Reklama

TRITICCO

Pampeliška (St, 15. 4. 2015 - 22:04)

tritico mohu brat jen...Na tohle bacha. Každé AD se musí brát denně, jinak nemá AD účinek. Je možné, že uspává i jednorázově, ale za cenu šíleného rozhašení hladiny neurotransmiterů. Tohle se bere buď pořád nebo vůbec. Fakt s tím neblbněte...

takže (St, 15. 4. 2015 - 21:04)

Myslím tím, že ho...tritico mohu brat jen občasně? Já myslela podle slov doktorky,že se musi brat aspon pul roku na upravu spanku. Kdyby to teda stačilo jen občas třeba 3x to tydne tak to by bylo fajn,že bych to teda zkusila?

Liliana (St, 15. 4. 2015 - 19:04)

jak mysliš přiležitostně?Myslím tím, že ho nemusíš brát denně, ale jen když potřebuješ spát. Nefunguje to jako klasické AD

Gabriela (St, 15. 4. 2015 - 19:04)

Je mne 55 let a již 5 let beru triticco na upravu spanku.Jednou jsem ho vysadila abylo zle,takže ho již budu brat asi stále.Nevite nahodou zdali se to muže brat stale třeba i v moc pokročilem stavu?

Gabriela (St, 15. 4. 2015 - 19:04)

Je mne 55 let a již 5 let beru triticco na upravu spanku.Jednou jsem ho vysadila abylo zle,takže ho již budu brat asi stále.Nevite nahodou zdali se to muže brat stale třeba i v moc pokročilem stavu?

Občas, (Po, 13. 4. 2015 - 21:04)

jak mysliš přiležitostně?když nebudeš moc usnout,tak jsem to provozovala dřív i já.Ale než.účinky jsou,mě antidepresíva nevyhovují.

kamil (Po, 13. 4. 2015 - 21:04)

prosím tě, neblázni,...jak mysliš přiležitostně?

Liliana (Po, 13. 4. 2015 - 15:04)

lek na cholesterol je...prosím tě, neblázni, trittico se bere i příležitostně a žádné absťáky z něj nehrozí. Jeho problém je, že nepodporuje usínání, ale až spánek. A já mám za celý nepravidelný život rozhozené spaní

kamil (Po, 13. 4. 2015 - 14:04)

desítky let problémů,...lek na cholesterol je atorvastatin.No toho tritica se bojim zavislosti.ale asi je někdy brat malou davku tritica a trošku se vyspat,no nevim,ještě ho budu nějakou dobu brat. A ty ho musiš brat když bereš ještě hypnotika na spani?Já myslel,že hypnotika uspi vic než tritico

Liliana (Ne, 12. 4. 2015 - 07:04)

teda to jsou davky!To fakt...desítky let problémů, řešení složitých životních situací, odpovědnosti a stresu. Částečně v posledních letch oběť nezodpovědnosti, lhostejnosti a neprofesionality lékařů. Tehdy se tomu ještě neříkalo zobat:(

V současné době beru jen třetinku trittica a dva hypnogeny na noc. Jiné léky neberu, zvažuji ten deprex přes den.

Ale o vysazení to není, je kolem toho spousta fám a lze to zvládnout. Zvládla jsem ze dne na den před rokem vysazení argofanu ze dne na den (nesmyslně silný lék od mudra) a pak i neurolu.

Proč chcšvysadit trittico, které ti pomáhá?
Léky na tlak štítnou žlázu atd nemám vůbec zkušenost. Co je to lék na cholesterol?

kamil (Ne, 12. 4. 2015 - 07:04)

Díky za reakciSašo, já už...teda to jsou davky!To fakt bereš 2hypnotika a ještě Tritico?Já bral asi 8 let hypnotika,jednu tabletu.Už jsem byl na tom po těch rokách zavisly.Spanek nic moc.Ale bez hypnotik vůbec. Nechtěl jsem to zvyšovat,nebot beru leky na tlak,cholesterol,štitnou žlazu.Před rokem mne doktorka napsala tritico a hypnotika jsem bral asi pul roku obden.Nyni již beru jen tritico.Bylo mne řečeno aspon dva roky a pak zkusime vysadit. Takže fakt to zkoušej vysazovat,nebot za par let jich budeš zobat v hrsti.A jak dlouho již takhle funguješ?

Liliana (Pá, 10. 4. 2015 - 23:04)

Holky, já vás samozřejmě...Díky za reakciSašo, já už jsem z toho zkoušení těch AD tak otrávaná, že se toho snažím brát co nemíň. Toho dprexu (na den) se fakt bojím tloustnutí a vystihla jsi to mám B.

Roky mě psal venlafaxin až sem čekla dost, vlastněmě s tím nechal experimentovat, různé dávky, no šílené. Ze dne na den jsem vysadila

Tritticco mi nastartovat až na 250,no nesmysl. Teď ho beru 50, ale k tomu dva hypnogeny nebo dva neuroly (vlastně to, s čím jsm chtěla přestat). Dne jsm po Tritticu měla k ránu tak živý sen, o mém mužovi, že se mi někde ve společnosti směj nebo že má nějakou babu. Probudila jsm se šílená v pět hodin a musela mu zavolat do práce, jinak by asi bylo už po mně. Nějak mě ti psychiatři nebavěj

Tak (Út, 10. 3. 2015 - 13:03)

hlavně,že je to ted lepší.Tři hodiny a s buzením je moc málo.

marie (Út, 10. 3. 2015 - 13:03)

Tak,pokud jste naspala 3-5...jenže spat 3-5 hodin třeba v kuse a nebo přestavkama je rozdil.Já vesměs usla na hodinu,pak dalši hodinu vzhuru-no bylo to hodně na psychiku,když byly dny a já spala v kuse 3 hodiny to byla parada...no my nespavci to mame těžke,ale nyni je vše OK

Eva (Út, 10. 3. 2015 - 12:03)

take jsem trpla nespavosti...Tak,pokud jste naspala 3-5 hodin,tak to bych byla spokojená.Tři je tedy málo,ale pokud 5 hodin,tak to se dá.

marie (Út, 10. 3. 2015 - 07:03)

to mam asi taky v...take jsem trpla nespavosti asi 10 let.Začlo to kolem 50satky-menopauza.Chemii jsem do sebe nechtěla cpat,takže hormony jen přirodní,i když moc nezabirali,ale aspon nějake vitaminy tam byly.Spanek byl taky děsivy.Me spani se pohybovalo v rozmezi 3-5 hodin.Jednou tydně jsem si vzala diazepan,vždy v neděli nebot jsem měla stresy již z práce,jak zas budu fungovat. Pracovala jsem v obchodě,takže makačka.V 55 letech jsem prodělala vyměnu kolene,toho jsem se uplně bala,takže muj spanek v te době katastrofa a představa že budu v nemocnici s nějakyma dalšima pacietnama pak ještě lazně....ma doktorka mne předepsala tritico a udělala vyborně.Měsic to na mne nepusobilo myslim na spanek-byla jsem moc vynervovana z operace,takže jsem diazepan ještě brala co třeti den než mne to po měsicu zabralo.Nežadouci učinky jsem měla asi všechny,ale vydržela jsem to.V te době jsem byla v PN,takže když bylo nejhuř,tak jsem si zdřimla i přes den aspon na pul hodky.V nemocnici jsem dostavala leky na spani ještě a od bolesti,takže těch 12 dnu jsm přetrpěla-hlavně,když se člověk v noci přespi.Lazně taky v pohodě,byla jsem na 1 lužkovem.Tritico jsem brala 5 let z toho jednou jsme to vysadiliy,ale i hned radějic jsem v tom pokračovala. Nyni jsem 2 roky bez Tritica,jen občas(1x měsičně( na uklidněni diazepan.Možna je to už tim,že mne přechod přešel,nevim.Přirodni hormony jsem brala 10 let.Takže to chce asi vše čas,ale lidičky co tady pišete o nespavosti,raději navštivte psychiatra,nebot s nespavosti si přivodite dalši komplikace,větši než branim AD.

(Po, 9. 3. 2015 - 21:03)

špatným spánkem spíš na...bych šel spíš za psychiatrem, pokud bude dobrý, třeba i přijdete na to, čím ta nespavost vznikla

Se (Po, 9. 3. 2015 - 17:03)

to mam asi taky v...špatným spánkem spíš na psychiatrii,i když obvodní by ti také něco předepsala.Záleží na tobě.

ja (Po, 9. 3. 2015 - 17:03)

to mam asi taky v hlavě,nemam žadne starosti a spat nemohu. Usnu zvečera na 2 hodiny a pak až k ranu kolem 4 do 6hodin. Takže jsem přes den jak matoha a nic nepomaha,meditace,bylinky,nic jen občes nějakej prášek,ale jsem rada,že ho už doma nemam.Davam si naději,že přes leto se mne spanek trochu upravi a když nemohu v letě spat,tak jsem dlouho do noci venku,to mne uklidnuje. A když ani to nepomuže,tak se asi dam na Tritico,za zkoušku nic nedam.Jen nevim zdali navštivit praktickou lekařku a nebo jit na psychiatri.

NO-JÓ (Po, 9. 3. 2015 - 17:03)

No já už to tady psala,...Já po něm skvěle souložím i spím, tak za mne OK! :0)

Reklama

Přidat komentář