Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Honza (Ne, 8. 4. 2007 - 01:04)

Zaliba nošení plínek je docela rozšířená.Já sám plínky nosím ale jenom někdy je to sexualní pud.Mnoho lidí se k němu dostává od dětství a nebo v pubertě.mužete se kouknout na www.babyland.cz

starlights (Ne, 1. 4. 2007 - 00:04)

To o čem zde píšete se pokud se nemýlím nazývá abdl. Pto případné zájemce www.abdl.cz

Marlon,20roků (Út, 27. 3. 2007 - 08:03)

Taťka: Ahoj, myslím si, že to bude tím, zda má problémy ve škole nebo tak. Nebo už je to přirozené. Je to normální, váš syn je citlivý. Mohu se zeptat, jak zažíval dětství, nebo jej zažívá dodnes?

taťka (Pá, 23. 3. 2007 - 18:03)

Mám syna a tomu je 13. Jmenuje se Goustík a také ho vzrušují plenky. bez nich do školy nejde. řekl mi to asi před 5 lety tak se neboj a taky se svěř svému otci a kolektivu ve škole, protože se za to nemusíš stydět. PS: hagiess radši nezkoušej!

mamka (St, 21. 2. 2007 - 11:02)

mam syna,kteremu jsou necele tri roky,porad ma plinky pres den,nechce chodit na nocnik,nevim jak ho to mam odnaucit

seherezada (Čt, 15. 2. 2007 - 17:02)

vic bych rekla, ze je to uchylka lidi, ale kdyz beobtezuje s tim jine, pak to neni tak zle

Jarynek (Čt, 15. 2. 2007 - 15:02)

Normálně si je kup ja si kupuji dětské a dávám si je do uplých trenek je to good a vydrží taky hodně moc!!A nebo se ozvi a ja nějaké pošlu!

sam (Ne, 30. 6. 2019 - 19:06)

kam

jajaja (Út, 13. 2. 2007 - 10:02)

muze se zeptat?..to si tady jako delate srandu nebo co
?..nikdy sem neslysela ze by se nekomu libiloo nosit plinky...jako co se vam na tom libi?..to je nejakej druh uchylky nebo co?

adsf (Po, 12. 2. 2007 - 19:02)

Ty jo, to je hrůza, mamka našla moje plínky.

Je to zádrhel, nevím, jak se mám nestydět, to bude trvat pár měsíců... :(

adsf (Po, 12. 2. 2007 - 19:02)

Ty jo, to je hrůza, mamka našla moje plínky.

Petra (Pá, 9. 2. 2007 - 15:02)

To se je nestyď koupit, vždyť můžeš jít nakoupit třeba jako za mámu. Prodávám ve zdravotnických potřebách a nepřišlo by mi divný, kdyby si 15ti letej kluk přišel koupit plíny. To, že by mely bejt pro tebe by mě ani ve snu nenapadlo. Horší to bude s velikostí. Na 15ti letý nejsou. To si budeš muset koupit spíš ty pro dospělý. To je hlavně pro ležící lidi, co nemůžou vstát, tak rozvažuj..

david (Čt, 18. 1. 2007 - 16:01)

je mi 12 let a menujuse david muzu ja us sem si jedny koupil

Sambal (Pá, 5. 1. 2007 - 05:01)

To je škoda, že jsem ten pořad neviděl, mohlo to být docela zajímavé. Mohla by jsi mi alespoň říct název té televizní show, nebo kde to vysílali prosím? No vidíš, vždyť na tom není celkově nic špatného. Jak sama říkáš - nikomu tím neublížuješ - nikoho neobtěžuješ, takže kde je problém?

Teď momomentálně se snažím všude možně sehnat téměř raritní nahrávku pořadu TABU z TV Nova, která pojednávala o infantilismu. Až bude, tak ji určitě poskytneme pro zájemce v nějaké zdigitalizované podobě.

Jinak tady byla řeč o jistém miliónáři. Aby jsem to upřesnil, měl to štěstí a zdědil (či vyhrál) teď nevím milion dolarů. I když u něho je komnbince TV + AB => Sissy. Pokud by byk zájem, tak vám sem dám videorozhovor s ním, může si dovolit vlastně vše, ve svém dětském oblečení si chodí prát plenky normálně mezi lidmi. Má i dokonale zařízený dětský pokojík, který dokonce použili při filmování jednoho dílu seriálu "Kriminálka Las Vegas"

Jula (Čt, 4. 1. 2007 - 00:01)

Evo, a jak se porad jmenoval a na ktere o bylo stanici? Docela by mne o zajimalo. Ten porad asi nebyl v cestine, co?

eva (St, 3. 1. 2007 - 22:01)

ahoj, tak na tohle tema jsem nedavno koukala v televizi. Byli tam 2 starsi chlapy co nosili denne plinky a navzajem se prebalovali a chovali se jako deti. Spali ve velkych detskych postylkach spali s plysakama a nosili tricka s medvidkem Pu. No je to ulet na co vsechno jsou lidi, ale pokud to nikomu neublizuje tak je to asi v poradku. Byli naprosto neskodni.

oliver (St, 27. 12. 2006 - 18:12)

líby semi nosit plínky mam je nanoc i úřes den ale bojim seto říct mámně žeby mije nekoupila co mislíte mam jíto řits?ale plínky ,mě přitahujuj

Mirek (Pá, 17. 11. 2006 - 23:11)

A ja si zas oblekam detske puncochace ty klasicke vroubkovane zlutohnede

xxl (Po, 13. 11. 2006 - 23:11)

jak jsem už psal - je to kláda !!

Návštěvník (Čt, 2. 11. 2006 - 07:11)

Na noc je fakt uklidňující. Předtím jsem se třepal, ale jak jsem použil ty jednorázovky, přestal jsem se třepat kvůli zkouškám na zápočet. V noci to bylo fakt uklidňující a zkoušky mám dokončeny. Fakt bezpečí a jistoty. takoví zvláštní pocit

Reklama

Přidat komentář