Reklama

Nepříjemné zážitky z Psychiatrické léčebny

Steve (St, 13. 8. 2014 - 18:08)

Nechat to být a neřešit je ta nejhorší možná varianta. Je třeba tomu zabránit aby se neubližovalo již dalším následníkům.

Markétě (St, 13. 8. 2014 - 17:08)

Ahoj, prosím, až podáte nějakou stížnost, dej vědět, jak se to vyvíjí a jestli se něco řeší, díky moc.

odpověd (Po, 11. 8. 2014 - 01:08)

Tam nepropašuješ vůbec...At jsou zřízenci nabouchání jak chtěji'procházet jim toto chování nebude není to jedna neg.reakce je toho mnoho a už to musí skončit.Markéta

Markéto (Ne, 10. 8. 2014 - 20:08)

To jsem ráda, že se do té...a ostatní co máte velmi citlivou dušičku. Je to proces který se u každého tahne od dětství jak s ním zachází rodiče, učitelé ve škole, partner, kolegové na pracovišti. Většinou jsou psych. pacienti velmi citliví lidé. Pár jedinců je opravdu vyšinutých a ubližuje jiným. Ale 90 procentům je dlouhodobě ubližováno od těch nejbližších. A pak rup a je to. Jenže ona existuje jakási spravedlnost. Někdo čeká někdo se o ni přičiní. Uleví se a je to jako živá voda. Naučit se říkat co mi a kdo mi vadí. Ničeho nelituji a jsem hrdá na vše co jsem udělala. Smutek a beznaděj vystřídala pohoda spokojenost. A že piká kdo to způsobil? No a co? Je to jak to má být.

pro anonyma (Ne, 10. 8. 2014 - 20:08)

Tam nepropašuješ vůbec nic, seberou ti hned při příjmu uplně všechno, vytrhnou z ruky kabelku, strhnou oblečení, musíš si sundat i fusky, převrátit je naruby a to samé kalhotky a přitom na tebe čumí 4 zřízenci. Jsou to zastydlí pubertáci, pořád mají nějakou srandu, jenomže jsou pěkně nabouchaní a mají sílu.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 23:10)

To je pravda. Nám při příjmu koukali i mezi půlky jestli něco nepasujeme.

Steve (Čt, 15. 10. 2020 - 23:10)

Cože? To jako fakt? :-D

* (Ne, 10. 8. 2014 - 19:08)

V září tohoto...Co je to tam za zřízenecký zrůdy? Nějací zastydlí puberťáci, kteří rádi šikanujou? Tak si tam propašujte diktafon a veškerou šikanu nahrávejte na diktafon a máte je v hrsti.

stížnost (Ne, 10. 8. 2014 - 18:08)

To jsem ráda, že se do té...Děkuji za další příspěvek ,bude se my to hodit.Markéta

Markétě (Ne, 10. 8. 2014 - 14:08)

To jsem ráda, že se do té stížnosti chceš opravdu opřít,já na to neměla sílu, protože mi to přišlo předem prohrané, ale třeba vy pochodíte, ikdyž trochu se toho bojím. Pavilon 27 je horší, než vězení, šílený přístup. Já už tady psala výše, jak mi ubližovali a to jsem tam byla dohromady půl roku, takže fakt šílený, to bylo za trest. Kolik stovek hodin jsem proležela v kurtech, nebo 2 měsíce na izolaci, kde na mě neměli čas, takže jsem se nemohla ani vysprchovat, třeba několik dní. Jenomže oni tam lidi tak zfetují léky, že nemají sílu se bránit a když někdo něco řekne, nebo je agresivní, hned injekce Haloperidolu a kurty. Na stížnosti nikdo nemá sílu, ani odvahu, lidé jsou tam tak mimo, že si pak třeba ani nepamatují, co se ta dělo, já mám také odtamtud hodně vymazáno, ale některé ty hrůzy si pamatuji. Držím ti palce, aby stížnost přijali a řešili a aby se na pavilonu 27 konečně něco změnilo.

markéta (Ne, 10. 8. 2014 - 10:08)

Na pobyty v psych....V září tohoto roku,zahajujem stížnost na pavilon 27,Bohnice nedovolíme aby zřízenecké zhrůdy pacientům ubližovali ,ponižovali, a jiné ohavné věci a vedení Bohnic stím nic neděla O.K.Markéta

Stížnost'pavilo (Ne, 10. 8. 2014 - 10:08)

Nemohu na této stránce najít mou stížnost a debatu s podobným problémem.Podáme trestné oznámení jak ředitele Martina Holého tak na zřizenci pavilonu 27 ,více se brzy dozvíte.Markéta

Zdeňka (St, 6. 8. 2014 - 14:08)

Na pobyty v psych. zařízeních nelze nikdy zapomenout. A já vím proč jsem tam byla a kvůli komu. Nikdy na to ponížení nezapomenu. To se nedá.

Steve (St, 6. 8. 2014 - 00:08)

Koukám na starší...Určitě podat nejlépe hromadnou žalobu.

Asi si myslej že se tam léčí lidé nemyslící a nepamatující si události nebo nevím. Takovej personál tam určitě nemá co dělat, to si asi spletli s věznicí nebo nevím.

Straight. (Út, 5. 8. 2014 - 23:08)

Ani nevíte, jak vám závidím. Jednou bych chtěl zažít jaké to být přikurtován k posteli.
Nevíte existuje nějaká možnost, že by si o to člověk dobrovolně požádal?

Pája (So, 2. 8. 2014 - 18:08)

Jenomže oni drží při sobě, obhájí se tím, že pacient byl neklidný, mimo, že se nechoval adekvátně, vytáhnou to ze svých záznamů, kam píšou lži (třeba jednou za mnou odmítli pustit návštěvu, že jsme velmi neklidná a rozrušená, návštěva si to ale vydupala a když ke mně přišla, tak jsem spala, oni prostě lhali a lživé jsou i jejich zápisy). Vždycky se nějak obhájí, takže se to ještě obrátí proti vám, proto jsem stížnost nepodávala. Věřím, že možná projednaná bude, ale vy z toho vždy vyjdete špatně, jakože jste byl mimo a proto byla nutná daná omezení a o tomu mlácení apod. také věřit nebudou a jak to prokázat?

Pája (So, 2. 8. 2014 - 16:08)

Markéto a můžu se zeptat, co hodláš pro to udělat? Podat stížnost? Nebo nějak jinak si na ně došlápnout? A ty jsi zdravotnice?

Pájo (St, 30. 7. 2014 - 22:07)

Janko,
na PL Černovice jsem...Pájo,vím že ti bude těžké ale přesto se pokusím něco udělat,stále my to hlava nebere jak můžou být takové zrůdy vše jednou musí skončit.První krůček už jen to že si to lidi budou číst.Markéta

Pro Páju a Jank (St, 30. 7. 2014 - 22:07)

Čtu vaše příspěvky a jen Vám přeji at jste obě silné my ženy jsme silné osobnosti a věřím že máte vyhráno ,mějte se Markéta

Janka (St, 30. 7. 2014 - 21:07)

Nevím co ti poradit. Tvoje vzpomínky jsou děsivé. Nejde zapomenout ani to hodit za hlavu. Ale doufej, že na ně dojde, že dostanou co zaslouží neboli ne každou svini se voda vaří.

Reklama

Přidat komentář