Reklama

TRITICCO

Kacka (Pá, 6. 11. 2015 - 20:11)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , kamarádka dostala přípravek Trittico AC 75, do toho dostala zánět močového měchýře, na který dostala Nitrofurantoin ( antibiotika), jestli to můžu brát společně? děkuji za info

Jana (Út, 3. 11. 2015 - 08:11)

Ja jsem na triticu již čtyři roky,jednou jsem se snažila ho vysadit,ale nebyla to dobrá volba,měsic jsem to vydržela a pak znova jsem na něho najela. a dnes již to neřešim,raději si večer vemu 2/3 na spani a trochu se vyspim. svaly mne boli stále,ale nevim zdali je to od toho.Když bude zapotřebí,tak je budu brat doživotně,je mne 58 let.I když doktorka mne přemlouvá,ať to zase zkusime vysadit,tak nevim

Hana (So, 31. 10. 2015 - 17:10)

Pokud to nepomohlo za 3 měsíce, tak změnit léky. Doktorka ti radí špatně.

eva (So, 31. 10. 2015 - 09:10)

eru tritico na nespavost přibližně 7měsicu a stale mne boli moc nohy,ja mam s nima i tak problemy,tak nevim zdali se mne to zhoršilo a nebo je to těma leky. Beru na nespavost a je to lepši než bez nich.Doktorka mne řika at ještě vydržim aspon jeden rok,ale mne se to zda dlouho. Rada bych už vysazovala,ale co když mne bude huř a znova si pak na ně zvykat,fakz nevim,poradte prosim jak to mate vy

helik (Út, 27. 10. 2015 - 20:10)

Prodam Triticco 75mg 30tb 8 balení. 1bal -200kc.

helik (Út, 27. 10. 2015 - 20:10)

Prodam Triticco 75mg 30tb 8 balení. 1bal -200kc.

N* (Čt, 17. 9. 2015 - 23:09)

Zdravím,
z Cipralexu, který mi ani v nejvyšších dávkách (20 mg) nezabíral a akorát mi život znepříjemňovaly nežádoucí účinky, teď pozvolna přecházím na Trittico. Není to tedy mé první antidepresivum, takže jsem zvědavá, jak dlouho si bude sedat. Pokud vím, nejkritičtější jsou začátky prvních AD, snad se nepletu. Momentálně střídám třetinku T s polovinou C a po T se cítím tak nepříjemně otupělá, spánek nepřichází ihned, mám stále potíže usnout. V noci mě občas budí bolesti těla od pasu dolů a ráno se mi podařilo vstát na budík teprve dnes. Nelituji. Jak tady většina z Vás píše, že T příliš nepomáhá na úzkosti a deprese, ale spíše na nespavost - tak nějak trpím vším a dnešní den pro mě sice byl jako sen, ale celou dobu jsem nezaznamenala depresivní myšlenky, které mě tak často pronásledují. Psycholožka tvrdí, že medikace v mém případě nebude mít nikdy ten správný účinek kvůli poruše osobnosti a dalším faktorům, ale já stále doufám, že najdu nějakou magickou pilulku, která mi bude od mých stavů pomáhat a nenechá mě na zlepšení čekat dlouho. Nemyslím si, že tohle totiž nadále vydržím, ačkoli je mi 19 let.

Neboj se (Ne, 13. 9. 2015 - 15:09)

Tak to řekni doktorce, ale myslím, že se moc pozoruješ. Však dlouhodobě brané léky se nesmí vysadit ze dne na den. Ale zvládlas to tak je to OK. Trittico je dobrý lék.

JANA (Ne, 13. 9. 2015 - 12:09)

doktorka mi ho napsala na nespavost a měla jsem i neklid a strach ze všeho,pomohl mi.jen se divím,že jsem měla takové stavy .

Léky (So, 12. 9. 2015 - 21:09)

Jano, to není výsledek nějakého návyku. Lék potřebuješ a dávku nezvyšuješ. Já když vynechám jeden den prášky na tlak, tak je mi blbě. Prostě to brát musím.

Jano, (So, 12. 9. 2015 - 20:09)

Ale vždyť lidem je někdy hodně mizerně a neberou nic. Jak velkou dávku berete a kvůli čemu? Trittico je dobré na léčbu nespavosti.

JANA (So, 12. 9. 2015 - 20:09)

AHOJ,
BERU TRITICCO DVA ROKY,DVA DNY JSEM OH NEBRALA A BYLO MI MIZERNĚ,TAK PROČ SE PÍŠE,ŽE JE NENÁVYKOVÝ.
TAKŽE JSEM HNED ZAČALA BRÁT,AŽ PO ČTYŘECH DNECH SE MI TO SROVNALO.,MÁ NĚKDO PODOBNOU ZKUŠENOST.

Helena (Út, 25. 8. 2015 - 17:08)

Je to blbá nemoc. Člověk se s tím musí naučit žít. Spíš ale okolí pochopí diabetika než nás. Taky jsem přišla o všechno a trápím se o samotě, lidem se začínám vyhýbat, připadám si jak prašivá.

puji (Út, 25. 8. 2015 - 15:08)

to asi určitě nechodíš do...Ahoj,do práce nechodím,mám ID,nedá se,když mám ataku deprese nejsem schopnej vylízt ani z postele,chci umřít.A je mi smutno z toho,kolik jsem ztratil přátel,ale i těch peněz bych měl víc,být zdravý.Čau

Steve (Po, 24. 8. 2015 - 23:08)

Neblábolím, to si pleteš bohužel ty ...

Návykový ve větší dávce je např. Rivotril ... (Benzodiazepiny)

Tak (Po, 24. 8. 2015 - 17:08)

to asi určitě nechodíš do práce,vid? Tolik prášků do sebe ládovat.Deprese má hodně lidí a berou třeba jenom jeden prášek.

puji (Po, 24. 8. 2015 - 16:08)

co blábolíš? To jsou ty...Já beru trittico asi 20roků a jsem moc spokojenej se spánkem,teď spím až moc,10-11hod.Možná je to tím,že jsem začal na noc užívat chlorprotixen a tak celkově beru na depresi 11 prášků denně.ahoj

Steve, (Po, 24. 8. 2015 - 14:08)

co blábolíš? To jsou ty nejhorší léky.Mám dojem,že se mohou brát 3-4 týdny,víc ne.

Steve (Po, 24. 8. 2015 - 14:08)

kaja: Z hypnotik není závislost ... to si pleteš s jiným léčivem na jiné bázi.

petra (Po, 24. 8. 2015 - 12:08)

Jáberu tento lék na generál. uzkostnou poruchu 3 týdny a to samé.
Nespím, boli me žaludek a porad mam tmu před očima. Brala jsem ho před 10 lety a to mi moc pomohl, tak nevím jestli mám ještě vydržet.

Reklama

Přidat komentář