Reklama

ANTIKONCEPCE - přechod z jedné na druhou

Lucie (Čt, 11. 3. 2010 - 12:03)

Ahoj,prosím tě beru jako antikoncepci Tri-Regol a četla jsem že se nedoporučuje brát víc platíček za sebou,protože mám pilulky ve 3 barvách,podle složení..ale už jsem zkusila vzít dvě platíčka celá za sebou a poté jsem si dala týdenní pauzu a všechno bylo ok. Tak se chci zeptat jestli takto můžu občas pokračovat,nebo mi něco eventuelně hrozí?Díky moc za odpověď,17 let

pusince (Pá, 5. 3. 2010 - 11:03)

To se mas poradit primo u doktora nebo v lekarne!A je to napsany v pribalovym letaku!Zacina se prvni den menstruacniho cyklu,takze prvni den menstruace.

pusinka (Čt, 4. 3. 2010 - 19:03)

Dobrý den
doktor mi napsal první prášky minisiston jak to mám brát děkuju za odpověd

pusinka (Čt, 4. 3. 2010 - 19:03)

Awojky mám takový problém dostala jsem poprvý prášky a vůbec nwm jak to mám brát pomůžete mi někdo.. děkuji

Marcela (Ne, 11. 10. 2009 - 22:10)

Dobrý den,
ráda bych se zeptala,když semv půlce své antikoncepce (Femoden) začala užívat jinou (Jeanine) jestli až doberu ten zbytek té nové jestli se mohu vrátiot k té staré??? Jsem pořád stejně chráněná??Ikdyž sem přešla z jedné na druhou??

pusik (Pá, 9. 10. 2009 - 08:10)

Ahoj, já teď přecházím z...Proc tedy radi od 1.dne menstruace???

Jana (Po, 14. 9. 2009 - 18:09)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat brala jsem antikoncepci microgynom dobrala jsem poslední tabletku a mám začit brat Mirelle mám udelat 7 denní pauzu?Děkuji za odpověd Jana

eva (St, 3. 10. 2012 - 16:10)

Dobrý den měla bych dotaz brala jsem antikoncepci Softine a ted mi gynekolog napsal na recept Softinele ja to zjistila ze to je jinaci az jsem to vyzledla tk tedkom beru tuto antikoncepci a mě by zajímalo jestli to nějak vadi mela jsem 7 dni pauzu a pak jsem začala brat tuto antikoncepci tu novou tak jestli nemuzu otěhotnět ze mam jinou tu antikoncepci děkuji za odpoved a hezky den

markéta (St, 21. 3. 2012 - 19:03)

ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda vadí, když jsem začala antikoncepci lindynette 20 brát(první pilulku z nového platíčka)během sedmidenní pauzy(vynechání z dávky), bojím se nechtěného těhotenství...děkuji

markéta (St, 21. 3. 2012 - 19:03)

ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda vadí, když jsem začala antikoncepci lindynette 20 brát(první pilulku z nového platíčka)během sedmidenní pauzy(vynechání z dávky), bojím se nechtěného těhotenství...děkuji

A (Ne, 4. 3. 2012 - 02:03)

Ahoj, změnila jsme antikoncepci z asi pět let užívaného Cilestu na Minisiston, protože Cilest mi neudržel cyklus. Ale hned od prvního dne braní Mercilonu mi naskákaly boláky a svědivé pupínky po celém těle (doktorka teda říkala, že může ovlivnit pleť, protože má zbytkovou aktivitu androgenů) a navíc se mi úplně vypnula vzrušivost a jakýkoliv sexuální pocity zmizely naprosto beze zbytku. Jsem z toho hrozně frustrovaná, i když je to jen pár dnů... Nikdo mi navíc nevěří, že by to bylo hned od první piululky, i mně to přijde divný, ale prostě jsem cítila, že pár hodin po první piululce jsem přestala být schopná jakékoliv vzrušení cítit... Ještě chvíli předtím jsem byla s přítelem a všechno bylo ok, a najednou si připadám jako bezpohlavní tvor, a šílím z představy, že to budu muset vydržet ještě necelý měsíc, navíc přitom dost podrážděná a opupínkovaná... Stalo se někomu něco podobného? Není to nesmysl, takové změny hned od prvního prášku? Mně to přijde divné, přemýšlela jsme, ejstli si to nenamlouvám, ale ty pupínky i vypnutí libida je prostě fakt. Nejradši bych to hned vysadila, ale nechci si rozhodit hormony:(

markéta (Út, 28. 2. 2012 - 15:02)

ahoj máte někdo zkušenost z přechodem z tri regolu 21+7 na denielle? poslední platíško jsem dojedla všechny aktivní pilulky a asi 3 placeba menstruaci jsem dostala jako normálně a teď nevím jestli si mám další pilulku vzíd od 1 dne za 8 jak mi někdo řekl nebo podle klasického schéma placebo pilulek bych dnes měla mít 8 snězenou neaktivní to by znamenalo vzít si zítra první tabletku z nového platíčka poradíte někdo ?

Katka (Po, 13. 2. 2012 - 11:02)

Ahoj, kvůli vedlejším účinkům jsem po 2 letech přešla z HA Yadine na Mercilon. Dneska je to 4. den, co beru první plato Mercilonu. Kvůli zažívacím obtížím jsem ale během těchto 4 dnů užila 2 tablety za 1 den. Chtěla bych se proto zeptat, jestli je možný, aby tohle množství hormonů, který jsem během 4 dnů užila, nějakým způsobem zmátlo tělo a snížila se tak účinnost, když budu potom brát zas jen jednu pilulku za den? Ptám se hlavně proto, že Yadine měla vyšší obsah hormonů než Mercilon. Jedna doktorka už mi odpověděla, že k poklesu hormonů může dojít, ale už se nezmínila, jestli se tim i sníží účinnost. Nevíte?

Carmen (Čt, 29. 12. 2011 - 09:12)

No vzhledem k tomu ze jsem bez pauz brala uz třetí, nechtěla jsme ho kvůli problémům dobírat celé, moje tělo na ty prášky nereaguje nikdy výrazně zle, jde mi spíše o tu ochranu. Kdybych brala plato normálně po pauze, tak ho samozřejmě doberu.

L (St, 28. 12. 2011 - 21:12)

Ty jsi nedobrala celé platíčko??? Budeš mít v těle hormonální guláš.

Carmen (St, 28. 12. 2011 - 20:12)

Aby to bylo srozumitelné, brala jsem tři plata YAZ hned po sobě, aniž bych pauzu dělala, proto jsems e rozhodla přejít již v půlce třetího platíčka, nikoli až na konci....

Carmen (St, 28. 12. 2011 - 20:12)

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala jak je to s přechodem z antikoncepce YAz na dienille. Brala jsem třetí platíčko YAZ bez pauzy, byla jsem zhruba v půlce a rozhodla jsme se přejít na dienille, kvůli nežádoucím účinkům, jelikož jsem četla že je možno přejít po poslednía ktivní pilulce, nedělala jsem obvyklou pauzu, jsem i tak chráněna? Doba braní se nezměnila...

veronika (Čt, 22. 12. 2011 - 11:12)

prosim vas, pribral jste...Ahoj, po Mercilonu jsem přibrala během pár dní 4 kila, vážně hrůza. Ted už mám novou, ale musím počkat na konec plata mercilonu. :( ..ale nnevadí. No každopádně ve středu mi šaty byli a v něděli už ne :D - je to zadržená voda..a to sem několik let na stejné váze at jím jak jím.

Antikoncepce ni (So, 1. 10. 2011 - 19:10)

Především ta mladá generace, to je furt nemocné, a končí to na dialýze v tak mladém věku. To nechápu! Platíte za svou blbost - berete bez rozmyslu antikoncepční pilulky. Doktoři kteří berou tučné peníze za to že vám to píšou na recepty/je v tom velký byznys a točí se v tom velké prachy/ a platí je farmaceutické firmy, aby měly odbyt. Vy za to platíte - emboliemi, zničenými játry, ledvinami a poškozenou imunitou. Narušujete si přirozené cykly v těle těžkou chemií, která vám likviduje křehkou střevní mikrofloru. Rozvíjí se těžká acidoza a další navazující problémy. Křehké cévy a žíly se lámou, hrozí ischemická choroba dolních končetin/s rizikem amputace končetiny v konečném stadiu/ nebo iktus/mozková příhoda s rizikem ochrnutí celé poloviny těla.
Proč to svinstvo berete? Proč neučiníte zodpovědným partnera za sex.styk? Proč ho nedonutíte aby si vzal kondom? Kondom vás chrání před pohl.chorobami, otěhotněním a hlavně nemá zdravotní rizika/pozor na alergii na latex/ Toto je vážné varování a žádný doktor to nepřizná!!!
JDE O VAŠE ZDRAVÍ*NEPOUŽÍVEJTE CHEMICKOU ANTIKONCEPCI-PILULKY. STANE SE Z VÁS INVALIDA ZA 10-20 LET. PERSPEKTIVA JE ŽE BUDETE PRACOVAT DO 70-TI LET, JAK CHCETE BÝT VE 40-TI LETECH INVALIDNÍ??????tak mladé??????proč??????kvůli sexu a užívání tabletek které ohrožují vás život?????

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Jestli Vám vadí, že ženy používají antikoncepci tak si užívejte gumu, ale sex s gumou není sex ;)

Reklama

Přidat komentář