Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

xy (Pá, 20. 11. 2009 - 17:11)

kočovat? : Absolutně souhlasim, jak jednou tahle banda pochopila, že flákánim se vydělává nejvíc, tak je nikdo pracovat nenaučí, jedině aby měly imrvére botu v prdely, jinak to nepude, ale to samozřejmě "demokratické" strany nikdy neudělaj, takže pro mě je volba jasná. Je jen otázka času než se valná část voličů rozhodne pro "extrémisty", ve všech okolních státech je směr jasnej, my budeme prostě trochu opoždění, ale přijde to, to je jisté, zvlášť jak tady již někdo psal, až bude v každém městě malý nebo velký Janov, tak voliči procitnou sakra rychle.

kočovat ? (Pá, 20. 11. 2009 - 14:11)

Kdyby mohli kočovat, tak by...jsou dnes dávno tak líní, že prdel nezvednou a budou raději parazitovat, ke kočování je nikdo nepřiměje a svobodu ? K smíchu, oni o ni nestojí, jsou spokojení, že je blbí čecháčkové živí. Mají jisté své dávky i bydlení a ještě si nakradou. Při kočování by dnes hladem chcípali, svině černé.

Luděk (Pá, 20. 11. 2009 - 14:11)

Já zažil ve vlaku konflikt cikánský dvojice s průvodčím. Ten je oprávněně vyzval k předložení jízdýho a oni tvrdili, že žádný nemaj. Tak jim říká, že si to budou muset koupit ve vlaku a ta cikánka na něj začla řvát, že nic platit nemusí, že celý léta jezdí vlakem ( a teď ta perla ) na obyčejnou občanku a že jí to vždycky stačilo. Naštěstí byl průvodčí statečnej a příští stanici je oba vyhodil na nástupiště. Ještě když jsme se rozjížděli jsem slyšel, jak mu zdálky nadává, aby chcípnul na mor a choleru a že jeho máma byla kurva atd., no prostě tak, jak uměj nadávat jen cikáni.

Minnie (Pá, 20. 11. 2009 - 12:11)

Jak jsem psala pracuji na...Jo, souhlas. Zrovna nedávno se jedna mladá Romka zajímala o velmi drahou nemovitost u mě v práci. Byla tak vyfiklá, že jsem si vedle ní připadala jako největší chudinka. A víte co mě pak dodělalo nejvíc? "Ježiš a daj mi tu hypotéku, když nepracuju...?" No tak to jsem měla jako člověk pracující od rána do večera dost. Další zkušenost, která se mi vryla do paměti byla, když jsem jako mladá brigádničila v jednom obchoďáku. Měla jsem tenkrát vysoké horečky, bylo mi nepředstavitelně zle, ale každá koruna byla dobrá. No a denodenně romská rodinka ve značkových hadrech sedávala v drahé restauračce a cpala se. Očividně nebyla omezována žádnou pracovní dobou, ale holt byla početná... Tak to jsem se cítila dost špatně. Nepřipadám si tu jako doma, kdybych mohla, sbalim kufry a frr z týhle debilní republiky.

Observer (Pá, 20. 11. 2009 - 12:11)

Když otevřeli v před dvaceti lety hranice, byl jsem autostopem v Pyrenejích . V jižní Francii mě nabrali Cikáni, měli krásně zařízenej velkej obytnej náklaďák a vypadali spokojeně. V

lenka (Pá, 20. 11. 2009 - 12:11)

Jak jsem psala pracuji na...hlavně když si přijedou pro dávky v novém aute a na krku mejí zlaté řetězy.To je pak síla.Ale oni vlastně nic nemají,nemůžou najít práci atd...znají jen slovo diskriminace.Hlavně když jdete kolem nějaké herny,tak tam sedí a utrácejí soc.dávky,nebo zastavárny,tam jsou také pořád.Hlavně,že se u nás pekně zvedla kriminalita.

hala (Pá, 20. 11. 2009 - 11:11)

Kdyby mohli kočovat, tak by...Jak jsem psala pracuji na soiál odboru a ani si neumíte představit co ono pobírají.a běda když je něco špatně a mají méně opravdu mám někdy no skoro denně strach!jinak souhlasím s vašim psaním

Jana71 (Pá, 20. 11. 2009 - 11:11)

Kdyby mohli kočovat, tak by si to sakra rozmysleli s tím "rozmnožováním a plozením". Museli by se uživit sami (drobné krádeže, nic jiného neumějí, kromě hudby)
To, že mají spoustu děcek, je zaviněno těmi benevolentními dávkami, co dostávají od státu. Kdyby kočovali, neměli by trvalé bydliště, žádný nárok na nic... třeba by byli spokojenější a my taky.

Jana71 (Pá, 20. 11. 2009 - 11:11)

Je to zkrátka úplně jiná mentalita. My jsme je nacpali do paneláků, vzali jim koně a chceme po nich, aby se nám přizpůsobili.
To nejde. Měli bychom je nechat kočovat, jako dříve. To je jejich přirozenost. Oni by táhli světem, když by začali být na obtíž, šli by o dům dál...
V padesátých letech bylo zakázáno kočování a od té doby je s nimi problém. Oni se nikdy nepřizpůsobí. Měli by jsme jim dát svobodu. Je pravda, že by to byla taková "škodná", ale stát by to stálo o hodně méně.

hala (Pá, 20. 11. 2009 - 11:11)

Asi to maj holt v krvi, moje...sohlasím jsou nepřizpusobiví už několik století a my češi se jim musíme stále přizpůsobovat hrozné!pracuji na soc.odboru a vím své....!a bojím se denně!

Minnie (Pá, 20. 11. 2009 - 09:11)

Asi to maj holt v krvi, moje babi, co vyrůstala na vesnici vyprávěla, jak cikány všichni nesnášeli už tenkrát. Jezdili tam ještě klasický kočovní cikáni a cikánky pod ty svoje obrovitánský sukně schovávaly slepice a kradly je...

Každopádně si myslím, že už to chce nějaké radikálnější řešení, protože jestli to bude tak pokračovat dál, tak se bude vzájemná nesnášenlivost stále více stupňovat a nevím, jak by se mi žilo na převážně romském sídlišti :D Už teď je to zlé. Nedávno jsem například šla před bandou tak dvacetiletých přičmoudlých týpků a zničehonic začali řvát na všechny lidi, že jsme český svině a jelikož jsem byla před nimi na ráně, schytala jsem pár flusanců na záda. PROČ? Hele, tak když jsme takový český svině, tak si sbalte pakáž a kliďte se někam, kde svině nejsou...!!!!

cikáni (Čt, 19. 11. 2009 - 22:11)

Jedna zajímavost z historie,...jsou až na výjimky potvrzující pravidlo paraziti společnosti, žijící z daní pacujících lidí. Kradou, jsou nevzdělavatelní, nikdy nebudou soustavně pracovat. Jsou špinaví, líní, povětšinou hloupí, děti plodí ne proto, že by je milovali, jak tvrdila jedna dáma na jedné diskuzi, ale proto, že dostávají mateřskou na svůj chlas a cíga, děti jsou pro ně zdrojem příjmu. Je to odnož lidstva, která neměla vzniknout, jsou k ničemu, jen vyžírají a ještě držkují.

B01 (Čt, 19. 11. 2009 - 21:11)

Jedna zajímavost z historie, která je drsná, ale skutečná o něčem zřejmě vypovídala :
V záznamech kronik spousty měst a vesnic starých pár století se psávalo, že cikáni byli považováni za škodnou a bylo povoleno i jejich střílení...

Observer? (Čt, 19. 11. 2009 - 20:11)

Když jsem bydlel v BRNĚ, tak...???

(Čt, 19. 11. 2009 - 20:11)

Jenže my musíme být vždy papežtější jak papež.Jinak v Řecku taky nesmějí do města!! Jinde si ale s nimi dokážou poradit, jenom u nás se najde dost blbců kteří se snažejí na nich zviditelnit a je jim úplně jedno kdo to zaplatí! To že se na nás akorát přiživují to už je nezajímá! Jak dlouho si necháme od té pakáže srát na hlavu? Nebo zase jen otevřem držky???

Observer (Čt, 19. 11. 2009 - 18:11)

Když jsem bydlel v BRNĚ, tak měla vedle pronajatou hospodu jedna Ukrajinka. Tehdy dávali v televizi diskuzní pořad s tehdejším ministrem za US Marešem. Ta Ukrajinka řekla, že se diví, že u nás jsou Cikáni volně ve městě. Na Ukrajině je prý ani do vesnice nepustí, natož pak do města.

xy (Čt, 19. 11. 2009 - 17:11)

Cikáni jsou přímo rakovinovej nádor naší společnosti a státu a politici jako Kocáb, Stehlíková a další tento nádor nejen že neléčí a nesnaží se ho odstranit, ale ještě ho podporují aby se zvětšoval, přece každej normálně uvažující člověk by těmto pseudohumanistum musel plivnout do ksichtu, protože nic jinýho si nezasloužej, pro mě jsou to v podstatě zločinci.

B01 (Čt, 19. 11. 2009 - 15:11)

Cikáni - velká část z nich jsou špatně a nevhodně léčeným vleklým zánětem na kůži nejen České republiky...

Minnie (Čt, 19. 11. 2009 - 15:11)

Jana71:

Nechci Tě nějak shazovat, ale kdybys viděla, jak píše průměrný cikán základní školy (a ani nemusí být ta škola zvláštní), mluvila bys jinak. Zase tak špatně to Nick nenapsal :)))

katka:

zas je hloupé, že nějaké malé procento z nich je "normální". Ale setkala jsem se v životě pouze s jednou "normální" Romkou...

nick (Čt, 19. 11. 2009 - 14:11)

Jana71, jsi jako ta moje, když na mně nijak nemá s logikou a pravdou, začne hledat a vykopávat kde ce aby mně umlčela a nebo prosadila svou. A když to nijak nejde, tak se snaží mně urážet a ponižovat, takže jsi bez šance, mám 40ti letý tréning. Každý není génius na humanitní obory, jako lidé s humanitním zaměřením neovládají technická zaměření. Mám to doma. Ne že bych byl pámbičkář, ale kdo se povyšuje, bude ponížen. tak čao.

Reklama

Přidat komentář