Reklama

TRITICCO

Takže (Po, 9. 3. 2015 - 15:03)

No já už to tady psala,...se ti spánek upravil.Ono asi záleží,kde byl ten hlavní problém.Někdo třeba dělal noční,tak začal trpět nespavostí,pak mu trittico pomohlo,druhý to má zase jenom v hlavě a jak přestane brát léky,tak by to měl nanovo.Asi jak kdo.

kamila (Po, 9. 3. 2015 - 15:03)

A myslite si,že třeba po...No já už to tady psala, užívala jsem trittico 2 a půl roku a vysazovala ho pak postupně asi 3 měsíce( listopad 2010- březen 2013, úplné vysazení červen 2013), od té doby spím dobře.

no já ze sve zk (Ne, 8. 3. 2015 - 23:03)

A myslite si,že třeba po...že po roku jsem je musela brat ještě dalši 3 roky,2x jsme zkoušeli snižovat a vysadit,ale bylo to vždy horši,takže celkem 4 roky a nyni jsem 2 roky bez nich,občas si vemu stilnox,ale to je jen ve fakt težkych chvilich. Asi je zapotřebi určitý čas a každy to mame jine,však to zkus po roce vysadit a uvidiš

marie (Ne, 8. 3. 2015 - 23:03)

Marie, jak vážná tvoje...Já jsem při užívání gerdormu usnula tak do hodiny,ale budila jsem se i 3 krát za noc. tak jsem šla na radu k lékařce a ta mi ho vysadila a předepsala trittico, ale první dva dny hrůza a tak jsem si vzala včera 1/3 trittico a celý gerodorm a spala jsem celou noc v kuse, možná to bylo už i únavou a tak uvidím co dnes. Dnes si mám brát už 2/3, asi si veznu k posteli i gerodorm a v případě nespavosti ho použiji i když bych asi neměla, ale nespat celou noc to si nedovedu představit.

marie (Ne, 8. 3. 2015 - 22:03)

na gerodorm!!! je určen...Díky za upozornění, alé lékařka mě předepisovala gerodorm asi 4 roky, já jsem si přečetla v příbalovém letáku, že se to má užívat jen krátkodobě, ale řekla mě, že všechno co čteme nemusí být pravda, tak jsem po tom již nic nenamítala. GERODORM 30 tablet stojí 200,- Kč, trittico 65,- tak asi to bude to naše zdraví ještě o něčem jiném.Mám naordinováno ted 3 dny 2/3 tablety a pak již celou tak uvidím.

karla (Ne, 8. 3. 2015 - 18:03)

A myslite si,že třeba po roku brani tritica se spanek upravi po vysazeni? Jake mate s tim prosim zkušenosti:

Bacha (Ne, 8. 3. 2015 - 15:03)

na gerodorm!!! je určen pouze ke krátkodobému užívání, Vzniká na něj dost silná závislost. Náhlé přerušení léčby může vést k poruchám spánku. Ukončení léčby by mělo probíhat postupně, podle pokynů lékaře Při přerušení terapie může proto dojít k abstinenčním příznakům jako je bolest hlavy nebo svalů, úzkost, napětí, neklid, zmatenost a podrážděnost, nebo k „rebound fenoménu“ -(návrat a zesílení původních projevů) po náhlém ukončení léčby: Popudlivost, nespavost, strach, silné pocení, tremor, zvýšené svalové napětí až po vyvolání křečí. . Neměl by se kombinovat s antidepresivy ani se silnějšími léky proti bolesti.
Zkus si vzít raději to Trittico, ale celou tabletu a vydrž, mělo by po pár dbnech začít působit.

Julie (Ne, 8. 3. 2015 - 12:03)

Začala jsem brát tricitto...Marie, jak vážná tvoje nespavost byla? moje nespavost byla horší než neusnutí do 3hodin ráno, někdy jsem neusnula vůbec, pokud je to horší než jsi měla tak to nevím, ja už u jedné třetiny usnula mnohem dříve, tedy do 2hodin od ulehnuti, 2/3 jako by mi nezabraly vůbec, usnula jsem jakobych nic nebrala, tedy až nad ránem,až cela tableta působí zase lépe, ale pořad neusnu do 20min jak mi bylo řečeno a lékařka mi řekla, ze to chce trpělivost a účinek muže byt až po několika týdnech.

N. (So, 7. 3. 2015 - 19:03)

pro Marii: trittico za tak...Dle mé zkušenosti zabere trittico hned první den. Ale není na usínání, působí jinak, je na spánek, ale nedá tu ránu kladivem jako hypnotika.

marie (So, 7. 3. 2015 - 19:03)

pro Marii: trittico za tak...díky za radu, brala jsem na spaní gerodorm, ale poslední měsíc už nezabíral, ale bylo to rozhodně lepší než tyto dva dny kdy jsem ho vysadila a vzala si trittico, takže zkusím dnes i gerodorm, snad se to nepobije, právě že mě doktorka nic neřekla jestli to můžu kombinovat.

kamila (So, 7. 3. 2015 - 18:03)

jo, ještě jsem si vzpomněla- 1 třetinka ze 75 je jako když plivne do stromovky. aby to trittico zabralo, tak aspoń ty dvě třetiny nebo celé 75 nebo i 150, podle toho, jak to na tebe působí. A pro emilim- proč to probůh bereš, když ti to dělá tak zle? já bych požádla doktora o něco jiného, když je mi po tomhle blbě. To nechápu, proč o neuděláš.

kamila (So, 7. 3. 2015 - 18:03)

Začala jsem brát tricitto...pro Marii: trittico za tak krátkou dobu nemůže půsoit-začne tak minimálně po 2-3 týdnech. Já ho brala od listopadu 2010, nejdříve jsem k tomu měla malinkou dávku neurolu(0,25). neurol jsem postupně vysazovala a přidávala Trittico,brala jsem pak 150 a bez neurolu. Spala jsem jako mimino. jen jsem si k posteli dávala pet láhev s vodou, protože jsem měla vždyky v noci trochu vyschlo v krku. Ale za nějaký čas i tohle polevilo, kdy přesně, si nepamatuju. Brala jsem ho do března 2013, pak jsem pomalu zmenšovala dávky a asi od června 2013 už neberu nic. Spím už dobře.

Emilim (So, 7. 3. 2015 - 14:03)

Ja ho mam od psychiatricky, tak lutujem ten den, ked som ho uzila prvy raz, mne pripada ako droga, je to pekny humus, neber to ak nemusis. Ja si pomaham lexaurinom, lebo po tritticu som strasne nervozna a dostala som ocd. po nom.

Je (So, 7. 3. 2015 - 14:03)

Ja beriem trittici 1/3 uz 16...to šílené my nespavci.Pokud nepomáhá,tak bych vysadila,budete na tom stejně,nebo vám vymění za jiné léky.Já se tomu zatím bráním.

Kde (So, 7. 3. 2015 - 14:03)

ti lidé to berou,nechápu,jedině možná přes net a už vůbec nerozumím,kdo jim to prodává.Maruško,oni prý působí až po nějakém týdnu.

Emilim (So, 7. 3. 2015 - 14:03)

Ja beriem trittici 1/3 uz 16 mesiacov, spanok velmi slaby, zobudim sa aj 4 krat v noci, len co zaspim a o hodinu som uz hore, ja ho chcem uz vysadit, narobil mi velmi zle, aj teraz som na pn.

Kamarádka (So, 7. 3. 2015 - 14:03)

nevím,akorát vímže ze...ležela na psychiatrii,našla si kamarádku,která jí potom navštívila i doma a šílené.Rohypnol nebrala jenom na spaní,i přes den a prý několik,že to potřebovala fyzicky.Už prý nikdy více,nemohla se jí zbavit.

marie (So, 7. 3. 2015 - 14:03)

Začala jsem brát tricitto AC 75 před dvěma dny l/3 tablety a těšila jsem se jak budu spát a účinek opačný, do 3 hodin jsem neusnula. Má někdo i takové zkušenosti, jsem z toho špatná, protože nevím kdy to začne vůbec účinkovat.

Přesně (Pá, 27. 2. 2015 - 22:02)

a kolik toho zolpidanu...nevím,akorát vímže ze začátku měl jeden na spaní, ppo nějaké době mu to už nepomáhalo, zvýšil si to sám pak mu nestačila větší dávka a nakonec ho sháněl porůznu i po inzerátech a bral ho docela dost.Nejen na spaní, to už mu dávno nepomáhalo, ale i přes den. Teď je v PL, má nějaké absťáky, prej nemůže polykat a mluvita chce odejít na revers.Docela si těma práškama zadělal na pořádnej průser.

Mášo,souhlasím. (Pá, 27. 2. 2015 - 22:02)

Se vším,co jsi napsala,jen když je to nezbytně nutné.

Reklama

Přidat komentář