Reklama

Jak se seznámit s holkou?

blueblueblue (St, 2. 3. 2005 - 12:03)

Ahoj Johnny,sama mám takového přítele jako ty, taky se mu snažím dodat naději. Paradoxní je, že žím více se člověk snaží - tím je výsledek mizernější. Trošku se mi zdá, že vy "single" to máte tak trochu napsané na tváři a ta vaše samota a chuť se seznámit vám tolik zčíhá z očí, že to možná někoho i odrazuje - nevím, jen mě to tak napadlo. Co bych dělala já? užívala bych si svobody - dokud můžu. Našla bych si spoustu koníčků, které by mě naplňovaly - na které až budeš mít přítelkyni nebudeš mít čas. A když se takhle zabavíš a počkáš - možná když na to nebudeš soustředit tolik energie - tě někdo sám osloví.Taky je otázkou jestli opravdu nějakou přítelkyni chceš? jestli ti nevyhovuje to jak jsi sám a umíš si to vůbec představit, zjistila jsem, že hodně lidem je líto, že jsou sami, ale tak trošku jim to vyhovuje.A co třeba internet?'

mila (St, 2. 3. 2005 - 08:03)

Ty kurzy nejsou špatněj nápad, já jsem nedavno byla na ukázkový hodině kurzu angličtiny, nebyl to ten kurz, kde lidi sedí v lavicích a čtou cvičení z učebnice. Tady učebnice nebyly, utvořili jsme skupinky a mezi sebou si povídali a hráli hry - byla to sranda. Jen tam byli lidi různých věkových kategorií, tak nikdy nevíš, s kým se tam potkáš. Třeba já jsem se s přítelem seznámila v hospodě, chce to být s kámošema. Seděli jsme u vedlejšího stolu, kluci se zeptali, jestli nechcem si zahrát karty (nejdřív si jen půjčili zapalovač:-). Prostě se chovali v pohodě, ne takový ti frajírci, nebo zas ty typy, co řikaj Slečno, vám to sluší, máte hezký vlasy...to nemusim. No, pak se zeptáš, jestli tam holky choděj často, znova se s nima potkáte, no a až s ní pak budeš chtít někam jít sám, tak se pak dozvíš, jestli někoho má...to je prostě osud.'

Johnny1 (Út, 1. 3. 2005 - 19:03)

Díky všem za podporu.Já ani tak nemám strach z toho,že mě odmítne,když jí někam pozvu,protože se jí třeba nelíbím,nebo nejsem sympatický.To by asi bylo dost pravděpodobný,ale nějak bych to přežil.Spíš mám pocit,že každá holka kolem mě s někým chodí,takže budu někam zvát holku,která na 99 procent má kluka.Toho se bojím nejvíc.'

Jitka (Út, 1. 3. 2005 - 18:03)

Prostě ji normálně oslov - kavárna, čajovna, kino... Chápu, že se bojíš, že budeš trapný atd., ale myslím, že holkám to zas tak moc nevadí. Aspoň mě to nikdy nevadilo, spíš mi byli protivní takoví ti frajírkové, kteří měli sebevědomí až na půdu, ale pak si s nima nebylo o čem povídat, nic je nezajímalo, neměli žádný zájem mimo školu (práci) atd., popřípadě celou schůzku mluvili jen a jen o sobě. Když to nevyjde - to se prostě stává a nedělej si z toho hlavu. Holek je všude kolem spousta a nemyslím, že by existovbala jen ta jediná pravá. Držím palce, a moc s tím seznamováním neotálej, ať z Tebe ve 35 není zapšklý chlap :-)))'

Sissi (Út, 1. 3. 2005 - 17:03)

Johnny, jestli se holce líbíš časem poznáš, vztahy jsou moc složité a zapeklité, v ženských se asi moc nevyznáš, to žádnej chlap :o) ale přeju hodně štěstí :o))'

Zuzka (Út, 1. 3. 2005 - 16:03)

tak to musis zkusit, zeptat se jestli by nekam nechtela jit treba, kazda holka dava sve city jinak najevo

Johnny1 (Út, 1. 3. 2005 - 16:03)

Díky moc za odpověď.Ale jak poznám,že se nějaké holce líbím?Když je nějaká holka milá a příjemná,tak se tak chová normálně a nemusí to znamenat,že bych se jí zrovna já líbil.'

Sissi (Út, 1. 3. 2005 - 14:03)

Ještě jsem zapomněla napsat, že na holku nejvíc zabere lichotka, ne přehnané lichocení, ale prostě jí kladně zhodnotit, třeba že umí skvěle jezdit na koni, že jí to sluší a podobně...'

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 15:09)

si heská
líbíš semi moc

Sissi (Út, 1. 3. 2005 - 14:03)

Ahoj Johnny, úplně tě chápu, být sám je na nic. Podle mě je moc těžký jít někam a někoho oslovit, sama bych to nikdy neudělala, je to sázka do loterie, jestli ta druhá strana bude tvé nervózní oslovení brát a jestli přeskočí sympatie, nebo ne. Podle mě je nejlepší seznamovat se na nějakých kurzech a akcích, tam jsou většinou do akce zapojeni jak muži tak dívky a přicházejí přirozené situace, kdy spolu musíte komunikovat a můžete se sobě zalíbit. Například jít do kursu jezdectví na koni, tam můžeš poznat pár holek, kterých se občas na něco zeptáš, jak co máš udělat a uvidíš, jestli se nějaké líbíš nebo ne, seznámení na takových akcích vyplyne většinou ze situace a je nenásilné. Můžeš se nějaké holce líbit třeba tím, co umíš, jít do takového kursu a zaujmout. Možností je spousta, jen hledat a být ve správný čas na správném místě. Být tebou, začnu s nějakým sportem a na soustředěních určitě poznáš nějakou skvělou holčinu. Hodně štěstí :o))'

Johnny (Út, 1. 3. 2005 - 12:03)

Ahoj lidi,je mi 25 let a ještě jsem nechodil s žádnou holkou.Né,že bych se nechtěl seznámit,naopak,ale prostě nevím,jak na to? Nejsem zrovna moc společenskej,asi trpím něčím,jako je sociální fobie.Zkrátka,nedovedu si představit,jak a při jaké příležitosti bych měl holku,která se mi líbí,nějak oslovit.Stydím se,začít se s někým bavit takovou tou zdvořilou konverzací o ničem mi dělá dost problémy.Ale mám pocit,že jsem snad jediný,nikdo kolem mě takové problémy nemá.Moc prosím každého,kdo by mi chtěl dát nějakou radu,nebo třeba napsat,jakým způsobem se on seznámil.Vím,že seznámení neni něco,kde se člověk může držet nějakého návodu,ale třeba by mi pomohla nějaká inspirace.Díky moc,pište,už nechci být sám,není to nicmoc.Ahoj'

Martinl (Ne, 4. 8. 2019 - 13:08)

Menjusemartinfialahtelbjsteboseznmitjemi45iegszhosticvemssatekapesniknakrvemszeribalickikapesnikuhodimdopracenapismesmkucejanodvovet

Reklama

Přidat komentář