Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Jana71 (Čt, 19. 11. 2009 - 14:11)

Nicku, možná máš v něčem pravdu, ale ten Tvůj pravopis se rovná průměrnému cikánkovi ze zvláštní školy. Tak bych si asi nejdřív zametla před vlastním prahem, než někoho budu posílat do Indie :-)

katka (Čt, 19. 11. 2009 - 13:11)

Minnie,nick-souhlasím s vámi,zpátky do Indie.Nemám je ráda,zkušenosti s nima mám jen ty špatné.

nick (Čt, 19. 11. 2009 - 13:11)

Minnie

Přesně tak. U většiny lidí... Přesně tak, nám se už párkrát pokoušely dostat do domu, aby nás vykradly, jako ty okolo, zatim mně to stojí jen peníze na opravy po jejich pokusech. Tak nevidím důvod, proč bych je měl mít rád. Mého známého tři cikáni přepadly a ukradly mu 3500,- Kč. A v jednom městě na Rychnovsku přepadly za bílého dne cikánky starou paní aby ji okradly. Tak když je má Kocáb tak rád, ať si je nastěhuje domu. Nejlepší by bylo kdyby se vrátily do Indie. A teď mi můžete nadávat do rasistů, nezapomeňte ale, že slovo " gadža " má xenofobní význam.

Minnie (Čt, 19. 11. 2009 - 11:11)

Přesně tak. U většiny lidí, kteří v poslední době proti cikánům tak zbrojí, nejde o rasismus, fašismus ani nic podobného. Nedávno jsem slyšela toho "borce" Kocába mluvit o ciganismu. Jo, tak bych to asi nazvala. Nevadí mi černoši, Vietnamci nebo Ukrajinci, kteří okolo mě žijí, ale vadí mi Romové. Vadí mi proto, jak se chovají. Neumějí se přizpůsobit, začlenit, odmítají to. Tak ať táhnou, nechci je tu a nesnáším je. A nikdo mě nemůže nařknout z rasismu, protože rasistka nejsem. Každý, kdo s nimi má nějakou tu zkušenost je nesnáší a těch, co s nimi tu zkušenost mají je nespočet. Já třeba bydlím ve čtvrti, kde je Romů hodně. Ta čtvrť je u nás ve městě nechvalně známá. Ne proto, že by tu žilo spoustu cikánů, ale proto, že je v dezolátním stavu. A proč? No protože tu žije hodně cikánů :D Na dvůr bych nevpustila ani svýho psa, natož tam poslat hrát si dítě. V baráku věčně smrad, bordel, na....čůráno a na....kakáno, rozbité schránky, strhané jmenovky, rozbité zvonky beze jmen, věčně rozbité vchodové dveře nebo zalepený zámek, věčně vyfouknuté gumy u auta, věčný bordel, smrad a nepořádek, věčný hluk s klasickým romským přízvukem, člověk se bojí ve tmě vystrčit nos, den co den, když se vracím za tmy z práce, si držím kabelku pevně u těla a v kapse mám připravený pepřový spray. Většinou na mě jen hulákají romské děti či puberťáci, občas na mě vybafnou zpoza rohu nebo vám čtyřletý blbeček navrhne sex v křoví, v lepším případě ho přistihnete, jak skáče po popelnicích, v tom horším skáče po střeše vašeho auta. Už tímto mě štvou, pokud by mě nebo někomu z mé rodiny někdo z nich něco provedl, nevím, asi by má nenávist byla již nepopsatelná. Proto se u některých labilnějších jedinců nedivím, že dávají svou nesnášenlivost najevo třeba i vraždou. Asi mají pocit, že když se o ně stát nepostará, tak že to musejí vzít do vlastních rukou.

Josef (Čt, 19. 11. 2009 - 08:11)

K Šarikovi: Klidně to napiš,...tahleta romská kriminalita nahrává extremistům z DS a odporu org.
Někdy si kladu otázku od kud se přivrženci dnešního neonacizmu berou a co je motivuje k zdílení stejného názoru s nacizmem a fašizmem.
Možná to jsou třeba že právě ti,kterým romská kriminalita ublížila a veřejnost se začíná takhle bránit,když policie není schopná.
Jen tak na okraj,už je v ČR evidováno kolem 100 rasistických vražd...a oběti jsou z řad romů.
Je vina politiků a protože u toho hoří domy a malé děti jsou u toho v plamenech ,romové na ulici napadáni a biti a slovně napadáni na internetu je to občanská válka,nic jiného.
Ne každý si totiž nechá bez důvodu strhnout z krku zlatý řetízek .

xy (So, 7. 11. 2009 - 22:11)

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zahranici/126331/drsny-pripad-na-slovensku-romove-ubili-kone-holemi.html

No nejsou to chudáci ti Romové? Ještě jim někdo bude vytíkat jejich specifickou kulturu, kterou nás vlastně multikulturně obohacují......škoda že sem nejde dát blicí smajlík. Když nad tim tak přemýšlim, tak vlastně žádné zvíře v mém okolí nemá rádo cikány, sousedův pes, když je hodně agresivní, tak vim, že cejtí cigoše už na sto metrů.

xy (Pá, 6. 11. 2009 - 21:11)

A to je ještě někdo schopnej tvrdit, že tady máme demokracii. Ti co to trvdí jsou hloupí najivkové, tyto lidi většinou nezajímá, co bude za rok, za deset dvacet let, hlavní je urvat co se dá teď a tady. Je to typické myšlení nejen českých politiků, ale i jejich voličů pro které je slovo volič spíš odvozené od vola a tudíš hodně vzdálené svému původnímu významu.

Dědek (Pá, 6. 11. 2009 - 21:11)

Za mejch mladejch let se nesměly nosit džíny a háro. Je to to samý jako za komančů.

... (Pá, 6. 11. 2009 - 17:11)

http://www.lidovky.cz/vis-co-mas-na-sobe-pta-se-urad-vlady-d59-/ln_noviny.asp?c=A091031_000019_ln_noviny_sko&klic=233989&mes=091031_0

Jestlipak jim také někdo nařizuje co si smějí a nesmějí obékat.

... (Pá, 6. 11. 2009 - 17:11)

http://www.lidovky.cz/vis-co-mas-na-sobe-pta-se-urad-vlady-d59-/ln_noviny.asp?c=A091031_000019_ln_noviny_sko&klic=233989&mes=091031_0

Jestlipak jim také někdo nařizuje co si smějí a nesmějí oblékat.

pp (Čt, 5. 11. 2009 - 21:11)

Nejsem rasista, ale chtělo by to jednou za týden pořádat na ně hon!!!

KOKO (Čt, 5. 11. 2009 - 19:11)

SEM CIKAN A VADÍ MI TO A CO

nn (Po, 26. 10. 2009 - 18:10)

cikan to je pán,
on na mne vždycky dá.
je nejlepší co jen může být
je hradiny nás všech kteří jsme češy.

Observer (Po, 26. 10. 2009 - 15:10)

Pokud jseš ta Tina, co by šmikala kožouny, tak se ničemu nedivím.

jana k. (Po, 26. 10. 2009 - 14:10)

kurvy líný,zlodějský to jsou

Tina (Po, 26. 10. 2009 - 14:10)

Ja sem bila a s par romy sem chodila a musim rict ze sou dobry v sexu

Observer (Po, 26. 10. 2009 - 12:10)

Ja romka nejsem ale romove mi...Že zaměstnavatelé platí málo je jiná věc, většina lidí kvůli tomu neparazituje, pokud se ti Cikáni líbí, tak si jednoho vem a budeš si trhat vlasy jako kdysi Polky, které si je braly, aby u nás mohly zůstat. Co s jejich dětí vyrostlo za verbež, škoda mluvit. Nejhorší je, že většinou nejsou snědí, ale cikánština je plně v nich. Mám s nimi velmi bolestné zkušenosti.

Leoš (Po, 26. 10. 2009 - 11:10)

Menší část tohoto etnika dokázala ve 21. století příjmout zásady civilizovaného člověka, ale bohužel naprostá většina je stále nepřizpůsobivá. Parazitují v různých zemích na jejich sociálních systémech, zásadně nepracují, mají velký podíl na kriminalitě, staví se odmítavě ke vzdělávání, místa kde žijí jsou spíše smetišti atd. A já se ptám - co s takovým pronárodem ?

a (Po, 26. 10. 2009 - 08:10)

já stará cikán,veľa decí mám.pomóžtě stará cikán.

Adka (Po, 26. 10. 2009 - 07:10)

Ja iba-škoda rečí......

Reklama

Přidat komentář