Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

jirka (St, 10. 9. 2014 - 18:09)

Ahoj,ja pristihla brachu s...Ja to rad delam jako pejsek o kozacky me partnerky.

Bara (St, 10. 9. 2014 - 18:09)

Ahoj,ja pristihla brachu s jeho kamosem a z prvu jsem neverila vlastnim ocim. Nasla jsem je u nas v kulne,doma nikdo nebyl a o me nevedeli. Nejprv jsem si myslela ze to snad spolu delaj ale nebylo tomu tak. Je to takove vzlastni ale oni spolu jakoby soulozily tim stylem,ze bracha mel obute gumaky,lezel a mel pokrcene nohy uplne u sebe a druhy mu ho cpal mezi ty holiny jako na pejska a kdyz se udelal vzal si holiny on a bracha ho zacal zasouvat jemu mezi ty holinky. Kdyz prestali tak jsem odesla a delala ze o nicem nevim

Max (Út, 9. 9. 2014 - 01:09)

Adelo a kolik ti je let a ty to delas bratrovi dobrovolne to neni tak bezne ze treba setra vidi nebo nacapa brachu jak honi to se stava ale tohle neni bezne

pro adelu (Po, 8. 9. 2014 - 18:09)

U nás doma už to došlo tak...Adelo normalni to neni pokud to nedelas dobrovolne pak by to.bylavase soukroma vec kdyby jste si to navzajem delali rukou ale pokud te nuti tak to v poradku neni. A jestli Ti je mene jak 15 tak to je i trestne.

p. (Po, 8. 9. 2014 - 18:09)

je mu 15To me pristihla mamka i segra jelikoz jsme meli dlouho spolecny pokoj ale nikdy by mi ho nehonila,to musis byt hodne tolerantni kdyz mu ho honis. Akorat jsem si ho mohl pred ni vyhonit,rada se divala kdyz jsem si to delal akorat ona byla uplne oblecena a ja nahy. Pochybuju ze by mi ho vyhonila a nikdy bych ji do niceho nenutil. Ty jsi starsi nez bracha? Kolik Ti vubec je?

Maxi (Po, 8. 9. 2014 - 16:09)

Moc to normalni neni Adelo a...je mu 15

Max (Ne, 7. 9. 2014 - 18:09)

U nás doma už to došlo tak...Moc to normalni neni Adelo a kolik ti je tvemu bratrovi a tobe se to libi ze mu honis penis

Adéla (Ne, 7. 9. 2014 - 10:09)

U nás doma už to došlo tak daleko že brácha mě pravidelně nutí abych mu ho honila někdy i 2x denně.Někdy do toho zapojiji i kámošku.Je to normální?

majk (Po, 1. 9. 2014 - 21:09)

Vcera jsem to zkousela jeste...Me dneska vyhmatnul tata v kulne se senem,prisel akorat v nejlepsim takze jsem zahlidnul,ze tam je az kdyz jsem dodelaval a to neslo prestat. Rekl jen neco jakoze to bych te mohl hledat porad nic vic. Mama uz me taky zahlidla ale nic nerikala,ale nevim jak bych se tvaril kdyby mi ho sla pretahnout kdyz by mi stal.

Honza (St, 20. 8. 2014 - 17:08)

Jak zadarmo? Snad mu...Prachy má ta prostitutka chtít jenom za sexuální služby. A služby, jak známo, se dělaj pro někoho. To, že si drbe díru a někdo se na ni dívá, bez vohledu na to, že to vymyslel von a ne vona, neni sexuální služba pro někoho. Zkrátka a dobře - bud' bude poskytovat sexuální služby a brát za ně prachy, nebo má takovýmudle zájemci vo čumění a honění říct, že nic takovýho dělat nebudou a mužou se v telefonu nebo ve dveřích hned zase pěkně rozloučit.

david (St, 20. 8. 2014 - 16:08)

Že to neni drahý?

To by...Jak zadarmo? Snad mu věnovala svůj čas a pokoj. To, že se jen chtěl dívat je jen jedna ze sexuálních praktik. Představ si, že by jí tam chodili chlapi očumovat při masturbaci a bez placení spokojeně odcházeli. To už by bylo lepší, kdyby si otevřela charitu.

Honza (St, 20. 8. 2014 - 15:08)

Vzhledem k tomu, že nemám...Že to neni drahý?

To by mělo bejt zadarmo. Ta prostitutka vlastně nevyvádí nic s tebou, ale jenom se sebou. Tak jak za to eště muže chtít prachy?

David Edgar Ram (Út, 19. 8. 2014 - 19:08)

To se teda mas s cim chlubit.Já se tím nechlubím, pouze vkládám svůj názor/zkušenost na dané téma. Chápu, že ne každému je tohle příjemné, ale užívám si života. Znáš píseň - Boli sme raz milovaný?

,, život náš je lacný hotel iba chviľu býváš v ňom..."

A jistě semnou souhlasíš, že každý z nás si ten pobyt snaží co nejvíce užít a každý z nás po svém... Toď vše.

David Edgar Ram (Út, 19. 8. 2014 - 15:08)

Vzhledem k tomu, že nemám přítelkyni a nebaví mě onanovat doma o samotě, tak chodím jednou týdně na privát, kde si to dělám rukou před prostitutkou, která si to taky dělá. Takže onanujeme oba dva vzájemně a při tom se na sebe koukáme. Není to tak drahý a přitom je to daleko větší vzrůšo než doma večer pod peřinou. Asi tak.

Honza (Po, 18. 8. 2014 - 10:08)

Když sem si ji honila v...Ale ta fotka špatná nebyla, ne?

:-´))) (So, 17. 10. 2020 - 21:10)

nechce si to nekdo rozdat ?

Oooooo (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

jirka (Ne, 17. 8. 2014 - 23:08)

Ale nenutím nikoho aby se na...Já bych se rád kouknul na tebe i sestru . Nechceš mě pozvat ?

Helena (Ne, 17. 8. 2014 - 23:08)

Když sem si ji honila v kopelně tak odevřel brácha dveře a vyfotil mi kundičku.Tak sem ho zlila vodou až plavala celá koupelna.

Jedlička Fanda (Ne, 17. 8. 2014 - 18:08)

jednou jsem načapal hajného jak si leští kopí na haldě s kládama, no a když dobryndal zapnul katě a šel pryč.

Reklama

Přidat komentář