Reklama

anonymní alkoholici

nebrat (St, 18. 9. 2013 - 07:09)

Bezvýznamná sekta ! Nic víc !

pbch (Út, 17. 9. 2013 - 22:09)

A co pozitivniho se tam 'byvaly' alkoholik dozvi , kromne setkani s kamarady atd.? Neodsuzuji to ale taky mi to pripada ze nekteri uz vyleceni alk.zapadnou do zavislosti jine , kde mam velkou obavu o jejich zneuziti ruznymi psychopatickymi vedoucimi . AA neni vubec koordinovane a prakticky si ho muze organizovat kdo chce a jak chce , nemluve o mozne psych.zavislosti a strachu z 'vyhozeni' a ponizenim... Neni to dobre reseni a obavam se zneuzivani...

A (Út, 17. 9. 2013 - 14:09)

asi je to všude trošku...Tome,nejjednuduší je o něčem mluvit a kritizovat,co neznám.Z tebe cítím opovrhování a přitom vůbec o AA nic nevíš.
Pomohlo to hodně lidem.Je to dobrovolné,nic se nemusí.Takže,komu to nevyhovuje,nemusí tam přece chodit.Ale odsuzovat něco o čem nemám páru,je hloupost.

A (Út, 17. 9. 2013 - 12:09)

To je blábol.Žádný tvrdý metody se nepoužívají nikde!Ale,kdo si myslí,že si sám bude určovat pravidla,tak ať tam ani nechodí.Já tam poznala poznala nejlepší lidi a bylo mi tam dobře.

Tom (Út, 17. 9. 2013 - 10:09)

nevím,co od AA...asi je to všude trošku jinak . Nejhorší jsou "prý" na Slovensku kde používají dosti tvrdé a drastické metody a kdo je jen trošilinku poruší tak klub opouští . AA těch spolků je asi strašné velké množství a někteří si to začli plést se sektou atd. Kdo umí manipulovat dobře z lidmi , tak ten "GURU" toho samozřejmě i negativně zneužít ... Nikdy bych do takové společnosti nevstoupil ani nikdy ji nevyhledával protože jim absolutně nevěřím! Abstinuji sám již 10 let a to jsem se skoro před 11 lety totálně upil k smrti. Nepřál bych nikomu ty deliria apod. luxusní stavy ... Sám jsem se ztoho dostal a první cca. 2 roky pořádně a strašně vytrpěl !!! AA nikdy to je moje subjektivní vnímání těchto "spolků" ...

(Út, 17. 9. 2013 - 08:09)

nevím,co od AA očekávali.Pro mě to bylo tak jedinečný a troufám si tvrdit,že bez nich bych se upila.

pbch (Út, 17. 9. 2013 - 05:09)

pokud jde o kudzu , da se objednat v Klasu ...ale problem s alkoholem to neresi . Pomuze vam dobry psychiatr, pozdeji mozna i sdruzeni AA , ale to az pozdeji nebot vyznam 'Aa' je takove placebo bez efektu. Co znam pacienty tak se jim ty setkani Aa vubec nelibily a hodne na ne nadavali ...

Jaroslava Hudak (Po, 16. 9. 2013 - 20:09)

pokud chce někdo pomoci
...Velmi mě zaujala vaše léčba přípravkem kudzu.Sháněla jsem preparát v lékárnách a zatím bez výsledku.Budu ráda,když mi napíšete,kde jste ho sehnala.

Liba (Čt, 11. 7. 2013 - 07:07)

já tam jdu dnes
Praha...A jak nyní?

Jana (Út, 8. 9. 2015 - 18:09)

Ahoj, už 2 roky nepiju,jsem...Neblázni, nehledej si alkoholičku, stáhnete se zase zpět k chlastu

Martina (Po, 7. 9. 2015 - 09:09)

je to sekta zklamaly mně a...Ja si to myslim taky,chovaji se jak fanatici

Standa (Čt, 25. 6. 2015 - 11:06)

Můžete mi poradit,ale stejně si budu sám řídit.

Standa (Čt, 25. 6. 2015 - 11:06)

Kotel si propálim to je mim poslánim.
Piju všechno a ve velkym množství.
Žiju rychle ale dobře.
Prej mám raka,cirózu,těžké astma a kurděje,protože skoro nejim,padaj mi zuby a zaňícené mám dásně.
Jsem řidič z povolání.Takže musím chlastat vždy jen když nejdu do práce.

álk (St, 24. 6. 2015 - 20:06)

zrovna se o tom bavíme v hospodě,nikdo je tu nechce,protože všicni maji strach o své rodiny.

ari (St, 24. 6. 2015 - 20:06)

SAE je kapitola sama pro sebe.Sem ale nejdou saúdové, ale hoši z Afriky,Sýrie,Iráku atd.To sakra jiná liga.

4upakabra (St, 24. 6. 2015 - 19:06)

ty bohatý se proháněj ve...JO tak to musej už bejt bohatý,taky sem si všiml,že si daj dvě pivka když jsou v ČR na dovolené.
Bohužel jsem slyšel i názor,že ten jejich diktátor,že je furt lepší než naše demokracie s DPH ,kterou třeba v AE neznaj.Hlad taky nemaj.Nemaj tam bezdomovce ani zločin.

ari (St, 24. 6. 2015 - 19:06)

ty bohatý se proháněj ve fárech,lítají si užívat do destinací,kde jsou holčičky a chlapečci, chlast a drogy.A že těch bohatejch je tam požehnaně a modlej se tam,kde je ta modlitba zrovna zastihne,venku,doma..a cejtit je tam fakt všechno možný i nemožný.SAE je stát ve státě podporovaný skrytě usa,ale ostatní muslimský země jsou na tom podstatně jinak.A ti černý klucí co sem jdou,ty jsou zvyklí řezat hlava nehlava,to nejsou žádný holoubci,lidskej život pro ně nemá cenu a ženská už vůbec ne.

4upakabra (St, 24. 6. 2015 - 18:06)

Bohatý taky nepijou,tam maj šáhy a ty musej poslouchat,kromě toho se 5x denně se modlej,takže by to bylo cejtit.Možná v francouzskcýh koloniích,ale ne v AE.

ari (St, 24. 6. 2015 - 18:06)

nekoupíš tam alkohol,taky pijou jenom ty bohatý,ty obyčejný musej poslouchat,jinak jsou o hlavu kratší. A oni fakt poslouchaj.Ani lahve v který byl alkohol se rukou nedotknou,byť by to byla jen lahev atrapa.Je to tvrdá brutální totalita.No brzo sami uvidíme

4upakabra (St, 24. 6. 2015 - 18:06)

Takový chudáky by v arabských zemí nechtěli,tam nekoupíš alkohol.

Reklama

Přidat komentář