Reklama

výprask

Petra (Pá, 13. 2. 2009 - 07:02)

Ahoj rada davam na holy zadok staci sa ozvat. Petra

Lukáš (Čt, 21. 7. 2022 - 20:07)

Ahoj dáš mi prosím výprask

Petr (Út, 14. 12. 2021 - 22:12)

Ahoj, rád se nechám vyplatit. Byl jsem zlobivý a drzý chlap. Přeji pěkný víkend.
Petr

Marian (Út, 4. 2. 2020 - 22:02)

Ahoj davas jeste na holy zadek? Mam zajem...muj meil je [email protected]

jaroslavrais (Čt, 2. 1. 2020 - 17:01)

hcyvohnoutprekolenoanaplacat

Marta5 (Út, 30. 4. 2019 - 22:04)

Ráda dávaš na zadek?fakt

Lucienovakova (Út, 30. 4. 2019 - 22:04)

Taky ráda dostávám výprask.

karel (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

Čau Lucko.Tak ty ráda dostáváš výprask?Tak se můžem domluvit.Ozvi se mi na tel.604 536 298

Marika (Pá, 3. 5. 2019 - 10:05)

A od koho dostáváš? Já už rok chodím s klukem, metalistou od kterého dostávám na zadek a je to celkem fajn a sexy.

Návštěvník (Čt, 12. 2. 2009 - 11:02)

To je prý kouzlo výprasku, musí bolet, aby byl učinný. Taky občas dostávám. Naposledy jsem dostala od přítele před 3 dny šňůrou od laminatoru na holou. Teda je asi 8 mm široká a mám jelitka, že nemůžu sedět, ale mi se to líbí... Taková libůstka

Zájemce (Pá, 20. 3. 2020 - 09:03)

Taky to mám rád

Timo (Čt, 12. 2. 2009 - 11:02)

Rád by som Ti nasekal som policajný dústojník

petra (Ne, 8. 2. 2009 - 11:02)

amdreo na mne mamka vzala šňuru od laptopu tím dostávám já a také už mám zadek ok ale musíš uznat že výprasky hodňe bolí nevím co bolí víc jestli proutek nebo šňúra ale zajímalo by mne jestli mamky vjedí jak to jejich dcery bolí a že jich trestají dál i když brečí a prosí aby už byl konec

Zdeněk (Pá, 6. 2. 2009 - 20:02)

Souhlasím s Mirkou rodiče u nás také řešili v průběhu roku a rodičovské sdružení se u nás říkalo rodeo svátek řemenu.Se sestrou jsme čekali na návrat rodičů v pokojíku.Oba jsme měli strach ve chvíli kdy se otrvřely dveře jsme ani nedýchali.Sestra většinou dobře ale já.TO bylo vždy věcí pak to přišlo sestra štastná vlezla do postele taktně se otočila ke stěně protože věděla co bude následovat,tak pojd pomalými krůčky jsem šel ke gauči než jsem se došoural otec měl řemen už připrraven.Podíval jsem se jestli je sestra otočená předklonil jsem se a začal výprasknejdřive přes trenky a závěr na holou.Po výprasku rodiče odešli a ja si šel lehnout vedle sestry zadek mně pěkně pálil.

Andrea (Pá, 6. 2. 2009 - 20:02)

Já říkám rákoska ale on to byl utržený proutek.Už mám zadek zas ok.Spíš to pro mne byl nezvyk dostat výprask a prutem jsem dostala vůbec poprvé v životě předtím jsem dostala jako malá jaen jednou vařečkou od mamky to už je tak nejmín tři roky. ahoj A

belzebub (Čt, 5. 2. 2009 - 22:02)

píšou jsem jen úchiláci

Návštěvník (Čt, 5. 2. 2009 - 16:02)

Mi pride divné, že to tu někdo vůbec řeší. U nás ve třídě dostáváme skoro všichni...

Jíra (Čt, 5. 2. 2009 - 14:02)

Andreo, já bych se ve školních letech taky styděl, kdyby mě někdo slyšel křičet. Ale ve třídě se tomu nikdo nesmál, zvláště zbité holky jsme považovali za hrdinky a vážili jsme si jich.

Pavla (Čt, 5. 2. 2009 - 13:02)

Dva výprasky za rok po třídních schůzkách se mi nezdají jako až tak moc velké týrání. Pětadvacet na holou je hodně,ale dá se to vydržet. Pokud si to Mirka opravdu zasloužila, tak proč ne? Můj brácha dostával nářez snad každý měsíc a nejen vařečkou, někdy otec použil i kožený řemen.

RK (So, 22. 1. 2022 - 13:01)

Když jsem byl mladší jezdil jsem na prázdniny k tetě která měla dvě dcery. Neměla ráda když jsem odmlouval nebo něco odcekl. Čekal mně výprask na holou buď řemenem nebo praklem a to před holkama, občas byly přítomny jejich kamarádky,moc jsem se styděl a největší potupa byla když mě oblékla do dívčích šatů a já jsem musel jim posluhovat.

Reklama

Přidat komentář