Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Petr (So, 26. 8. 2017 - 07:08)

Prodávají tam pleny JESSA , Vydrží max. jedno počůrání

Plenkar (Pá, 25. 8. 2017 - 23:08)

Už je začali prodávat i v...A Jano co jako tam zacali prodavat? Jednorazovky? Nebo co vlastne v te drogerii DM zacali prodavat?

Jana (Pá, 25. 8. 2017 - 13:08)

Už je začali prodávat i v DM :-)

Nojono (Čt, 24. 8. 2017 - 22:08)

Nejsem mlady, nejsem z...Tak teda-dobrou chuť!

Ema (St, 23. 8. 2017 - 10:08)

Taky nosím plenky a igel.kalhotky.

Jajina (So, 19. 8. 2017 - 05:08)

Ahoj hezke tema... Je tu nekdo se zkusenosti s nosenim plen u holek? Moc me to laka a rada bych si o tom popsala a tak... Dik.

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Ahoj jajino taky nosím plinky tak si můžem napsat

Pavle (Čt, 13. 5. 2021 - 08:05)

máš celou stránku pro sebe, jinak jsi normální?

pavel (Čt, 13. 5. 2021 - 09:05)

jsem proč bych nebyl,tak rád bych si psal s nějakou ženou co nosí plinky a seš první která napsala což jsem ani nepředpokládal že nějaká odepíše,rád bych si s tebou psal a třeba i potkat

plínkař (Pá, 18. 8. 2017 - 10:08)

nosit pleny je moc pěkný. klidně můžeme si psát a posílat fotky. můj meil je - [email protected]

Míša (Út, 24. 11. 2020 - 21:11)

Mám je stále na sobě rád je nosím mokre

Plenkar (Ne, 6. 8. 2017 - 18:08)

Ahojte je tu niekto mlady z...Nejsem mlady, nejsem z Bratislavy a pliny nosim tak moc dobrovolne, ze si je sam kupuju, tez gumove kalhotky. Sam si je obcas pocuram, obcas do nich pri onanii vystriknu, sam si je peru, susim, skladam, uklizim a nosim.

Mato999 (Pá, 4. 8. 2017 - 14:08)

Ahojte je tu niekto mlady z Bratislavy?? Kto nosi plienky dobrovolne?

Petr (Čt, 27. 7. 2017 - 23:07)

Smutna plenkarko, rad si s tebou popovidam, napis na : [email protected] budu se tesit na popovidani.

Lukáš (St, 26. 7. 2017 - 18:07)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj Nikol, chápu to správně, že chceš nosit plenky, ale nechceš do nich dělat potřebu, to znamená mít je jen "nasucho"?

Smutna plenkark (St, 26. 7. 2017 - 09:07)

Ahoj,hledám holku na psaní...Uz od stredni skoly se mi libi nosit plenky, ale nikdo z mych pratel ani rodiny o tom zatim nevi.Kupuji si je na netu (ty silnejsi, libi se mi pocit mit toho mezi nohama vice) a kdyz mam volnou a nerusenou chvilku, uzivam si v nich, ale zatim sama s .Nyni jsem na vysoke a casu na tuto zalibu neni mnoho.Vim ze toto neni seznamka-predem se omlouvam administratorovi, ale chci to zkusit.Jsem bi a hledam holku nebo kluka, ktery by mel nebo mela stejnou zalibu v plenkach, at nejsem sama.Rada bych dostavala plenky i jako trest nebo v roli rodice a ditete.Vzrusuje mne predstava byt k tomu nucena, jsem tak trochu i subinka a sm a napriklad trocha svazovani nikdy neskodi s .Pomuzete mi prosim nebo poradite?Kontaktem, odkazem na prislusne stranky, v cestine ale klidne i zahranicni-s jazyky nemam problem s touto tematikou nebo treba i vasi zkusenosti anebo vasim pribehem, atd.Moc rada bych objevila a dovedela se vice o teto zalibe.Plenky bych brala i jako zpestreni nebo predehru k sexu, ale bojim se, ze me potencionalni partner nebo partnerka odmitnou, kdyz se jim s timto priznam.Co se tyka potreby do nich, tak pripadne jen curani.Poprosim neposilejte mi nejake urazky, nadavky, atd., protoze kazdy jsme nejaky, nikoho tim neobtezuji/nenutim k tomu a jen hledam spriznenou dusi.Nikol

Tom (Po, 24. 7. 2017 - 21:07)

Ahoj,hledám holku na psaní o ABDL časem i něco víc Tom 28,186/86 piš na email [email protected]

Plenkar (So, 15. 7. 2017 - 14:07)

Mám teď jedny jednorázovky......a co tim chtel/a/ basnik rici? Chce pochvalit svoji odvahu, nebo co? Ma to byt projev vzdoru, nesouhlasu s necim, zvyseni si sveho ega a sebevedomi? Ale je tam urcita masochisticka slozka a predevsim ten pocit,ze delam neco zakazaneho. Co a komu chces dokazat? Vzdyt se na verejnosti nedokazes ani pocurat o tom druhem ani nemluve. Nedelej vlny a nevyhrozuj!

(So, 15. 7. 2017 - 09:07)

Mám teď jedny jednorázovky na sobě a chystám se na nákup . Doufám , že to na mě během nákupu přijde . Ať už velká nebo malá potřeba . Vím , že je to úchylný , ale říkám si , že je to lepší než fetovat nebo krást nebo znásilňovat ,,,, atd.

Neli (Út, 27. 6. 2017 - 14:06)

Vlady ty nosíš taky pleny, protože kdyby jsi byl normální jak tady všude sděluješ,tak by jsi na tyto stránky ani nepáchl.

Reklama

Přidat komentář