Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Ne-mravní hlídk (Út, 23. 8. 2005 - 12:08)

Když nějací skinhedi namlátí cikánům tak k soudu přijde celá městská čtvrť cikánů. Kdo přijde za skiny? Pár jejich kámošů a víc nikdo. Přitom kdyby občas nedostali cogoši od skinů pohubě, tak nás podřezávají běžně na ulicích za asistence policie.Teď je pozdě honit bycha. Kdybyste tenkrát volili Sládka, tak tento problém s cikánama by nebyl.'

Sára (Ne, 29. 9. 2019 - 13:09)

Žijeme v 21století proboha,o čem to mluvíte,to je fašismus,stejně jako cikáni tak i češi někteří se tak chovajį,,,jste primitivní,nepřišli jste z 15 .století?

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 11:08)

Nikdo s tím nic dělat nebude do té doby, pokud se to nebude týkat jeho osobně - tím myslím vládní špičky a vůbec lidi, kteří s tím mohou něco udělat.'

Petra (Út, 23. 8. 2005 - 11:08)

Míšo, to je síla!!!! Mně tak štve, jak se cikáni furt vymlouvají na rasismus!! A není proti tomu pomoci!!'

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 10:08)

Moc se mi líbilo, jak jim ta některá poslankyně chtěla zaplatit letenky:))). Ono, pokud se nikomu nic nestane, tak si pořád říká, no tak vždyť o nic nejde. Nechci rozlišovat podle barvy, ale zatímco kdyby něco udělal malej "Vojta od vedle", tak mu napleskám, ale u těch cikáňat bych měla strach, aby se za rohem neobjevily celé gangy, vždyť je to hrozný, že já dospělá se bojím malých děcek.'

Linda (Út, 23. 8. 2005 - 10:08)

Ať si je tam ty jiný země vezmou :-))))'

Petra (Út, 23. 8. 2005 - 10:08)

Já znám pár cikánů, hlavně cikánek ze školy, byly naprosto bez problémů, všechny začaly hned po škole pracovat, v pohodě. Takže to, že někteří nepracují, nebude barvou pleti, podle mě.'

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 10:08)

K Šarikovi: Klidně to napiš, myslím si, že každý má právo na svůj názor. Taky jsem zažila asi 3 rodiny, kde byli normální, ale to je celkem málo vzhledem k počtu, který tady je. Hrozně se mi líbí, jak nemůžou pracovat proto a proto atd., ale všimli jste si, že jakmile mají dostat nějaký peníze, tak jsou najednou strašně chytrý. Občas se i divím, jak přijdou na to, co všechno jim náleží na zabezpečení rodiny. Všichni ostatní - když se dostanou do situace, že ty dávky potřebují, musí podepisovat potupný dotazníky, takže jich to plno odradí, aby po tom státu vůbec něco chtěli, ale cikání - hlavně, že š..á otec s dcerou, pak jich je plno invalidních a všechno jim projde, protože pořád vykřikujou, že tohle je přece diskriminace. Hlavně, že ostatní země nám to pořád vyčítají. Já osobně jsem takové kolonie v jiných zemích jako jsou u nás neviděla.'

Petra (Út, 23. 8. 2005 - 09:08)

Mám stejné zkušenosti jako vy. Bojím se také i malých dětí, jsou většinou suroví a já nevím, jak se bránit, když bych mu jednu plácla, tak mě zkope jeho početná rodina, která se tam určitě hned objeví.'

Šarik (Út, 23. 8. 2005 - 09:08)

Bohužel, pokud bych ti jen napsal co si o tom myslím, tak mě za tohoto režimu zavřou.'

Linda (Út, 23. 8. 2005 - 09:08)

Myslim, že rozhodně nejsi sama, kdo má takovej názor. Taky si o sobě nemyslim, že jsem rasista (nikoho bych do plynu neposílala:-), ale cikáni mi vadí. Spousta lidí by chtělo rodinu, ale nemají kde bydlet a nemají ani 2 miliony (realita v Praze), ale když cikáni vymlátí a vypálí činžák, dostanou náhradní "buňky" o 1 místnosti a na vlastní oči jsem viděla, jak cikánka s 5 dětma řvala, jak jako maj v tomhle malym "bytě" žít.Jeden, asi 9 letej cikán na mě vytáhl dost velkej a ostrej nůž, jednou mojí kámošku asi 13 letá cikánka zkopala, že prej blbě čumí (ve skutečnosti čuměla ona se svou kámoškou a asi 4 letým děckem, kterýmu dávaly potáhnout z cigára) a moje kámoška se na ně teda podívala, jako co maj za problém.Mojí mámě taky vytáhli v tramvaji peněženku, ale je jasný, že lidi se nikdy nezastanou, bojí se.Bohužel jsou i jednotlivci, kteří jsou slušní (taky osobně znám) a společnost jim nedovolí se zařadit, nedá jim práci apod.'

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 09:08)

Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o tom, jak jsou Češi strašně "zlí" k cikánům. Už párkrát jsem měla problémy s cikánskými dětmi a abych pravdu řekla, bojím se i hodně malých cikáňat. Ale to, co se stalo dneska ráno, to už opravdu nemá obdobu. Koupili jsme mamce celá rodina zlatý řetízek k narozeninám. Jela v tramvaji a přiběhlo malé cikáně a řetízek jí strhlo. Mamka byla v takovém šoku, že se ani nezmohla na slovo. NIKDO se ani nepokusil toho zmetka (promiňte za ten výraz, ale jinak se tomu nedá říct) zastavit, hlavně, že pak byli všichni strašně chytří. Tak to cikáně vyběhlo z tramvaje i s řetízkem bez jakéhokoliv postihu. Nejhorší na tom je, že ani kdyby ho poznala, tak se mu nic nestane. A když si představím, že ji mohlo klidně bodnout, no radši nedomýšlet. Nejsem rasista, ale tohle mě opravdu dostalo. Když potom ty ... vidím, jak si stěžují a stát neustále vycucávají, je mi z toho na zvracení.'

Reklama

Přidat komentář