Reklama

TRITICCO

Pavla (St, 13. 1. 2016 - 19:01)

Paní Evo, gratuluji, že jste po tritticu spíš zhubla! Zkusila jste nějakou psychoterapii, kineziologii? Na měření parazitů jste skutečně byla a nic...? Co se týče parazitů, dělají to ponejvíce vlasovci-dirofilária immitis, Gorrdius aguaticus-strunovec vodní, který se často usadí i na epifýze. Na tyto parazitika platí informační preparáty-JOALIS, PODHORNÁ, MMS a z antiparazitik IVERMECTIN a HETRAZAN-léčivá látka dietylkarbamazin. Ivermectin/Iverfast se používá 0,20 mg /kg. Ale to už bych dělala velkou reklamu! Doporučuji dohledat na internetu! K ničemu Vás však nenavádím, pouze nabízím možnosti. Pokud Vám ovšem vyhovuje TRITTICO a nedělá Vám žádné problémy... Ale právě trazodon podléhá intenzivnímu jaternímu metabolismu! Dlouhodobě to asi není úplně nejlepší! Hlavní je, jakou denní dávku berete! A co spustilo Vaší nespavost-ztráta zaměstnání, problémy v rodině, vážná nemoc? Nějaký důvod přece být musí! Kolik je Vám let?

Eva (St, 13. 1. 2016 - 14:01)

Evo, opravdu nevím. Jak je... Tak já po triticu spiš zhubla. Jenže jsem si myslela, že ok užívání mne bude stačit k upravě spánku, ale jak je vidět nestačilo to. Já nejsem příznivcem prášku, ale asi nic jiného nebude zbývat. Parazity v těle nemám, taky jsem byla na tom měřeni. Spiš je to vše v hlavě, nejdou mne vyhnat z hlavy myšlenky, i když nejsou vůbec duležite,neumim se prostě zklidnit a pak po nějake hodině nespavosti je mne huř a huř. Zkusim tritico brat občas a když budu moc nevyspaná,tak zajdu opět k doktorce at mne poradi

Jitka (Pá, 5. 7. 2013 - 11:07)

Ahoj.má někdo zkušenost s...Nedoporučuji kombinovat Trittico s alkoholem beru ho už leta a když se na něj pije alkohol objeví se úskosti a sklíčenost...pokud si chceš dát sklenku tak opatrně a jen příležitostně

Blbost (St, 13. 1. 2016 - 12:01)

Parazité to nejsou.

Pavla (St, 13. 1. 2016 - 11:01)

Evo, opravdu nevím. Jak je vidět, antidepresiva opravdu vůbec nic neřeší! Nikoho neuzdravují, protože neřeší příčinu! Poradila bych Vám, pracovat na sobě! Příčinou mohou být pravděpodobně parazité!
Pokud jste cestovala do ciziny, která je endemickou oblastí-Turecko, Řecko, Egypt apod., je to více než pravděpodobné. Největší odbornicí na parazity v Č.R. je právě Ing. Hana Bláhová v Brně!
Odkazy najdete na internetu. Takže jí můžete zatelefonovat, nebo napsat mail. Určitě Vám velmi ochotně poradí. A JEŠTĚ K TOMU TRITTICU. KOLIK KG JSTE PO NĚM ZA TEN ROK PŘIBRALA???

Ano (St, 13. 1. 2016 - 11:01)

Klidně ho berte.

Eva (St, 13. 1. 2016 - 07:01)

muže se tritico na nespavost uživat jen občas? Kdysijsem ho brala jeden rok,pak jsme vysazovali,ale nyní cca 3 měsíce mám opět velké problémy se spankem ,bylinky nepomahaji,tak so občas vemu diazepan,ale mam ještě doma tritico,tak zvažuji,že si vemu ho,ale nevim zdali si nepoškodim. Diky za radu

Božena (Út, 12. 1. 2016 - 19:01)

Dobrý den. Existuje nějaké AD, po kterém se opravdu nepřibírá na váze a dobře se po něm spí? Trpím těžkou nespavostí a krom toho i velmi častými migrenózními bolestmi hlavy. Lékařkou mi byl dporučen pouze lék Mirtazapin. Já však vím, že se po něm přibírá na váze!Nemohu si v žádném případě dovolit přibírat po AD! Hubená rozhodně nejsem! Jeden čas jsem měla i mírně zvýšené jaterní testy.

hanka (Út, 12. 1. 2016 - 17:01)

Ahoj všem. Prosím, má...ano,já taky měla také přiznaky jak by na mne lezla chřipka a to po celych 6 měsicu co jsem trittico uživala na nespavost. Pak jsem to radějic ukončila a nespim opět

No (Út, 12. 1. 2016 - 14:01)

Ne to neni od toho léku.

snilek (Út, 12. 1. 2016 - 14:01)

Ahoj všem. Prosím, má někdo s Tritticem tu zkušenost, že se cítil nemocný? Nevím, jak to přesně popsat - celková slabost, únava, jako když na Vás leze chřipka. Díky moc všem

Pampeliška (So, 29. 6. 2013 - 16:06)

se po něm krásně spí,...Pozor, Citalec a Triticco jsou dva zcela rozdílné léky!

Tak mně (So, 29. 6. 2013 - 16:06)

se po něm krásně spí, dokonce jsem mívala děsivé sny a naopak mám teď velmi pěkné, jen jsme zpočátku se ráno nemohla ani probrat.
Mám 150, brala jsem ho vzestupným tempem a beru zatím stále,měla jsem ranní děsy, to mi srovnalo.
Každý jsme asi jiný, jo a Citalec je to samé - jak tu někdo psal, jen to dělá jiná firma...

medicament_m@ya (Čt, 27. 6. 2013 - 20:06)

Dobrý deň,

po liečbe mi ostalo jedno nerozbalené balenie AD Trittico AC 150, ide o 60 tabliet s riadeným uvoľňovaním. Exp. 06/2014.
Platba paypal / na účet (SK). Seriózne jednanie.

Ivan (Út, 22. 12. 2015 - 09:12)

Ahoj všem. Rád bych se taky podělil o svoji zkušenost s depresemi a nespavostí. Vše začalo asi před dvěma měsíci, kdy jsem po dlouhodobějších problémech se zažíváním dostal žádanku na kolonoskopii a gastroskopii. Začal jsem hledat na internetu, co vše by se za mými problémy mohlo skrývat. Byla to největší hloupost, kterou může člověk udělat. Začal jsem mít úzkosti, deprese. Bál jsem se, že to bude nějaký závažný zdravotní problém. Doma navíc měsíčního prcka. nemohl jsem jíst, spát. Spánek trval cca 2 hodiny. Přes den usnout - nemožné. V nemocnici mi "od oka" napsali Citalec a Neurol. Neurol jsem nebral, snad párkrát. Citalec poctivě přes 3 týdny, ale byl jsem pořád mimo. Smutný, nic mě nebavilo, nespal jsem, nejedl. Do toho hospitalizace kvůli slepého střeva. Před týdnem jsem proto naklusal do psychiatrické ambulance, kde mi PANÍ DOKTORKA napsala Trittico + Prosulpin. Druhý den po užití 75mg jsem byl úplně jiný člověk. V noci jsem spal cca 5 hodin v kuse. Přes den jsem začal pomalu fungovat. Dnes jsem na 225mg a za dva dny se dostanu na finální 300mg dávku (TRITTICO PROLONG). Ve zkratce mi Trittico zatím velmi pomáhá, dokážu se smát, bavit se s lidmi, užívat si se synem. Vánoce nakonec nebudou smutné. Nebojte se léků, opravdu pomáhají. Jen je asi opravdu potřeba se s AD trefit danému člověku "do chuti". Citalec mi nepomohl. Trittico ano. Snad se to bude stále zlepšovat. Vedlejší účinky určitě zrychlený tep, trošku únava, ale nic extra závažného.

Lena (St, 9. 12. 2015 - 07:12)

Ale jděte! Takový dryák to není! Bere se jen 1/3 na noc. U mě žádné vedleší účinky, zmizela úzkost a zvýšil se zájem o sex. Na začátku jsem měla hodně pestré sny, jako barevné filmy.

Iva (St, 9. 12. 2015 - 01:12)

taky o něm zvažuji,spanek...moje kamarádka to pořídila svému muži (kamionák zvyklí ne nespánek) a spal po tom jak nemluvně. Ale spal tak že se ani neuzbudil v noci na malou a tak se v poledne vzbudil v mokru, vyřešili to plenamy ale po té co to přestal brát se přestal i pomočovat takže má to i špatnou stránku a je nutno s tím počítat.

jana (St, 9. 12. 2015 - 00:12)

Za mne Trittico ano. Je fakt,...taky o něm zvažuji,spanek ne a ne se upravit. Ale kamarádce po něm bylo na druhý den vždy nevolno, bolely ji svaly a pořad měla ucpany nos. Je pravda, že to po 14 dnech vzdala. A jak dlouho by se měl uživat a aby se spani upravilo a hlavně jak je to pak s vysazovanim? Zdali pak po něm ještě se nespavost nezhorši? Děkuj iza odpovědi

manonka (Út, 8. 12. 2015 - 19:12)

Za mne Trittico ano. Je fakt, že pár týdnů trvalo, než začalo zabírat, ale nemám po něm žádné další problémy. Beru k němu ještě Paroxetin. A jsem ráda, že jsem se po letech trápení odhodlala vyhledat psychiatra. Je taky vhodné navštěvovat i psychologa. Večer před usnutím si dát Trittico, krátký autogenní trénink a spím jako mimino.Sex je po něm taky lepší :-). A taky se mi snížil krevní tlak, na který jsem brala dvoje léky. Ted už je brát nemusím.

Kacko (So, 7. 11. 2015 - 07:11)

Samozřejmě.

Reklama

Přidat komentář