Reklama

výprask

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 22:02)

Samozhřejmně jen přes den.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 22:02)

Tak před necelými dvěma hodinami jsem dcerce řekla, že za to prstění, bude teď bita, ale né přes zadek, ale přes pipku. Začala brečet a řekla, že je to zcela normální, tak proč ji za to chci bít. Řekla jsem ji, že mi to normální nepřipadá a ať si sundá kalhoty a kalhotky a lehne si na záda na svou postel. Udělala to. Já vzala pásek, mírně ji roztáhla nohy a pomalu, ale silně jsem jí začala bít přes přirození. Rozbrečela se už po první ráně. Dostala jich 10. Má tu pipinku dost oteklou. Sebrala jsem jí klíč od pokoje a řekla, že jestli ji příště ještě někdy nachytám, že dostane 20 ran. Řekla, že už nikdy prstit nebude. A ode dneška jí budu vcházet do pokoje jednou za hodinu, abych se přesvědčila, že nemasturbuje.

Igor Novotný (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Dobrý den vím že tato zpráva je stará měla jste se zachovat úplně jinak vaše dcera měla pravdu je to normální věc.
Měla jste se s ní o tom popovídat a ne jí
sakra mlátit!!! Děti jse trestají jen za omlouvání atd a ne za to, když si dělá dobře. Víte jak jí to mohlo poznamenat v sexualním životě.?
Doufám že tato zpráva byla jen hloupí vtip, pokud ne tak doufám že jste se jí za to omluvila
Hezký zbytek dne.

Vasek (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Si dobrá pitka. Jen ať si dělá dobrer co ji zavidis nechal bych takovou matku utratit pro vystrahu..

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 20:02)

Tak já ji tedy nasekám přes přirození a uvidím jaký to bude mít efekt.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 20:02)

Vy tedy myslíte,že bych ji měla dát přez přirození.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 20:02)

Vy tedy myslíte,že bych ji měla dát přez přirození.

Radek (Pá, 6. 2. 2015 - 20:02)

Tomu nezabráníte Věro,ale já když načapu dceru jak si prstí přirození,což se stalo 3x,tak jí dám páskem přes přirození tak 10 silných ran. Ona jí ta pipinka nateče a pak tak týden masturbovat nemůže. A navíc se tím cítí hodně ponížena.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 19:02)

Protože je to hnus,já osobně jsem to nikdy nedělala a nechci aby to dělala.

jan (Pá, 6. 2. 2015 - 19:02)

A jak jí mám zabránit v...a to jako proč,jí to závidíš?

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 18:02)

A jak jí mám zabránit v masturbaci,nechci aby to dělala.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 18:02)

A vy by jste za to také své dítě potrestal výpraskem?

jan (Pá, 6. 2. 2015 - 18:02)

Mě to nedělá radost,ale...to jistě,aspon si dá příště pozor abys ji nenachytala,tak pásek máš ne, tak kde je problém?

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 18:02)

Mě to nedělá radost,ale ten výprask by byl pro její dobro.

jan (Pá, 6. 2. 2015 - 18:02)

A mám ji za tu masturbaci...tak jestli ti to udělá radost tak klidně,uřízni někde proutek a jdi na to.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 18:02)

dporučuji koupit vibrátor a...A mám ji za tu masturbaci vypraskat zadek?

jan (Pá, 6. 2. 2015 - 17:02)

Dobrý den. Mám dceru a je...dporučuji koupit vibrátor a příště před vstupem zaklepat.

Masturbace (Pá, 6. 2. 2015 - 17:02)

Dcera si také holí...Paní Věro zhřejmně neznáte přísloví. Dělali to všichni a kdo říká, že ne tak to dělá do dnes. A jen tak mimochodem nezákonný pohlavní styk není do osmnácti, ale do patnácti.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 17:02)

Dcera si také holí přirození,ale to je jediné co ji toleruji. Já jsem nikdy neměla potřebu masturbovat, tak nechápu po kom to dítě je asi ji skutečně na tu prdel dám.

Věra (Pá, 6. 2. 2015 - 17:02)

Mě je 15 a svojí pipinku si...Tvoje máma dobře udělala. Takhle by jsi za chvíli mohla dospět i k pohlavnímu styku a to je do 18nacti trestný čin. Já neodpustím aby má dcera začínala sexuální život dřív než ji bude 18nact.

Reklama

Přidat komentář