Reklama

výprask

Annabell (Pá, 15. 12. 2017 - 18:12)

Já takhle dostal taky...taky bych se smála takovou ostutu. no jsou asi super

Lenča (Čt, 14. 12. 2017 - 15:12)

Ty jsi zlobivá holka.Pokud myslíš mě tak jsme se ségrou byli docela grázlíci

Annabell (Čt, 14. 12. 2017 - 15:12)

Na Youtube jsem nic takového...Já nedávám odkazy ani to neumím ale třeba: Soudce surově mlátil dceru za to že nelegálně stahovala hudbu z pc

Donatien (Čt, 14. 12. 2017 - 14:12)

Ty jsi zlobivá holka.

Donatien (Čt, 14. 12. 2017 - 14:12)

Ty jsi zlobivá holka.

Lenča (Čt, 14. 12. 2017 - 14:12)

Ahojte je mi 20 jsem těhotná a řeknu vám jeden jediný výprask co sem v dětství dostala. Byla jsem fakt drzá a řekla jsem si potichu že máma je pí*a. Jenže ona to slyšela a chytla m2mě za vlasy a strhla k zemi. A řekla že pokud až přijde budu pryč dostanu pořádný výprask. No a já jsem samozřejmně z výpraskem nepočítala protože jsem bita nikdy nebyka a tak jsem se jen zasmála a řekla si ok to je v poho. A šla jsem si zapnout telku. Kdxž se máma vrátila začala řvát a já si všimla že jí z ruky visí nějaký provaz. A já drze: co vázalas kytky?!!!
Mamka přilítla přitlačila mě břichem ke gauči a řekla tak co? Kdo je tu píča?!! Já jsem kopala nohama řvala a bulela jak něco a moje o tři měsíce starší ségra přiběhla a ptala se mamky proč mě týrá. A potom mě máma zešlehala kabelem od nábíječky(30 ran) a vařečkou(50 ran) a pak ségra ječela že je máma hrozná a víc si nepamatuju vím že mamka sestru chytla a zvedla vařečku a pak jen řev protože jsem šla do pokoje bulet. Byl to můj a ségry jediný výprask a byla to taková bolest že jsem už já ani ségra nic podobnýho neudělaly :-)

Azbuka 13 (Po, 11. 12. 2017 - 15:12)

Být tebou nepíšu adresu...Na Youtube jsem nic takového neviděl, možná jsem špatně hledal. Prosím odkazy

Annabell (Ne, 10. 12. 2017 - 14:12)

Ahoj všichni chtěla bych...Být tebou nepíšu adresu protože teď může každý přijet k tobě domu a zabít tě nebo mučit. Neříkám že je špatné prosit o výprask ale nevím proč výprask dobrovolně chceš. Se koukni na YouTube a tam jsou videa jak otcové řežou sví děti nebo ženy a ty tak řvou, bolí to takže pokud chceš veliký výprask zažiješ asi tu největší bolest na světě

Annabell (Ne, 10. 12. 2017 - 14:12)

Já Sb
Vim dětem výprask...A co si vybírají? Vařečku? 20ti minutový výprask? Nebo zaracha?

Adelka (So, 9. 12. 2017 - 17:12)

Ahoj všichni chtěla bych dostat výprask bydlím v Karviné kašparová2925přineste,rákosky,řemeny,vařechy prostě co chcete moc prosím za 20dní mám narozeniny mooooooooooooooooooooc prosím o velk? VÝPRASK

Adelka (So, 9. 12. 2017 - 17:12)

Ahoj všichni chtěla bych dostat výprask bydlím v Karviné kašparová2925přineste,rákosky,řemeny,vařechy prostě co chcete moc prosím za 20dní mám narozeniny mooooooooooooooooooooc prosím o velk? VÝPRASK

Hatice sultan (Čt, 7. 12. 2017 - 10:12)

Včera jsem dostala velký...Ahoj všichni jmenuji se Hatice podle toho filmu Velkole stoleti a zazivam uplne to same co tady chufinka Alenka a Klarka POMOC PROSIM

Klara (Čt, 7. 12. 2017 - 09:12)

Petře jseš kokot

Tonda (Ne, 26. 11. 2017 - 04:11)

Někdy v roce 2002 jsem chodil chatovat na xchat, tam jsem jednou kecal s jednou holkou, jmenovala se Barbora, učila se na kadeřnici, bylo jí 16 let, bydlela tehdy v Praze. Říkala, že má problém, když se vrátí pozdě z diskotéky. Víkend předtím prý dostala doma řemenem právě za pozdní příchod. Kamarádi ji přemlouvali, aby neodcházela tak brzy a ona se nechala ukecat, protože spoléhala na to, že rodiče budou už spát a nezjistí, že přišla později než měla, někdy to tak skutečně bylo. Tenkrát jí to nevyšlo, nebylo to sice přímo před klasickými diváky, ale prý vzbudila řevem svou sestru, která už dávno spala... Tehdy to bylo myslím že v kuchyni, přesně si to nepamatuji, nicméně do pokoje to slyšet bylo. Bylo to prý přes oblečení, ale dostala slíbeno, že příště, když se tohle stane, tak už to bude na holou. Jestli sem Baryna chodí, tak možná ještě nějaké informace dopln

Tonda (Ne, 26. 11. 2017 - 04:11)

Někdy v roce 2002 jsem chodil chatovat na xchat, tam jsem jednou kecal s jednou holkou, jmenovala se Barbora, učila se na kadeřnici, bylo jí 16 let, bydlela tehdy v Praze. Říkala, že má problém, když se vrátí pozdě z diskotéky. Víkend předtím prý dostala doma řemenem právě za pozdní příchod. Kamarádi ji přemlouvali, aby neodcházela tak brzy a ona se nechala ukecat, protože spoléhala na to, že rodiče budou už spát a nezjistí, že přišla později než měla, někdy to tak skutečně bylo. Tenkrát jí to nevyšlo, nebylo to sice přímo před klasickými diváky, ale prý vzbudila řevem svou sestru, která už dávno spala... Tehdy to bylo myslím že v kuchyni, přesně si to nepamatuji, nicméně do pokoje to slyšet bylo. Bylo to prý přes oblečení, ale dostala slíbeno, že příště, když se tohle stane, tak už to bude na holou. Jestli sem Baryna chodí, tak možná ještě nějaké informace dopln

Svetlana (Pá, 10. 11. 2017 - 17:11)

Ja hludavam mladsi segru a...Byla jsem u kamosjy.Jeji mama prede mnou aerezala kluka na holou,musel pred nama taky na nocnik,ale prizdvihnout se,aby jsme videly,jak z nej keze hovinko.To je ted moda,tak zrestat kluky?

Áďa Beková (St, 8. 11. 2017 - 11:11)

Ahoj žiju v Praze v paneláku teď s přítekyní táty který je asi 21 let a je teda ostrá než sem si myslela. Po škole jsem jí řekla že jdu ke kámošce která bydlí vedle a lhala že mám hotový ukoli a šla jsem si do krámu koupit energiťák a kámoška koupila nějaký polodrogy - tvrdila že pro tatínka a šli jsme to vyzkoušet. Navíc jsem měla přijít v 5 a nakonec jsem došla v 8 večer. Přítelkyni(Lenka se jmenuje) jsem řekla že mám zapnutý telefon ale něla jsem ho doma a když jsem přišla - smrdela jsem kouřem a zapomněla jsem cigo v kapse a Lenka to zjistila a kontrolovala úkoly a neněla jsem je a tak popadla vařečku, otevřela okna aby to všichni slyšeli a ztřískala mě já dostala asi 77 ran. Potom z klacku olámala větvičky takže tam zůstaly výstupky ty trochu zostřila a začala mi klackem drhnout silně po zadku. Já myslels že bolestí umřu a počůrala jsem se a pak mě vytáhla ven za domem rostou kopřivy a tak je natrhala a venku mě ohla přes koleno - zadkem tam k hodně rušnému chodníku a začala šlehat kopřivou- bolestí už jsem se pokadila a když jsem vypouštěla hovno v poloprůjmu šlo nejvíc lidí. Styděla jsem se. Pak hromádka a louže po mě zůstala venku mě strčila domů a sedla si na gauč a přišel táta a ptal se Lenky tak to? A ona se na mě usmála a JOOO FAJN a na mě naznačila že jako bych vejřez nedostala ale já: Tati Lenka mě seřezala 77 ran vařečkou, řezala mi zadek ostrým prutem a šlehala asi 50 ran kopřivou! Lenka vzhlédla od iPhonu a jakoby to nebyla pravda a taťka se zeptal jestli to je pravda a Lenka jo a ten jí vytáhl a pošeptal něco? Lenka se hned rozbulela a vyhodil jí prostě z bytu. Nemá mě co řezat!

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

A jestli pak si tátovi ale řekla za co to bylo ???

Luisa (So, 21. 10. 2017 - 13:10)

Co je to BFF? Proč jsi...Protozd jsme mu davali neco co jsme nasli bramborove listi, i kus bramburek a bff je best friend forever

Petr (St, 18. 10. 2017 - 18:10)

Nejlepší výprasky dává...Ty blboune sociálku na tebe jsi tyran. Zasloužil by sis 30 Rab bičEm a poprava pod gilotonou.

Reklama

Přidat komentář