Reklama

výprask

Veronika (Pá, 22. 1. 2010 - 16:01)

Tak ji prostě pořádně...Už to proběhlo, ale víš jak mají ve škole tělák a mám živou představu jak by to podalo:-( zkoušeli jsme i na doporučení studenou sprchu, proutek, nevšmat si jí a nic, a že to bylo dost vysilující si nevšímat jak devastuje byt. Škoda že není nějaký zařízení pro děti tyrany, něco jako pasťák, byla bych první kdo by ji tam vezl:-) naposledy mi po bytě roztahala prášek na barvení věcí ( dotala k vánocům domácí batika ) a ještě dneska máme růžové ponožky, drhla jsem podlahy několikrát a ještě to není ono, je pravda, že jsem ji dost vynadala, ale nesáhla na ní, i když jsem se držela zuby nehty, ona si stěžovala tchánovi a tchýni, že jsem jí zbila, teď teda vědí jak to je, ale v ten moment bych jí fakt za to lhaní nandala

Hedvika (Pá, 22. 1. 2010 - 15:01)

Tak ji prostě pořádně nasekej na zadek aspoň vařečkou. Na takové to obvykle platí skvěle...

Veronika (Pá, 22. 1. 2010 - 10:01)

Jsem asi otec Herodes, ale...Souhlasím, dřív když dítě zlobilo, tak dostalo a život šel dál, pár pohlavků ještě nikdy nikomu neublížilo a hlavně jsme si nedovolili co dnešní děti s jejich rádoby právama, dneska dítě dostane facku a druhý den má případ sociálka a nedej Božeaby si to ještě přikrášlilo nebo vymyslelo, stejně nám dospělím nikdo věřit nebude, protože to malé neviňátko je týrané. Problém nastává kdy už ani těch pár facek nepomáhá. Můžu s klidným svědomím konstatovat, že vlastníme dítě tyrana, ale my nemáme žádné práva, kde je spravedlnost? Navštěvovala jsem s dcerou psycholožku a při ukončení sezení kdy se teda vůbec nic nezlepšilo mi oznámila, že dcerka je spokojená a ni jí neschází já si mám nechat předepsat antidepresiva aby jsem to zvládala, paradox máme dvojčata a musím být neustále ve střehu, ve finále by mi ještě děti sebrali, že frčím na drogách, tak kde má chudák rodič dovolání. Naše dítko při nesouhlasu s našim názorem či upozornění na nepořádek v pokojíčju je schopná nás potrestat blitím a kde jí napadne, do talíře u večeře, či oběda, na dvojčata, nevím kde by bylo místo v bytě nepokřtěné jejím výlevem nesouhlasu, je to strašné zákazy neplatí ( nic si z toho nedělá a ještě je schoná se vysmívat ) ani když dostane, ani slzu neuroní a ještě člověka probodne mrazícím pohledem, někdy mi přijde, že je posedlá satanem. Takže má někdo radu co dělat? Jsme na ni všichni krátky:-( to nemluvím o tom, že nevnímá co říkáme, neposlouchá, dělá si co chce a lže.

Martin a Tomáš (Ne, 21. 4. 2013 - 00:04)

Mě bude za chvíli 14 a mám stejně starýho bráchu a dostáváme na zadek od svýho dědy který bydlí u nás v domě. Rodiče chtějí aby nás vychovával on a tak to i dělá. když přineseme poznámku, nějakou blbou známku, nebo prostě něco provedem většinou od něj dostanem. Prostě si přinese takovej velkej pásek ohne si nás přes koleno nebo přes židli a dá nám na holou. Většinou je to 25, někdy i víc. Je to hrozný, ale nejsme jediný co doma dostávaj tak nevim.

Aja (Pá, 29. 3. 2013 - 20:03)

Zdeňku, doufám, že...Ty jseš fakt magor, né otec, ale sadista!!! Běž se léčit, zřejmě máš nějaké komplexy.

hugo (Čt, 28. 3. 2013 - 22:03)

už je to dlouho co jsem dostal výprask od mamky ,ale velice rád ych si to zopakoval .bylo vtom něco nevšedního

Eva (Po, 25. 3. 2013 - 10:03)

To jeden takovej blbeček...no fantóme,tvoji starou balilo dítě?

fantom (So, 23. 3. 2013 - 22:03)

To jeden takovej blbeček dostal taky výprask,když jsem ho načapal,jak dělá návrhy mojí starý!Vypadal potom výprasku sexy,fakt mu to slušelo!

Mark (Út, 8. 8. 2023 - 17:08)

Nějaký mladý kluk dělal návrhy tvé manžele a ty jsi mu dal na holou? Před manželkou? Dívala se? Jak reagovala? Zažil jsem něco podobného před lety.

Aneta 16 (So, 23. 3. 2013 - 22:03)

No to vam vsem co to tu pisete zavidim. Ja kdyz neco provedu tak rodice pockaj do druhyho dne, vzbudi me v pet rano, musim jit do kuchyne stoupnout si na stul svleknout se uplne donaha a tak tam stat cely den. A az se rodicum bude chtit tak mi daj deset ran primo mezi nohy pak si na stul lehnout a daj mi padesat ran na holou a za cely den se nesmim ani jednou vycurat a jestli jo pet ran navic mezi nohy a pet na holou. Pak nesmim nasledujici mesic nikam nez do skoly a cely den byt jen naha doma at je tam kdo chce to rodicum nevadi. A kdyz jsem mela jednou jeste keci dostala jsem padesat ran mezi nohy a sto na holou.jo a ten mesic po tom trestu mam jeste kazdy den dvacet ran

niki (So, 18. 4. 2020 - 09:04)

nahlasit učitelce nebo
lince duvery,to nesmí si dovolit!

lenol (St, 20. 3. 2013 - 16:03)

rákoska by v naší škole hodně pomohla.

Ada (Ne, 17. 3. 2013 - 17:03)

Ja asi dostanu dneska na zadek. Je mi trinact a sestre jedenact. Dostavame vareckou ve sklepe. Dostal jsem reditelskou dutku tak budeme mit obe sekec :(

Jožo (So, 16. 2. 2013 - 11:02)

Taktiež som dostal na zadok remeňom od otca za polročné vysvedčenie na ktorom som mal jednu pätorku. Chodím do 1.ročníka na strednej škole. Nebolo to na holý zadok. Mal som na sebe trenky a pančušky. Ale aj tak to bolelo až som sa počúral. Potom som ešte takto musel doma klačať. A v tom prišla k nám susedkina dcéra, bývalá moja spolužiačka zo základnej školy. Keď ma videla takto klačať v pocikaných pančuškách veľmi som sa hanbil. Otec jej povedal, že som dostal odmenu za polročné vysvedčenie a že aspoň 2 týždne mi nedovolí žiadnu zábavu.

Jožo (So, 16. 2. 2013 - 11:02)

Taktiež som dostal na zadok remeňom od otca za polročné vysvedčenie na ktorom som mal jednu pätorku. Chodím do 1.ročníka na strednej škole. Nebolo to na holý zadok. Mal som na sebe trenky a pančušky. Ale aj tak to bolelo až som sa počúral. Potom som ešte takto musel doma klačať. A v tom prišla k nám susedkina dcéra, bývalá moja spolužiačka zo základnej školy. Keď ma videla takto klačať v pocikaných pančuškách veľmi som sa hanbil. Otec jej povedal, že som dostal odmenu za polročné vysvedčenie a že aspoň 2 týždne mi nedovolí žiadnu zábavu.

kiki (Pá, 15. 2. 2013 - 18:02)

já taky dostávám na zadek dost to bolí dnes jsem dostala 5 ze skoušení tak jsem dostala 50 ran vařečkou. jsem ve2. třídě a psaůi jsme diktát já jsem dostala po prvé a nevědělajsem coto je tak jsem se vysvlékla a mamka řekla že když nevim co to je tak mi pustí vydeo když dostala sestra ta bulela že to bolí tak jsem se rozbrečela. pak to mamka vypla a já dostala i přes pipinku a prsa to jen málo táta nebil doma tak midal strýc a já se trochu styděla když jsem mu rozkročená na klíně a mamka mi solila zydek to pálilo

ven (Po, 11. 2. 2013 - 08:02)

Já dostala na holou je mi...ven

..

..

..

peto (Po, 11. 2. 2013 - 06:02)

odkaz pre inzerat k.gustafikova dam Ti po holom zadku tak ako to uvadzas v inzerate,,,,

kiki (St, 30. 1. 2013 - 22:01)

Já dostala na holou je mi 11a dostala jsem 2 z čj a jelikož .jsem byla u strýce . Tak mě seřezal. I na muslicku a prsa moc to bolelo

mia (Ne, 13. 1. 2013 - 18:01)

kto rad rozdava vyprask na holy zadocek neposlusnim slecnam?,??

Reklama

Přidat komentář