Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Karel (Čt, 30. 3. 2017 - 23:03)

Pred casem jsem musel podstoupit plastiku mocoveho mechyre a asi tri mesice jsem mel zavedenu permanent. cevku.Nic prijemneho,ale da se to vydrzet.Kdyz mi ji vyndali,dali mi do kalhotek plenku a poslali me domu.Myslel jsem,ze to nepreziju.Doma jsem s hruzou zjisti,ze plenka je mokra,hruza.Zkousel jsem to bez plenek,ale byl jsem porad mokry.Chvili mi to trvalo,nez mi doslo,ze jsem sice v poradku,ale inkontinentni.No takjsem si musel zacit zvykat na plenky.Ccitil jsem se ponizene a trapne.Pomalu jsem si zacal zvykat a dnes si bez nich nedovedu svuj zivot vubec predstavit.Normalne pracuji a ziju a jsem moc rad,ze plenk.kalhotky jsou bez problemu k sehnani.Citim se skvele.

plínkař (St, 27. 6. 2018 - 08:06)

rád nosím pleny , jsem už starší a líbí se mi pěkná boule v rozkroku i několik plen najednou. [email protected]

Mm (St, 22. 3. 2017 - 13:03)

V pamperskach ani v jinych...V ktorom ústave sa liečiš?A ako je možn?,že máš prístup na net?

Pavel (St, 22. 3. 2017 - 11:03)

Ahoj je mi 11 uu skoro 12 strasne me vzrusujou pleny a bojim se to rict rodicum a stydim si je sam koupit dekuji za odpoved

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Neboj.Pliny které nosiš.Taky si je kupuju sám v drogerii nebo v obchoďe je to příjemný a pak si je dám.Chodim do sauny a dávám si plinku mezi lidi a je to přijemny nedávají to najevo

Jary (Po, 18. 6. 2018 - 13:06)

Rad nosim plinky byl po hypnoze neudrzim moc v plinkach je krasne

J (Čt, 24. 5. 2018 - 01:05)

Ahoj taky mám takovou...Já taky

m (St, 23. 5. 2018 - 01:05)

Ahoj hledám kluka od 15 do...Ahoj taky mám takovou zálibu

Plenkar (Ne, 5. 3. 2017 - 13:03)

Jsem občasný plenkař a do...V pamperskach ani v jinych jednorazovkach zapach z pokadeni nejde utajit.Musi pres ne byt nasazenevysoke celoigelitove kalhotky,nebo tesne latexove kalhotky.Jedna znama plenkarka z Pribrami ma v celoigelitovych kalhotkach misto gumicek v pase a v nohavickach kaloun,ktery si po jejich nasazeni pres pliny pevne stahne a zavaze.A tohle opatreni zachyti skoro 100% zapachu.Ale chce se to po nehode pohybovat jen minimalne a zvolna-neohybat se!A s pripadnymi vetry odejit do nejakeho malo navstevovaneho kouta obchodaku a tam je opatrne nechat vyvetrat.Lepsi radu nemam,snad jedine nafukovaci analni kolik,ale jeho caste zavadeni a natlakovani poskozuje sverac konecniku a ten prestava tesnit a je zadelano na pruser.Ne do plen patri jen pocurani,ejakulat a posevni sekret,nebo sperma ktere po nechranene soulozi vytaka z pochvy.Pripadne menstruacni krvaceni,ale jen s vlozkou,nebo velkou anatomickou inkontinencni plinou.Ta je dobra i na noc protoze je hodne siroka v rozkroku a vzadu prekryva cely zadecek,takze neprotece a kdyby snad,tak vse zachyti gumove kalhotky.Vsechny moje byvalky si je tajne i mene tajne pri svych dnech pujcovaly.A protoze milovani nebylo mozne,tak me musely za ten tyden nekolikrat vydrazdit az k ejakulaci take pres pliny a pres gumove kalhotky.To se mi moc libilo,ze mame oba na sobe gumove kalhotky a hladime se pres ne navzajem.A pak me musela vymenit zavlhle pliny s mokrymi nazloutlymi skvrnami od spermatu za vonave a suche,ale pritomuz jsem uz opet mival pevnou erekci a chtel ho vyhonit znovu.Tak po techto zkusenostech mi to udelala 2x za sebou do jednech plen,nez me prebalila.No a kdyz jsme to takhle delali treba na navsteve,ja mel malo plena nemohli jsme je verejne susit,tak mi pred drazdenim penisu po ztoporeni poodsvlekla pliny i kalhotky a nasadila mi kondom a pleny upravila zpatky.No pak me onanovala rukou 1-2x i 3x a ejakulat skoncil v kondomu.Kdyz mi ho potom sejmula,tak si sperma zalibne prohlizela.Nekdy mi rikala,ze ho mam moc malo,ze jsem urcite tajne onanoval.Ty hratky s kondomem byly taky hezke.

raději bezjmena (Ne, 5. 3. 2017 - 02:03)

díky za názorJak tu někdo psal, těžko se toho zbavíš. Mě stačily jedny plenky po dvou pokakaných nehodách v mých čtyřech-pěti letech. A od té doby jsem na to nemohl zapomenout. První co jsem zaznamenal, byl pocit měkkosti na zadečku, nezávislost atd. Zkoušel jsem vše na zbavení (fitness, jiné zájmy atd...), to tím jen posílila touha po té zálibě.

No nevím (Pá, 3. 3. 2017 - 08:03)

Moniko souhlas, ono to zas...Jsem občasný plenkař a do plenek na veřejnosti spíše jen močím a to z toho důvodu, že když se do nich i pokakám, tak do několika málo minut je to fakt dost cítit. Pokud píšeš, jak ses 2x podělala, prošla s tou náloží celý Kaufland i lékárnu a v poho, tak buď ti nevadí, že tím smradem budíš pozornost, nebo tady prostě jen kecáš, jak mnoho ostatních přispěvovatelů do diskuzí na doktorce.

Petra (St, 1. 3. 2017 - 13:03)

Tak snažila bych se to...Moniko souhlas, ono to zas není tak strašné. Překvapivě o tom v podstatě ani nevíš, že máš podesráno, pocitově to pro mě není moc velký rozdíl, jestli mám plínu, nabo jestli v ní mám...
A s dobrou plínou to nikdo nemusí dlouho ani poznat. Dá se v tom nejen v klidu dojít domů, ale třeba dojet autobusem do cíle, nebo prostě dodělat nezbytnou práci a přebalit se až pak.
Proč o tom píšu. Minulý týden jsem chytla střevní chřipku a prostě jsem už musela dojít na nákup, chtě nechtě. Bylo mi jasné, že to bude katastrofa a zaopatřila jsem se fakt pořádně. No poprvé jsem se posrala hned na parkovišti a pak ještě jednou v Kauflandu u regálu. No a pak jsem s tou náloží ještě hrdinně koupila endiaron a statečně odjela domů. A dalo se to, sprcha a bylo zas dobře.

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Ahoj Petro nechceš si psat taky nosím plinky

Plenkar (Út, 28. 2. 2017 - 12:02)

Toho se zřejmě nezbavíš....Ano zavislosti na vzruseni z plinek se nikdy nezbavis,ikdyz si je budes 1000x zakazovat,chtit je vyhodit do popelnice atd.Ja na nich ziskal zavislost uz nekdy ve 4-5 letech,kdyz jsem je pravidelne dostaval na noc snad az do 8mi a ja se pres ne zacal vzrusovat.A mama mi je nasazovala i pozdeji ve 12-14ti,kdyz jsem lezel v posteli s horeckou,abych nemusel vstavat z postele na curani.Tenkrat uz pri onanii dochazelo pri orgasmu k vyronu semene do plen a tim jsem se stal na plenach zcela zavisly,ikdyz holky se mi libily take,tak plenky a gumove kalhotky mnohem vic.Ale pozdeji mi to vseechny partnerky tolerovaly.Chtely ale,abych si plenky uzival jen v byte a poznaly,ze je to velice vzrusivy prvek pro milostnou predehru.Jenze ja je chtel nosit i mimo byt-hlavne kvuli obcasnemu pocurani,tak jsem si nejake plenky a gumove kalhotky dal do satni skrinky v praci a prevlekal jsem se do nich.A nektere partnerky si ode mne ty plenky a kalhotky tajne pujcovaly.Takze se niceho neboj.

Kluka od 15 na (Út, 8. 5. 2018 - 08:05)

Ahoj hledám kluka od 15 do 23 kterej by taky chtěl zkusit nosit plenky, počůrávat se, navzájem se přebalovat a spolu si v těch plenkách užívat. [email protected]

Ja (Pá, 16. 11. 2018 - 02:11)

Ahoj, klidne mi napis [email protected] :)

anonymus3434 (Pá, 24. 2. 2017 - 17:02)

díky za názor

Bez jména (Pá, 4. 5. 2018 - 07:05)

Zkuste si dát minimálně mezi nohama toaletní papír smotaný do ruky a rozložit do slipu nebo trenek nebo rucnik (nejlépe froté). Pak zjistíte ten pocit o čem mluvíme, než nás za to odsoudíte. My také nenarážíme do vašich úchylek.

anonym232 (Čt, 23. 2. 2017 - 22:02)

Toho se zřejmě nezbavíš. Čím více si to budeš zakazovat, tím více na to budeš myslet. Líbit se to nějaké holce nebude, ale pokud tě má ráda, tak to bude s velkou pravděpodobností tolerovat - tedy do určité míry, která je individuální. Jelikož se docela "držíš" na uzdě, tak je pravděpodobné, že tím nebudeš až tak pohlcen v nějakém vztahu.

anonymus3434 (Čt, 23. 2. 2017 - 09:02)

Vzrušují mě plenky
Mám takový problém. Když mi bylo asi tak 10 začal jsem se znova počurávat. Jen občas přes noc. Asi to bylo tím že jsem viděl v tomto věku horor a bál jsem se večer.
Jednoho dne matka přinesla domu plenky s tím, že když se ještě jednou počurám budu je dostávat na noc. Když jsem byl doma sám tak jsem si je ze zvědavosti začal zkoušet, ale
nechtěl jsem je protože jsem se strašně styděl před ostatníma. Zároveň se mi ale nějak libily a tak jsem se jednou ráno i když jsem byl suchý schválně počůral. Plenky jsem
měl dostat, ale protestoval jsem a nakonec jsem je nikdy nedostal. A kolem věku 11 let mě začala vzrušovat ta představa co kdyby je opravdu dostaval. Kolem 12 jsem se přestal
počurávat, ale tahle "zaliba" mi zůstala. Stydím se za to, ale nikomu jsem to nikdy neřekl. Dnes je mi 18 a mám kvůli tomu problém najít si holku. V hlavě si říkam, přece by
nechtěla kluka který si představuje že se počuravá a nosí plínky. Nevím co dělat. Jestli by třeba nepomohlo si tu touhu splnit a pak už by mě to třeba tolik nevzrušovalo.
Koupit si ty plenky a zkusit v nich třeba přespat a počurat se do nich. Nevím co dál. Zkoušel jsem si to už několikkrát zakazat ale nejde to. Uvidím třeba reklamu na pampers
a nevydržím to. Vzrušují mě i holky jen ne tolik jako ty plenky. poradíte mi jak se toho zbavit?

Reklama

Přidat komentář