Reklama

Dcera a vibrátor

Tina (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Hlavně bych s tím neletěla za manželem, nikomu bych to neřekla, cítila bych , že tím dceru nějak kompromituju. Jak by jí asi bylo, kdyby věděla, že to ví i otec? Asi dost blbě. Leo, mám 17 letého syna, sama jsem si to v pubertě běžně dělala,/někdy i teď/, k vibrátorům nebyl přístup, ani člověk nevěděl, že to existuje, dnes je to o jiných informacích, je fakt, že mladé dívky moc ještě nepotřebují vaginální uspokojení, stačí jim to spíš přes klitoris, ale je to jak to je, a fakt se divím, že děláš vědu, mimochodem vibrátor mám asi dva měsíce a v kombinaci se sexem je to super. Jestli ji nějak s manželem naznačíte, že to víte, tak ji úplně odrovnáte, osobně bych na to v životě nezapomněla a začala bych se rodičům vyhýbat, ten stud a nenávist k nim by byla těžko překonatelná

Anonym (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

16 let není málo, už je prostě velká a navíc doba je trochu jiná, než když tobě bylo 16. V 16 mi můj přítel taky koupil vibrátor a není na tom nic špatného.

Demi (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Proboha Leo, nic ji nerikejte!!!!Uplnej standart to asi neni, ale my kdyby jsme byly v jeji dobe, nejspis bysme si ho taky sehnaly.Hlavne me prejvapuje,ze 16 lety holce vejdes do pokoje, aniz bys zaklepala.Troska soukromi by u pubertacky asi neuskodilo,ne? !!!

Olga (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Spojení "16ti-letá dcera" a "dětský pokoj" je poněkud bizardní.

Bára (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Hehe, no... ehm... to uz panna asi neni... Vite s kym chodi? Pochybuju, ze by 16-lete devce samo napadlo, aby si kupovala vibrator.

Ne-mravní hlídk (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Ideální by bylo zakázat jí i sexuální fantazie. Ty jsou stejně škodlivé jako onanie. Od 18ti ať si fantazíruje jak chce, ale když je jí teprve 16...

... (Ne, 9. 5. 2021 - 00:05)

Wtf tak si normalní

Lea (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Díky, trochu jste mne uklidnily.Musím promluvit s manželem, aby neprovedl nějakou hloupost! Já bych to ale do sebe nikdy nevstrčila!!!Dneska jsem to prohlížela a byl dost velký , nechápu jak se jí tam vešel ! Je to trapárna takhle o tom mluvit!!!To už asi není panna, že?

Lenik (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Vím, že je to asi divný pocit, když je to dcera, ale NEPLAŠ. Je to naprosto normální.

Lea (Čt, 11. 8. 2005 - 10:08)

Díky za názor! Nemám nic proti masturbaci, ale 16 ti letá holka, není to trochu brzy, aby se dělala vibrátorem? Do sexschopů je vstup snad od 18 let, ne?

Pavla (Čt, 11. 8. 2005 - 09:08)

Leo, tak se probuď do 21. století, kde už se dávno ví, že masturbace s pomůckama či bez je normální. ČauPS: Kup si ho taky, potřebuješ ho jako sůl

Lea (Čt, 11. 8. 2005 - 09:08)

Poraďte mi prosím ! Včera jsem slyšela nějaké sténání a vzdychání z dětského pokoje.Opatrně jsem otevřela a škvírkou mezi dveřmi jsem viděla svoji 16 letou dceru jak masturbuje s vibrátorem. Měla asi orgasmus a mě vůbec nevnímala a proto jsem ihned zavřela !Je to normální aby dívka v jejím věku používala takové věci? Zatím jsem o tom s ní nemluvila ale řekla jsem to manželovi a ten řekl, že ji přerazí! Nevím, kde k tomu přišla, protože já takové věci nepoužívám.

Jitka (Čt, 18. 2. 2021 - 06:02)

Ja dceru ukajim jazickem když sme samý doma a sme obě spokojeny

Samča (Čt, 18. 2. 2021 - 08:02)

Odpovídáš na příspěvek starý 15 let. Naše dcera má 16 a už léta si představuji jak jí to dělám způsobem tak jako ty. Vím, že vibrátor nemá, stačí ji jak vidět prstíky. Podle jejích kalhotek poznám, že si to dělá možná i každý den.

Reklama

Přidat komentář