Reklama

výprask

Mirek (Pá, 1. 4. 2016 - 23:04)

Mě je 14 a výprask...To mas dobry,bije te mama,ale mne jako kluka bije mama a jeste pred segrou,ta mne obcas pridrzuje.Pak.musim.na vsechny ctyri,a segra mi zmeri teplotu v zadku.Mne je ,14 a ji je 17.Po tomto mi.prosaha prstem zadek uvnitr a az pak.mohu vstat.

bára (Čt, 31. 3. 2016 - 10:03)

Zitra dostáváme...v sedmé třídě to bych ti taky dala výprask a ty se ještě divíš no to jsem v šoku!!!!!!!!!!!!!!

Z44 (Út, 22. 3. 2016 - 19:03)

Omlouvám se ,že odpovídám až dnes.Dcerka dostala výprask za lhaní,poznámky ve škole,a za přepsání znamky v žákovsé knížce a již po několikáté přišla pozdě domů.Výprask byl myslím oprávněný.

Alex (Út, 22. 3. 2016 - 18:03)

Ne neni

bytej (Po, 21. 3. 2016 - 10:03)

Mě je 12 a za kazdou znamku horší nez 2 dostávám od rodicu výprask. Sou hrozni. Za 3 dostanu 15 za 4 30 a za 5 50 ran rodiče sou strasni nemam je za to rád jinak nejsou tak hrozni ale to byti. A i za poznamky a kdyby jenom tak ale musím si sundat i obleceni jenom do trenek je to celkem trapas a ještě musim o ten výprask poprosit jinak dostanu 2x tolik je to normální???

niki (So, 18. 4. 2020 - 11:04)

neni,rict to učitelce

Pavla (Čt, 17. 3. 2016 - 22:03)

Tak už máme první výprask...Za co to bylo?

ZK 44 (Čt, 17. 3. 2016 - 16:03)

Tak už máme první výprask za sebou,Natálka nemohla uvěřit,že bude bita.Vysvětlili jsme jí ,že tentokrrát budr a že všechno je poprvé.Vzal jsem si do ruky pomlázku a šli jsme do pokoje.Dcerka začala potichu naříkat a prosit dostala strach a začala manželku přemlouvat.ale moje žena byla tentokrat neoblomná.Utřela si slzičky a vyzvala jí aby si stáhla kalhoty a předklonila se.Když viděla,že jí nic nezbývá tak poslechla.Začal jsem nejdříve lehkým šleháním.Ke konci jsem trochu přidal.Po výprasku s nami chvíli nechtěla mluvit,ale nakonec uznala,že si výprask zasloužila a jsme zase kamarádi,

Lucie (St, 16. 3. 2016 - 20:03)

Moji kluci dostavaj uz od čtyř let

ZK 44 (St, 16. 3. 2016 - 18:03)

Jako dítě jsem byl bit docela často,dostával jsem pomlázkou ,řemenem nebo vařečkou.Dnes jsem v situaci,že poprvé v životě mám dát vřprask msvé 10ti leté dceři.O výprasku už jsme s dcerkou Natálkou mluvili ale ještě ho nikdy nedostala,tak si myslí,že jí to projde ale tentokrát jsme s manželkou řekli,že se to bez výprasku neobejde.Máte někdo s výpraskem zkušenost.Ještě nevím jestli s ní udělat pohovor nebo rovnou jít na věc.Bude bita pomláskou ,kterou jsem dnes koupil na tržišti.

Bára (Ne, 6. 3. 2016 - 16:03)

Me deti dostavaji nejmin jednou do tydne za skarede znamky.Chodi to tak ze v patek jdou ukazat zakovskou jestli tam jsou znamky 3,4 nebo 5 tak zavolam tatky at se jde podivat a uz to jede:zatahne je do loznice tam si musi svlect od pasu dolu potom se omluvi a podat remen.Pak je tatka pehne pres postel a jenom slisim slehani a au!Asi po triceti ranam kazdymu si musi jit kleknou na 1 hodinu do kouta porad svleknuti od pasu dolu.A jestli maji pekne znamky tak to je za poznamky,dutky,drzost,atd.

Bára (Ne, 6. 3. 2016 - 16:03)

Me deti dostavaji nejmin jednou do tydne za skarede znamky.Chodi to tak ze v patek jdou ukazat zakovskou jestli tam jsou znamky 3,4 nebo 5 tak zavolam tatky at se jde podivat a uz to jede:zatahne je do loznice tam si musi svlect od pasu dolu potom se omluvi a podat remen.Pak je tatka pehne pres postel a jenom slisim slehani a au!Asi po triceti ranam kazdymu si musi jit kleknou na 1 hodinu do kouta porad svleknuti od pasu dolu.A jestli maji pekne znamky tak to je za poznamky,dutky,drzost,atd.

Bára (Ne, 6. 3. 2016 - 16:03)

Me deti dostavaji nejmin jednou do tydne za skarede znamky.Chodi to tak ze v patek jdou ukazat zakovskou jestli tam jsou znamky 3,4 nebo 5 tak zavolam tatky at se jde podivat a uz to jede:zatahne je do loznice tam si musi svlect od pasu dolu potom se omluvi a podat remen.Pak je tatka pehne pres postel a jenom slisim slehani a au!Asi po triceti ranam kazdymu si musi jit kleknou na 1 hodinu do kouta porad svleknuti od pasu dolu.A jestli maji pekne znamky tak to je za poznamky,dutky,drzost,atd.

Vronika (Ne, 6. 3. 2016 - 11:03)

Ahoj mne je 12 a vyprask je u nas normalni vec.Chodi to u nas tak ze kdyz neco provedu tak musim poprosit tatky o 25 na holy zadek rakoskou.Kdyz se to dozvi sam tak dostanu 35 na holy zadek.Nasi rozhodne nejsou uchylove jsou jen prisni ale spravedlivi.Chodito tak ze: musim jit tatkovi pro rakosku pak ho znovu poprosit o vyprask.Musim sundat vse od pasu dolu a dat to pres zidli.Potom se oprit o stul a nesmim ani pipnou a ruce nesmim dat na holy zadek jinak bych dostala dalsich 5.Asi uz po treti rane mi tecou slzy a chce se mi rvat na cely panelak.Mamka vzdy radsi odejde do druheho pokoje a zacpe si usi aby neslisela to slehani.Boli to strasne a nikomu bych ten pocit neprala.

Karel (So, 5. 3. 2016 - 22:03)

Za špatně znamkyA kolik je ti?

Lucka (Út, 1. 3. 2016 - 19:03)

Za špatně znamky

Pavel (Po, 29. 2. 2016 - 20:02)

Dneska jsem dostala...Lucko za co?

Alžběta (Po, 29. 2. 2016 - 18:02)

Jauuuuuuu to muselo hrozne bolet

Lucka (Pá, 26. 2. 2016 - 19:02)

Dneska jsem dostala dvoufazovi výprask první si mě mamka přesunula pres stůl stáhla mi sukni a kalhotky a nařezala mi na holy zadek rukou boleloto a za dvacet minut jsem dostala další výprask vareckou a pořádně a mela sem zadek úplně červeny

Alice (Ne, 21. 2. 2016 - 19:02)

Auuuuuuu:( to muselo bolet

Reklama

Přidat komentář