Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Zdeněk (Po, 9. 11. 2015 - 08:11)

Já si ho jednou pěkně honil svlečenej na postely a pomálu v tom nejlepším vlitla do dveří máma ,nu a stála a nic neřikal nevěděla co říct, tak zavřela a šla prič. Už o tom nemluvila :))

Vilem Antoni Mu (Út, 3. 11. 2015 - 01:11)

Ja si to musím udělat...Ahoj jestli by jsi chtel mohli by jsme to zkusit spolu vzajemne si uzit spolecnou onanii ve tvem aute chtel by jsi? Jsem z Hrabyne ahoj Vilik

Marek (Út, 13. 10. 2015 - 11:10)

Chytla mě ségra a natočila si to mrcha vylezla až když jsem začal stříkat už to nešlo zastavit a ona se smála a točilato hrozny, od tý doby ji dělám otroka, ještě že teď šla na vejšku když ale přijede tak je to peklo, hrozí že to dá na face...naši říkaj jak sem pozorný že za ni všechno dělam..:-(....teď si tady lakovala ty svoje metrový drápy smradu jako v cařihradu a že chce mít vyčištěný boty než se vráti z kafíčka asi z ní udělám kostku do toho kafíčka

Michal (So, 10. 10. 2015 - 19:10)

Klidne :D kolik ti je ?13

Nj (Pá, 9. 10. 2015 - 15:10)

A myslíš, že by nepomohlo...Otom se u nas nemluvilo nikdy,proste jsem to nesmel delat doma. Kdyz me chytla nekdy ve 13jak to delam pod perinou,tak jsem musel prestat,bylo mi receno,ze u ni doma to delat nebudu,at si to delam kde chci ale tam rozhodně ne. Nejhorší bylo obdobi mezi 13 a 14 lety. Jediny vim,ze jednou svým dětem reknu at to delaj pokud mozno v soukromi a kdyz bych je pristihnul,urcite bych z toho nedelal tragedii.

Jakub (Pá, 9. 10. 2015 - 07:10)

Mame tohle vadi,nebo alespoň...A myslíš, že by nepomohlo zkusit si o tom s mamkou promluvit? Že si domluvíte, že to moc potřebuješ, tak si stanovit nějaký konkrétní čas během dne a místo, aby ona o tobě věděla a tím se nemohlo stát, že tě při tom překvapí, když má na to tak hloupě negativní názor. Snad tě má ráda, jako (skoro) každá mamka ai ona bude ráda, že se to tak vyřeší.

Nj (Čt, 8. 10. 2015 - 19:10)

No vím od kamarádů, že to...Mame tohle vadi,nebo alespoň u me. Doma sem se bál, to delat. Takze jsem vyuzival ruzna mista,nebo jsem to neudrzel a skončilo to ve spodarech,kdyz nebyla dlouho vhodna příležitost.

Michal (Čt, 8. 10. 2015 - 17:10)

jééé to mám kliku, mě...Ja bych mohl byt tvym vnukem, ale "drzet zadek" gayum nemusim. To nemusi nikdo. Mimochodem, priznej, ze v tvem veku by ti zajem kohokoliv, i gayu, lichotil.

gay gay (Čt, 8. 10. 2015 - 17:10)

Ahoj jsem pasivni gay 29 z... jééé to mám kliku, mě už je o dva roky víc, 67 let a tak už nemusím držet zadek buzíkům. bzzz

Jakub (St, 7. 10. 2015 - 22:10)

Tezko uverit,ze to takhle...No vím od kamarádů, že to je u nás ne zcela obvyklé....ale funguje to, nekecám. Tvá mamka je příkladem puritánské zabedněnosti nebo náboženského tmářství. Promiň, nechci ti ji zošklivit, ale máš smůlu. I moje mamka to často nemůže pochopit, normální potřebu mladého kluka nebo holky takhle zakazovat a potírat. Není na tom nic nečistého ani neřestného, doma tomu říkáme večerní údržba.

Zu8z (St, 7. 10. 2015 - 18:10)

máš pravdu, puberťácký...Ahoj jsem pasivni gay 29 z okr hodonin hledam aktiv gay 25 az 65 zazemi mam muj tel 737038673 sms

jan (St, 7. 10. 2015 - 17:10)

Tezko uverit,ze to takhle...třeba u spolužačky že :-) máti asi chce být babičkou :-)

Nj (St, 7. 10. 2015 - 16:10)

Je jasný, že všechny...Tezko uverit,ze to takhle funguje. Me kdyz mama pristihla,tak na me kricepa,ze to doma delat nebudu a ze jestli nedam pokoj,vezme nuz a ufikne mi ho. Nebo,ze pujde do skoly a rekne to mim spoluzakum,jak si ho doma honim. Mel jsem zakaz to doma delat,bylo mi řečeno at si to delam jinde alene doma.

Honza (St, 7. 10. 2015 - 15:10)

Pristihl me chlap z ochranky v obchodaku kdyz sem si honil v kabince. Mel sem stazeny kalhoty a trenky ke kotnikum a zrovna kdyz to na me prislo tak odtahnul zaves a vytahnul me ven. Zacal nahlas nadavat takze se lidi otaceli co se deje. Snazil sem se prikryt ptaka rukama ale semeno mi teklo mezi prstama takze bylo kazdemu jasne co se deje. Kdyz se mi podarilo natahnout kalhoty tak sem utek. Strasna ostuda.

Bunimír Honigum (St, 7. 10. 2015 - 07:10)

Je jasný, že všechny... máš pravdu, puberťácký hormony to je věc! Přistihl jsem babičku jak si pigluje pindu okurkou, používala nějaký omastek, asi Heru. jo kdyby to byl já to by hned běžela za mámou žalovat, já ji napráskal na doktorce.

Jakub (St, 7. 10. 2015 - 07:10)

Je jasný, že všechny trapasy nebo ještě horší situace vznikají z netolerance, neznalosti fungování lidskýho těla a především z náboženského zatmění zdravého rozumu. Snad přece každý rodič a hlavně máma ví, co to je, když se v jejím synovi nebo dceři splaší puberťácký hormony. To pak je přece rozumnější odpustit ventil nadrženosti šikovnou onanií. A v tolerantních rodinách to nemusí být ani žádné tabu při povídání dcery/syna s mamkou. A když se stane, že vás mamka při tom vidí, a s úsměvem vás nechá se dodělat a až se k ní pak vrátíte, tak místo výčitek nebo nadávek vám dá hezkou pusu, tak vězte...to je nejlepší mamka na světě.

Tonda (Ne, 10. 11. 2019 - 14:11)

Ja se toho vzdycky obával a kdyz me pristihla doma mama tak sem se citil hodne trapne nikdy predtim me nevidela jak mi stojí byla prekvapena nevim co si otom pomyslela jen ho zkoukla a odešla. Stydel sem se vyjit z pokojiku asi hodinu ale bavila se semnou potom uplne normálně ale o tom trapasu ani slovo , pravda ze sem byl rád ze to neřeší nevim jestli by chtěla si otom povídat co ktomu taky rict.. asi moc rodin nebude kde matka se synem mluvi o sexu

Domcass (St, 7. 10. 2015 - 00:10)

Klidne :D kolik ti je ?

Michal (Po, 5. 10. 2015 - 18:10)

nechce si to nekdo rozdat ?

Tomík (Po, 31. 5. 2021 - 14:05)

Moc chci

Reklama

Přidat komentář