Reklama

Dioptrické bryle

Honza (So, 1. 8. 2015 - 00:08)

Já jsem taky brýle nenosila...Ahoj, mám podobné problémy, kdyby sis o tom chtěla popovídat určitě by mě to potěšilo, můj mail [email protected]

Honza (Pá, 31. 7. 2015 - 23:07)

Vím že tohle není seznamka...Ahoj Žaneto,
hlavu vzhůru, chápu tvůj problém, kdybys chtěla určitě si o tom můžeme někdy popovídat, kdybych chtěla. klidně se ozvi na mail [email protected]

Renata (Ne, 19. 7. 2015 - 19:07)

Jasně a je to i takový doplněk,s tím bych se netrápila.Pravda je,že já se snažím je stále nenosit,jinak je to o zvyku a pak už by je člověk z očí nesundal.

Roman (Ne, 19. 7. 2015 - 19:07)

Operace není riskantní sám jsem podstoupil korekci na dalku z 6 dioptrií a jsem v pohodě . Je to ale trochu dražší, pokud není indikace od doktora , což by v případě Žanety mohlo i být. Jinak samozŕejmě brýle jsou na výběr pěkné , nas 10 dioptrií jsou čočky zdarma na pojišťovnu.

bracesfan (So, 18. 7. 2015 - 20:07)

Vím že tohle není seznamka...Žaneto, z toho, že se ti hlupáci smějí, si nic nedělej. Věřím, že určitě najdeš toho svého "pravého". Není to v brýlích, je to v tobě, a kluků, kterým se brýlaté holky líbí, je spousta. Chápu, že mám problém ve financích, takže operace samozřejmě není dobrý nápad, m.j. i proto, že je riskantní. Ale pěkné obroučky včetně třeba ztenčených skel se dají pořídit do 3-4 tisíc, a to snad nějaká brigáda spraví ...

Lena (So, 18. 7. 2015 - 19:07)

Žaneto, svěř se se svým problémem očnímu lékaři, ve Zlíně je nich dost a jsou vynikající. Při tak vysokých dioptriích přichází do úvahy operace. Můžeš zajít dokonce do očního centra Gemini na konzultaci, která je bezplatná.

msulka80 (So, 18. 7. 2015 - 14:07)

Vím že tohle není seznamka...Ahoj napiš [email protected]

Žaneta (Pá, 17. 7. 2015 - 12:07)

Vím že tohle není seznamka ale říkám si zkusím to jsem ze Zlína 17 let nenosila jsem brýle když jsem měla a zkazila jsem si zrak mám -15,5 dioptrie na dálku a jsem z toho nešťastná jestli by se našel nějaký kluk který by měl zájem tak budu ráda když se ozve spíš jako kamarád a časem se uvidí. Rodiče mi zemřeli jsem sama s babičkou ta nemá peníze tak mi koupila nejlevnější brýle které mi vůbec nesluší vypadám hrozně a ty tlusté a těžké skla.Ve škole se mi posmívají kvůli brýlím přitom nejsem škaredá jen ty brýle.

Michal (Pá, 17. 7. 2015 - 12:07)

Já od malička nosím silné brýle +14,5 dioptrií na blízko normální neztenčené skla a nestěžuju si nikdy mi to nevadilo a nikomu to nevadilo chodil jsem s několika krásnými ženami žádné to nevadilo a ony samy brýle nenosily ani má manželka nenosí brýle jsme spolu 28 let. Mám sice tlusté skla ale nehodlám na tom nikdy nic měnit nevidím jediný důvod.

Zuzka (Čt, 16. 7. 2015 - 12:07)

Měla jsem nosit dioptrické...Já jsem taky brýle nenosila začala jsem brýle nosit až už jsem skoro nic neviděla a oční lékař mi předepsal vysoké dioptrie -12,5 od té doby jsem nosila brýle se skly tlustymi jak dna od půllitrů ale ted už jsou naštěstí ztenčené skla tak to není tak moc vidět ale stejně bez brýlí člověk vidí prd musím třeba a plavat v brýlích.

Verunka (St, 15. 7. 2015 - 21:07)

Měla jsem nosit dioptrické brýle od malička ale kašlala jsem na to a brýle jsem vůbec nenosila nesnášela jsem je styděla jsem se za ně a tak jsem se vypracovala na krásných -12 dioptrií na dálku +13,5 dioptrií na blízko.Má sice docela hezké brýle a ztenčené skla ale stejně jde na brýlích poznat že jsou silné.

ajka (St, 27. 5. 2015 - 14:05)

já sice nemám, ale kamarádka si tam prý objednává a nikdy si nestěžovala ;)

lenna (St, 27. 5. 2015 - 09:05)

ahoj, našla jsem na https://optikdodomu.cz/, super brýle, ale nikdy jsem si dioptrické brýle neobjednávala přes internet. Máte s tím zkušenost?

ano (St, 20. 5. 2015 - 12:05)

Jde to také cvičím a je to znát chce to jen trpělivost je v tom hodně psychika

ahoj (St, 20. 5. 2015 - 12:05)

Přesně jsi to vystihl, jsou...Koukni na diskuzi " krátkozrakost vyléčení" nebo " dobrý zrak bez brýl?" ignoruj ty příspěvky co to zavrhují a trochu najeď i na starší ...kup i nebo lze přečíst i na internetu...Vícha František dobrý zrak bez brýlí, jacob Liberman, Norbekov a třeba brýle odlož?š :-) ukázky jsou i zde na doktorce

mysulka (Út, 19. 5. 2015 - 17:05)

Jen tak si to zde pročítám...Ahoj jeden kluk hledá holku ,slečnu s brýlemi, napiš [email protected]

kouhou (Út, 24. 3. 2015 - 14:03)

Jen tak si to zde pročítám...Ahoj, brýlaté slečny se mi líbí. Takže pokud chceš, tak klidně napis na mail. [email protected]

storm (St, 18. 3. 2015 - 19:03)

Podpora je hezká, ale...Přesně jsi to vystihl, jsou to opravdu nevěřícné pohledy. Nech být, podpora je fajn. To, že se mi vidění nezlepší, je tvrdá realita, ale člověk si zvykne. Zpočátku jsem jako malé dítě odmítala brýle, pak stále silnější skla, pak lentikulary - nyní mi opravdu sem tam vadi jen ty nevěřícné pohledy. Zítra napíšu email.

bracesfan (St, 18. 3. 2015 - 18:03)

Díky za podporu, opravduje...Podpora je hezká, ale vidění ti bohužel nezlepší :-( Lidé jsou divné, nic si z toho nedělej. Děti už nejsou tak zlé, jak bývaly, a nesmějí se, ale o to horší jsou ty nevěřícné pohledy dospělých. Já to tedy vidím jinak. Mě vždy zajímají lidé, kteří jsou něčím zvláštní, odlišní.
Budu rád, když mi napíšeš: [email protected]

storm (Út, 17. 3. 2015 - 08:03)

Holky, strašně mě to mrzí...Díky za podporu, opravduje to hodně omezující.. Snad se to někomu líbí, nicméně v běžném životě lidi po mně koukají jako na exota..
Zkus si vybrat pěkné obruby, když sundáš své brýle, tak nevidíš téměř nic, takže mi je vždy pomáhá někdo vybírat. :-).
Ráda pokecám,pokud mi pro rychlejší komunikaci nspíšeš email, budu ráda a určitě odepíšu. Jsem z Kolína.

Reklama

Přidat komentář