Reklama

výprask

Alenice (Čt, 1. 9. 2016 - 23:09)

já ti poradímOK budu ráda Karle

Karel (St, 31. 8. 2016 - 22:08)

já ti poradím

Alenice (St, 31. 8. 2016 - 17:08)

Ahoj, najde se někdo zkušený ko by poradil mladé sub ohledně domácí
discipliny , výchovy,.. zavedení toho a tak? Díky

Karel (Po, 22. 8. 2016 - 00:08)

U nás je výprask vždycky exemplární trest, který musí hodně bolet. Můj synek se třese strachem už když mi podává žákovskou knížku, jdeme spolu do mé dílny v suterénu, odkud není nic slyšet, tam se svlékne téměř donaha, je jen v tílku, mám tam malý čtvercový stolek, který je ale vysoký, ohnu ho přes něj, samozřejmě už bulí a klepe zadkem a nohama, připoutám ho přes záda, nohy a ruce k nohám stolku, má roztažený zadek, takže je vidět řitní otvor a vyplácím ho prutama střídavě přes zadek a stehna. Počet není určen, konec výprasku určím sám dle provinění. Vyplácení musí trvat alespoň půl hodiny, aby si užil, pravidelně učůrává, až to pustí úplně, třese zadkem a celým tělem a sytým hlasem hlasitě řve, pohazuje hlavou, vypouští větry, křičí, abych skončil, že už se to nedá vydržet, při konci výprasku ho párkrát pěkně švihnu přímo přes řitní otvor a to je teprve jekot, občas nějaký ten výkal vytlačí. Vejřez většinou ukončím, když má pořádné podlitiny a krvavé pruhy po celém zadku a na stehnech. Na prosby a sliby zásadně nedám, vejřez musí být na hranici snesitelnosti, aby byl účinný, pak mu omeju zadek slanou vodou, pomočí se znovu, pak ho teprve odpoutám, nepošlu ho klečet, ale musí si pěkně sednout zadkem na dřevěnou židli, na kterou nasypu sůl a sedí tam tak dvě hodiny, hlasitě brečí, vrtí se, protože to hodně pálí, pak se teprve může umýt, obléct a jít zpět nahoru do bytu, tam se musí učit, dokud nejde spát. Takový vejřez je úžasně účinný, náš chlapeček si ho pamatuje hodně dlouho, takže se provádí tak 2x do roka za velké provinění, ale pravidelně rituálně před začátkem školního roku, aby si připomněl, jak se má chovat a učit, když se blíží 25. srpen - to je den výprasku, tak už je celý nesvůj, ale nikdy o to nepříjde.

Neznámy (Út, 16. 8. 2016 - 06:08)

PS
Je to vymysel :)

Neznámy (Út, 16. 8. 2016 - 06:08)

jsou to vymyšlené z...Za první ja bych asi propadnul ale mám papíre na hlavu čiže jsem celkem blbej a píšu gramaticku protoze ja to píšu na mobilu čiže mí chyby opraví a mi rodiče nejsou debili ale voni mi řekli že ich rodiče také taky takto byli. Doufam že jsi to pochopil idiote.

Neznámy (Út, 16. 8. 2016 - 06:08)

To jsou slohovky. Chudák...Voni to neviedeli protože ja jsem jim skryl mobily a asi 1 tyden ho nemohli najít a postu když poslali tak ja jsem ji rozdrhal :)

.. (Ne, 7. 8. 2016 - 00:08)

nejvíce mě dostává jak těmhle kravinám lidi věří

administrátor (So, 6. 8. 2016 - 23:08)

U nás je výprask vždycky...Přeposláno na PČR.

Karel (So, 6. 8. 2016 - 22:08)

U nás je výprask vždycky exemplární trest, který musí hodně bolet. Můj synek se třese strachem už když mi podává žákovskou knížku, jdeme spolu do mé dílny v suterénu, odkud není nic slyšet, tam se svlékne téměř donaha, je jen v tílku, mám tam malý čtvercový stolek, který je ale vysoký, ohnu ho přes něj, samozřejmě už bulí a klepe zadkem a nohama, připoutám ho přes záda, nohy a ruce k nohám stolku, má roztažený zadek, takže je vidět řitní otvor a vyplácím ho prutama střídavě přes zadek a stehna. Počet není určen, konec výprasku určím sám dle provinění. Vyplácení musí trvat alespoň půl hodiny, aby si užil, pravidelně učůrává, až to pustí úplně, třese zadkem a celým tělem a sytým hlasem hlasitě řve, pohazuje hlavou, vypouští větry, křičí, abych skončil, že už se to nedá vydržet, při konci výprasku ho párkrát pěkně švihnu přímo přes řitní otvor a to je teprve jekot, občas nějaký ten výkal vytlačí. Vejřez většinou ukončím, když má pořádné podlitiny a krvavé pruhy po celém zadku a na stehnech. Na prosby a sliby zásadně nedám, vejřez musí být na hranici snesitelnosti, aby byl účinný, pak mu omeju zadek slanou vodou, pomočí se znovu, pak ho teprve odpoutám, nepošlu ho klečet, ale musí si pěkně sednout zadkem na dřevěnou židli, na kterou nasypu sůl a sedí tam tak dvě hodiny, hlasitě brečí, vrtí se, protože to hodně pálí, pak se teprve může umýt, obléct a jít zpět nahoru do bytu, tam se musí učit, dokud nejde spát. Takový vejřez je úžasně účinný, náš chlapeček si ho pamatuje hodně dlouho, takže se provádí tak 2x do roka za velké provinění, ale pravidelně rituálně před začátkem školního roku, aby si připomněl, jak se má chovat a učit, když se blíží 25. srpen - to je den výprasku, tak už je celý nesvůj, ale nikdy o to nepříjde.

niki (So, 18. 4. 2020 - 11:04)

jste sadista a tohle hraničí se zákonem.Měl by vás udat!

... (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

jsou to vymyšlené z několika důvodů třeba že dostane samé čtyřky a píše tu bez chyb háčky čárky tečky všechno a nikdo nemá rodiče také debili

slohovky (St, 3. 8. 2016 - 21:08)

To jsou slohovky. Chudák táta, víte jak ho musela bolet ruka, možná víc než váš zadek. Jak jen to vydržel. Jinak dvojku z chování určitě jsi nedostal, aby o tom dřív rodiče nevěděli.

XD (St, 3. 8. 2016 - 18:08)

dobré kraviny tady píšou

Neznámy (Čt, 28. 7. 2016 - 18:07)

S klepačem na koberce neboli...Wtf? To muselo bolet. Ja jsem zažil to isté ale méne. Já teď pudu do 9. Ročnika. Když bylo vysvedčení tak jsme dostal 4,4,3,2,4,5,2,4. A jenom jedinou 1 z telesní výchovy. A 2 z chování. A 14 hodin neospravedlnené. Když jsem jel domů tak jako vzdycky jsem doma první. Dal jsem si na sebe asi 3 trenky a k tomu vatu ale jen malinko. No a už je to tu: pochlub se-mama. Ukazal jsem jí aj tátovi a to je ich reakce: ?? Ako to co ma znamenat a co jsou tí 14 hodin za co? Ja jsem im musel poviedet pravdu protože by to bylo horší... Tak a táta už jel: takže ty takto ani se neučíš a sedís za počítačem a za tabletem! Přehni se mi na kolena a teď mámo podej vařečku a mi naplácal 38. Nechal mně klecet na varecke asi 13 minut. A pak kričel: vzlékni se so naha a podej mi řemen! A jeje je to tady tak jsem se vzlék a tá vata nebylo ju vidět. Táta mi řekl ať vypulím zadek a opru se o židli. Naplacal mi asi 25 rán a pak to mama zistila táta se naštval: byl sticha. Poslal mne tichým hlasem do pokoje jestě nahého. Prisel asi po 20 minutech a řekl: proč sem to udelal ja sem mu řek sem se toho bál :( on byl smutnej a ja taky poviedel: máš domáci viezeni na cele prazdniny a pak se mne zeptal bolelo tě to? Ja jsem zek že jo on na to : promiň nechtel sem. Ja sem se usmal a tata zekl: ale vezeni mas i na pc a tv a tablet mobil.. Ja sem byl okey. Pak jsem se ospravedlnil a bolo vsechno okey :) předse viezeni ale mne to nevadi a tata vtedy řekl když budu takhle pokřečovat tak zavolá strejdu a strejda je uchylák minule mi nařezal přes můj pindík co sem to aj povědel rodičům a voni mi řekli abych si to vyřídil s ním tak sem šel a von mi nařezal 5 přes pindík a 25 přes zadek páskem a proto se budu tvrde učit než vejprask od strejdy. :)

mm (St, 27. 7. 2016 - 01:07)

Taky je výborný výprask...S klepačem na koberce neboli praklem mám taky zkušenost, zrovna velmi čerstvou. Dostal jsem zA letošní výzo. U mě to šlo postupně, začal jsem v 6.třídě třídní důtkou, v 7.ředitelskou a nyní v 8.jsem těch průserů nasbíral nějak víc (chození za školu,neomluvené hodiny,kouření atd.),takže jsem nyní vyfásnul dvojku z chování, navíc jsem rupnul z matiky a k tomu dalších pět čtyřek z odřenýma ušima. Tušil jsem,že z toho nevyjdu ze zdravou kůži. Po výzu se mi domů nechtělo, ale přesto jsem chtěl být doma dřív než naši. Po příchodu domů jsem se přeslékl do tepláků a přemýšlel na co se vymluvit. Těsně než naši přišli jsem si pro jistotu strčil na zadek složené noviny do tepláků. Když přišli byl jsem ve svém pokoji, jen jsem nesměle pozdravil a radši jsem moc neozýval a dělal,že mám moc práce. Pak přišlo klíčové zavolání: "Tak nástup, pojď se pochlubit jak ses polepšil po posledních třídních schůzkách sliboval." Vůbec se ni nechtělo, ale nic jiného mi nezbývalo a tak asi na třetí výzvu jsem se došoural do kuchyně a předložil své neslavné výzo. Otec se začetl: "5,4,4,4,4,... a navíc 2 z chování." a následovalo: "Takže ty seš vůbec nepolepšil a ještě jsi nám lhal do očí, jak ses ve všem polepšil." Já stál před nima a hleděl do země. "Tak co nám k tomu řekneš", začal otec už docela naštvaně. Snažil jsem se nějak vymluvit: "No víš, já se snažil, ale oni..." Skočil mi do toho už rozčíleně: "Tak to ses snažil asi špatně, když máš takové výsledky a ještě se neumíš ani slušně chovat a děláš nám ostudu". V tom jsem chytl takovou facku, průplesk z jedné a z druhé strany, že jsem měl co dělat, abych to ustál, jak jsem to nečekal. Pak následoval výslech: "Co ta 2 z chování, co máš všechno na svědomí, toho asi nebude málo,co?" Do přiznání se mi zrovna nechtělo a tak jsem jenom stál a mlčel a pak řekl, že nevím. To jsem však neměl dělat, tím jsem otce tak rozčílil, přitáhl si mě za ucho, srazil mě na kolena a zařval na mě, takže si tady před námi klekneš a rychle si vzpomeň a maminka mi podá vařechu a já ti pomůžu, aby sis vzpomněl. Tak jsem klečel a zarytě mlčel. Matka podala tu největší prádelní vařechu. Dělal jsem stále hrdinu s vědomím, že mám na zadku v teplákách ty noviny a mám delší triko přes tepláky, takže nejsou vidět. Až najednou otci došla trpělivost,přitáhl si mě za ucho a schytal jsem asi 10 ran vařechou. Noviny můj zadek trochu chránily a tak bolest nebyla tak strašná. To už jsem ve mě ale byla malá dušička, jak otec na mě řval,že jsem darebák, hajzl nevděčný a nevážím si jejich dobroty,takže mě seřeže prdel, že na to hodně dlouho nezapomenu. Stále jsem musel klečet, kolena už jsem skoro necítil,jak mě tlačily a já zjišťoval, že nakonec se budu muset ke všemu přiznat a tak jsem začal: No víš my jsme chodili místo odpoledky za školu, to jsou ty neomluvené hodiny (48) a pak nás ještě přistihli, jak kouříme záchodech. Potom jsem si vyslechl dlouhé kázání a nakonec vynesli ortel jaký trest mě čeká a že budu pykat,když se neumím chovat. Vyfasoval jsem teda zaokrouhleně 50 ran řemenem za neomluvené hodiny za školou, pak dalších 25 řemenem za kouření řemenem, 25 vařechou za neposlušnost,drzost,lhaní a nakonec 25 klepačem za nesplnění slibu o polepšení. Po vynesení ortelu jsem zkrotl, začal slibovat a prosit, že je to strašně moc, že to nevydržím a bude to strašně bolet. Na to mi bylo řečeno na hrubý pytel hrubá záplata a že si nic jiného nezasloužím a že si to snad jednou provždy zapamatuju, jak se mám chovat a budete pro mě výstraha do budoucna, abych to už nechtěl zažít, takže mi už teď nepomůže ani svěcená. A tak začala moje exekuce. Musel jsem se otci přehnout přes koleno, matka mi držela nohy a už to jelo. Chabou útěchou mi mohlo být, že jsem nemusel stáhnout tepláky a trenky a nebylo to na holou. Nejdřív teda řemen, ze začátku to šlo, ale jen do té doby, než mi otec nadzvedl triko a všiml si, že mám vycpané tepláky. "Tak ty ještě budeš podvádět!" a vytáhl složené noviny, které jsem měl v teplákách a potom pokračoval ve výprasku. To už bylo daleko horší a z každou ranou projela můj nebohý zadek strašná bolest, zadek pálil, já jsem řval až chraptěl, tekly mi slzy a nudle z nosu, snažil jsem se kroutit, ale mě držela pevně. Následovala vařecha a prakl v daném počtu. Když to hrozné utrpení skončilo,tak jsem mohl vstát, což mi šlo těžko se vůbec narovnat, jak jsem byl zmlácený. Zadek mi úplně hořel, byl jsem totálně spocený jak triko tak tepláky a když jsem se rukou z lehka dotkl zadku,tak jsem cítil i přes tepláky a trenýrky, jak mi nabíhá jedno jelito vedle druhého. Na to jsem dostal příkaz kleknout, odprosit a zopakovat za co jsem dostal a že jsem si to zasloužil, což jsem s brekem udělal. Pak mi řekli ještě, že za ten podvod s novinami dostanu ještě druhý den 25 lískovkou, kterou si otec venku uřízne. Potom mě poslali ještě asi na půl hodiny klečet do kouta, abych zpytoval svědomí, což bylo nekonečné, jak se mi po výprasku zadek třásl a v nohou mě chytaly křeče. Potom už jsem mohl vstát a odkulhal jsem do svého pokoje, lehl na břicho na postel, brečel a nadával si, jak jsem to zavařil. Budou to moje nejhorší prázdniny, protože jsem dostal na celé domácí vězení. Do druhého dne mi ještě naběhly mega temně fialové jelita přes celý zadek a částečně až na stehna, takže jsem mohl obléct jenom volné tepláky, těsnější rifle jsem vůbec obléknout nemohl. Na takto seřezaný jsem dostal druhý den ještě slíbených 25 rákoskou, což jsem myslel že nepřežiju. Takže jsem do slova poznal, co je si 14 dní nesednout,protože jsem téměř vše musel dělat ve stoje. Každé na citlivý bolavý zmlácený zadek bylo velké utrpení, musel jsem si dát měkký polštář, sedat velmi opatrně a i tak jsem to vydržel jenom chvilku a musel zase vstát. Navíc se těch prvních 14 dní prázdnin každý den navečer natáhla minutka na 10 minut a já musel na hanbě klečet v koutě na hrachu, který mi naši speciálně koupili nasypali do kouta, kde je pro mě stále připravený akorát ho průběžně obměňují. Nyní už běží čtvrtý den od výprasku, jelita už mi splaskala, takže už můžu sedět, sice trošku ještě zadek citlivý je, ale to už pohoda proti těm prvním 14 dnům a také klečení už mám po zbytek prázdnin jenom jednou za týden v sobotu navečer 15 minut. Zaracha však mám stále, zákaz TV a PC (akorát dnes tajně poprvé jsem na kompu, když naši o tom neví,tak už budu končit,aby to neprasklo, že jsem porušil zákaz) a musím šprtat na opravky z matiky.

Petr (So, 23. 7. 2016 - 20:07)

Ja jsem z Prahy. Díky za...Patriku, jasně... Je ti 13 let a jmenuješ se Patrik... To víš že joo... :-)))))

Patrik (So, 23. 7. 2016 - 12:07)

Ja jsem z Prahy. Díky za odpoved.

Ludvik přisny. (St, 20. 7. 2016 - 01:07)

Jestli vyvadiš průšvihy , tak bych tobě dal moc tak 70 ran.Ale za to že se neučiš tobě dám miň i mně se nechtělo.Dám ti 10 přez kathoty,pak trenky dostaneš tak 10.Na holou 12 ran.

Ludvik přisny. (St, 20. 7. 2016 - 01:07)

13 let A kde bydliš? Jsi z Prahy.?.Patriku.Já ti mile rád pořadně naplácam na zadek čim chceš?Výprask ti dám že jsi tyden nesedneš.Třeba venku.

Reklama

Přidat komentář