Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Patricie (Po, 26. 10. 2009 - 01:10)

Ja romka nejsem ale romove mi nevadi,posuzuju lidi jednotlive..A abych rekla pravdu tak romsky kluci i holky se mi libi vic nez bily..sou takovy vyraznejsi,mivaj pekny husty vlasy a pekne snedou plet uz od prirody..a jestli berou soc.davky je mi ukradeny,v dnestni dobe ta prace a ty platy,kdyz nekdo zije z ruky do huby i kdyz poctive pracuje a daj mu za to malo tak je to skoro stejny jako kdyby nepracoval!

Observer (Po, 26. 10. 2009 - 00:10)

Nevaděj mi Cikáni, poku makaj a nedělaj bordel, zato rómy nemůžu ani cejtit.

?? (Po, 26. 10. 2009 - 00:10)

no ja romka nejsem ale vubec nic proti romum nemam..tady furt nadavate ze romove hrabou davky a co je to nejaka uboha davka podle bilych ktery rozkradli stat a nekery berou desitky tisicu mesicne,hrabou si kapsy a druhej ma zit treba za praci prodavacky za 8OOO a za najem da 7OOOkc..to samy s barvou kuze,romum nadavate cerny ----- a sami se opalujete..

A proto (Ne, 25. 10. 2009 - 18:10)

je třeby změna politických špiček a stran, co nám vládnou, bez toho totiž bude jen hůř.

jenže (Ne, 25. 10. 2009 - 16:10)

nazdar lidi cetla sem vase...milá Markéto, ono to ve vašem etniku je, víš ? Prostě zakodované. Tady jde o to, že mezi námi bílými jsou výjimky ti, kteří nepracují. Třeba nemohou sehnat práci. Ale prostě bílí makají a jen výjimky se flákají. U vás je to naopak. Pár cikánů maká a to jsou ty výjimky. Devadesát procent chytračí, aby nemuseli dělat, ale dělal na ně druhý a oni bezpracně parazitovali a brali dávky. A to je holá pravda. Cikánům se nikdy pracovat nechtělo. V našem regionu jich devadesát sedm procent bere dávky, vím to, protože v tom dělám a to o něčem svědčí. Jste pro naši společnost jen přítěž, nic víc-tento názor má většina bílých. Vy tady ani svou pravlast nemáte a pokud se vám tady nelíbí, běžte někam, kde byste se měli líp, my si jen oddychneme. Jenže kam vy byste šli, odevšad vás nakonec poženou. A v tom je problém nás bílých. Tady je rasismus naruby. Vy nám budete nadávat, my budem držet hubu a makat na vás. V tom tahle země stojí za hovno.

Marketa (Ne, 25. 10. 2009 - 15:10)

nazdar lidi cetla sem vase nazory na cikany to ze sou cikani chudaci si delaj nekteři sami.Ja jsem romka nerikam ze sem naka s nosem na hoře sem uplne normalni zenska ziju slusne nekradu chodim do prace a vdecim za to mim rodičum tak jak me vychovali a zase ja vychovavam svoje deti. To ze nekteř deti litaj po venku neumej se chovat a kradou tak to je vina jenom jejich rodicu proc kradou protoze nemaj to co maj mit jako deti.A nemusim mluvit jenom o romacich muzem mluvit i o vas bílejch taky se toho da dost napsat proste lidi jsou stejny jestli takovi nebo makovi najdou se slusny a zli a to je svet a zivot tak nazdarek na dnesni svet namam slov

tu (Po, 19. 10. 2009 - 14:10)

nejde jen o cikány, ale o všechnu tu verbež, co nám sem tahaj kocábové a "demokraté" v čele s liberalisty.

http://www.novinky.cz/krimi/181935-uzbeci-v-praze-planovali-utek-z-vazby-a-vrazdu-justicni-straze.html

Mimochodem koukali jste se někdo na film
Les mrtvých? Člověk někdy lituje, že žije v tak přehumanizované době, já bych s těmi Uzbeky naložil jako v tom filmu s těmi dezertéry, jsou to vrazy tak žádný slitování, postřílet nebo pověsit bez milosti.

Itas (Út, 13. 10. 2009 - 19:10)

vice hledejte na www.tojesila.cz

Nejsou to chudá (Po, 12. 10. 2009 - 18:10)

Ten, kdo má kde spát, co jíst, lékařskou péči zdarma, ten, kdo dostává bohaté kapesné na hrací automaty, chlast a kuřivo od státu, ten není chudák.
Chudáci jsou ti, kdo to vše sponzorují ze svých daní, chudáci jsou ti, kdož řeknou nahlas tuto pravdu a jsou automaticky označeni za rasisty, chudáci jsou ti, kdo ze strachu před pravdou raději mlčí a skloní hlavu.

xy (Po, 12. 10. 2009 - 17:10)

Ale je zajímavé, že romové odcházej jenom do Kanady nebo Anglie, ale o ostatní západní země jaksi moc zájem nejeví, čim to asi bude?

zdarec! (Po, 12. 10. 2009 - 11:10)

Nejméně pravděpodobný jev na světě? No přece cikán studující při zaměstnání!

(Po, 12. 10. 2009 - 06:10)

Oni nemóžu robiť, je bóleji ruky od práce !!!

klidně odejděte (Ne, 11. 10. 2009 - 19:10)

my z vás nic nemáme, jen naše daně jdou na vaše dávky na chlast a cigáry. Jenže kam vy tak můžete jít ? Budeme vás mít na krku navždy. Začíná se ukazovat, že Česko je nejvíc benevolentní země pro vaši lenost a vychcanost, jinak o diskriminaci mluví země, které vás na krku nemají a jinde, kam jste šli, Romáci, končí vaši soukmenovci na ulici jako bezdomáci, protože nemají odpracovaný rok v té zemi jako předpoklad pro získání dávek. kolik cikánů je ochotných makat rok ? Pět procent ? Asi tak nějak. Řvete, že nemáte práci, ale dělat nechcete, řvete, že nemáte přístup ke vzdělání, ale jste většinou prakticky nevzdělavatelní. Jste pro mně jen paraziti v této zemi a kdekoli, kam dolezete. Je pár výjimek. Ty potvrzují pravidlo. Znám dost lidí se stejným názorem.

(Ne, 11. 10. 2009 - 19:10)

Nikdo vás nedrží!!!!

dežo (Ne, 11. 10. 2009 - 15:10)

No nekecééjte,my zme chudáci tuna je dyskrymácija

Odkaz (Ne, 11. 10. 2009 - 14:10)

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pozitivn%C3%AD_diskriminace

Shrnutí - velmi pravdivé

Re: Antidiskrim (So, 10. 10. 2009 - 21:10)

Ale to soud rozhodl naprosto správně, ten hodný Róm neměl být souzen vůbec a na jeho místě bych žádal o odškodnění.
On pobodal bílé, ne Rómy a to se v rámci pozitivního rasismu může. Avšak třikrát běda, kdyby bílý bodl například v sebeobraně Róma. To je jasný rasový útok a za to je deset let, až už ho zabije, nebo ne. V každém případě by měl takový bílý lump do smrti platit nešťastnému Rómovy odškodné a bolestné.

Antidiskriminač (So, 10. 10. 2009 - 20:10)

http://zpravy.idnes.cz/recidivistovi-ktery-bodal-na-potkani-postupne-snizili-trest-z-10-az-na-2-roky-17d-/krimi.asp?c=A091009_123033_krimi_cen

Tak já nevim, já mám pořád pocit, že tohle demokracie prostě neni. Ale vim jedno, teď už jsem "neonacista", alespoň v očích médií a našich soudruhů zákonodárců a nutno říct, že díky nim jsem na to opravdu hrdej!!!!!!!

j (Ne, 4. 10. 2009 - 17:10)

Petr: Nemyslim si, že je přehnaný a hysterický, on totiž neni jenom o tom, kdo kde se utopil, ta podstata je jinde, tak např. o žhářích z Vítkova se mluvilo v TV hodně dlouho, ale o tom jak cigoši ukopali v Rumunsku Čecha padla pokud vim v TV jediná zmínka a to ještě stilem že "parta mladíků ukopala v Rumunsku českého řidiče kamionu", nikde žádmá zmínka o tom, že se jednalo o cikány, to se člověk dozvěděl až z internetového zpravodajství. Prostě média informují jen o tom, co se jim hodí aby veřejnost věděla, oni to mají nařízeno ze shora, prostě zprávy musí vypovídat o tom, jací jsou Romové vlastně chudáci, jak je ČR rasistickej stát a jak jsou všichni Češi k nim nespravedlivý, tak je jasný, že cikánské kriminalitě se tam věnuje pozornost naprosto minimální a ještě se při tom účelově lže, překrucují se fakta a zamlčují skuteční pachatelé, v tomto případě Romové. Neni to nic jiného něž zkrytá manipulace s veřejností, tedy té části veřejnosti, která má to štěstí, že s cikány nežije.

Petr (Ne, 4. 10. 2009 - 12:10)

...Uvědom si, jak fungují média. Píší o něčem, co je nějak vyjmečné, zajímavé. Právě, že každou chvíli se někdo utopí, takže už se tomu média nevěnují. Ale když se utopí cikánský princ a následně Vinohradskou nemocnici oblehnou davy cikánů, tak je to něco vyjímečného, o čem média napíší. Kdyby se utopila popová stár a nemocnici oblehli davy fanoušků, tak by se tomu taky média věnovala. Věřím, že by se věnovala i utopenému bílému chlapci, kdyby třeba všichni sousedé z vesnice, přijeli do Prahy a několik dní a nocí se kolem nemocnice za chlapce modlili. Ale to nehrozí. Tím se nechci zastávat cikánů a toho, co v ČR páchaj, ale tento příspěvek mi přijde prostě přehnaný a hysterický.

Reklama

Přidat komentář