Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

hm (Ne, 22. 11. 2009 - 21:11)

Největší problem je, že...to asi nemusí,ale žít z ruky do huby-od vejplaty k vejplatě-to už ani není o žití,ale o holém přežívání.......nemoci si koupit a udělat radost jen tak

jita (Ne, 22. 11. 2009 - 21:11)

jita: Bohužel jsou jedinci,...Největší problem je, že člověk makat chce ,práce v lese není lehká ,vždy říkáme , že musíme dělat ,at nam tu práci některá z kanceláře z velkeho města, co si ztěžuje nevyfoukne.Člověk musí byt optimista ikdyž peníze určitě chybí ale nemusím mít vše co ostatní

xy (Ne, 22. 11. 2009 - 20:11)

jita: Bohužel jsou jedinci, kteří evidentně nemají ani páru,jak se žije běžnym lidem, takové lidi nepředěláš, oni májí kožené sedačky v autě, jezdí dvakrát ročně na dovolenou do zahraničí a utratit desítky tisíc třeba za Vánoce, pro ně nic neni. Znám pár takových osobně(dokonce se někteří z nich považují i za mé přátele, což z mé strany rozhodně neplatí), všichni bez vyjímky voliči ODS a znám taky lidi jako Ty.

jita (Ne, 22. 11. 2009 - 20:11)

že je blbost aby některá...No já tomu věřím ,že lidi jsou na tom bídně.Muj manžel nesehnal jako živostník práci tak šel napracak jelikož si platil zaklad tak mu dali 3500 kč.já jsem skončila brigádu v lese nic jineho tady jsem nesehnala ,ale i lesy nemají peníze tak jsem musela skončit a soc.a přídavky mam 4OOO kč.tak si spočítejte kolik je to dohromady

Eva (Ne, 22. 11. 2009 - 19:11)

jsi vážně blb,tak vypadat v...proboha tos tam dal cidrycha,no kurva ten je prochlastanej ty vole to je zrůfa

Martine L.... (Ne, 22. 11. 2009 - 18:11)

ČUMTĚ NA MOJ PROFIL:-))jsi vážně blb,tak vypadat v 35letech?Nepujčil sis náhodou foto Matese,nebo cérky Liškovi si tam dej jak vezou na táčkách,blochyna.Mě fakt nezpleteš.Myslím,že uznáváš,že Tě moc dobře znám !!

myslím si (Ne, 22. 11. 2009 - 18:11)

že je blbost aby některá rodina žila z 20tis.na měsíc-nebo že si tu někdo vydělává méně než 10tis.čistého.............

xy (Ne, 22. 11. 2009 - 18:11)

No někdy je to přímo obdivuhodné, z čeho lidi dokážou vyžít. Kdo bere do 15 000 čistýho a bydlí v nájmu s dětmi, tak to teda dře bídu a co teprve lidi, co berou kolem desítky , ty už jsou v chudobě. To se pak člověk nemůže divit, že si málokdo dovolí založit rodinu, zatímco naši snědí spoluobčané rodí děti jak na běžícim pásu, jednou nechci vidět jak to tady dopadne, hezký to nebude, to je jistý.

Jana (Ne, 22. 11. 2009 - 17:11)

já jsem v částečném důchodu,manžel starobní 1149kč,zaplatím inkaso a nájem a počítám co můžu koupit.Jsem štastná,že muže zavolají na brigádu-hlavně je zdráv natolik ,že tu brigádu zvládne.

a (Ne, 22. 11. 2009 - 17:11)

z čeho proboha žijete a spoříte?!?

takže (Ne, 22. 11. 2009 - 17:11)

Tři děti já dvanáct tisíc manžel 14.500 žádné příplatky ani přídavky...dvacet tisíc sežere nájem inkaso a dluhy.

adam (Ne, 22. 11. 2009 - 16:11)

Napište sem někdo kdo má tři děti a oba pracujete za minimální mzdu celkový příjem čistého ( po odečtení daně a zákonného pojištění)za rok, ať to můžeme porovnat s tím co stát cpe těm parazitům.

Hamáček (Ne, 22. 11. 2009 - 04:11)

No jasněéééé

hala (So, 21. 11. 2009 - 16:11)

Zuzka, kamarádka pracuje také...jak jsem psala pracuji na sociál.odboru a o cikánech vím své a doslova se bojím!Úplně s vámi souhlasím!Oni znají všechna prává orážejí se hned soudem a diskriminací!A stát platí....!Některé mámy bílé!nemají ani to co mají CIKÁNI!U mně to jsou cikáni na slovo romové nereaguji my jsme s e učili od mala cikáni tak to tak je!A bojím se jich!

Soumrak (Pá, 20. 11. 2009 - 20:11)

Žádám o zákon na bezvýhradnou separaci nepřizpůsobivých individuí !

ml (Pá, 20. 11. 2009 - 18:11)

ČUMTĚ NA MOJ PROFIL:-))

Gabi (Pá, 20. 11. 2009 - 18:11)

Tenhle týden mi cikáni dvakrát vykradli auto, co víc dodat?

Dežo (Pá, 20. 11. 2009 - 18:11)

Čo vy do nás dyž my do váš nič?Němátě čo do roboty,musítě nás stále pretrepávat?

To hala (Pá, 20. 11. 2009 - 18:11)

Zuzka, kamarádka pracuje také na sociálce, tak jsme o dávkách trochu povídali. Pracuje na obecním úřadě asi patnáct let, plat po zdanění okolo 19 000. Její manžel dělá něco do aut, plat okolo 25 000. Říká "chtěla bych být cigánka".
Proč, podle ní si nepracující "rómská" rodina "jen" se třemi dětmi přijde na:
Moc je na obecním úřadě nevidí, maximálně kvůli podpisům, na které nestačí plná moc rónského poradce. Dávky, podpory, jednorázové podpory atd. jim vyřizuje rómský "poradce" se předpisem, na co mají nárok v ruce. Běda, když náhodou sociální pracovnice nějakou dávku, i nenárokovou, opomene. Okamžitě vyhrožuje soudy a chce mluvit s vedoucí. Neplatí elektriku, plyn, hrozí jim odpojení, nevadí, požádájí ústy poradce se obecní úřad o podporu, případně pohrozí a jednorázová finanční pomoc je na světě.
Bydlí v obecním domě, nájem neplatí, na dávkách si za tento rok přišli už skoro na 300 000 Kč. Nevím co dodat.

xy (Pá, 20. 11. 2009 - 17:11)

Jana: Nechci zhubnout, fakt ne, jídlo mam rád, takže běž otravovat jinam!

Reklama

Přidat komentář