 22:11)

Cikáni mají bohužel jednu velkou smůlu - nemají NIC na svoji obhajobu ! Jsou to prostě jen cizopasníci.

nemáš (Po, 23. 11. 2009 - 22:11)

Cikáni - paraziti lidstva !!!...náhodou pupínky na penisu?

Soumrak (Po, 23. 11. 2009 - 22:11)

Cikáni - paraziti lidstva !!! Pronárod bez vlastní země, historie a kulturních hodnot. Jejich jazyk je skladbou slov ze všech možných jazyků. Nikde na světě nenajdete byť jediný znak nějaké kulturní tvořivosti - významné stavby, písemnosti, historické osobnosti... prostě nic ! Pronárod, který kdyby nebyl, nikomu nebude chybět ba naopak.

Reklama

Přidat komentář