138 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vylévání moče z nočníčku do umyvadla

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ZITA (anonym)
Znám jednu paní, která obsah nočníčku (moč) vylévá do umyvadla. Nedokázala jsem říci této paní, jak je její počínání nehygienické ! Má 2 malé děti předškolního věku, mladší dcerce jsou 2 roky. Při představě, jak si tyto malé děti u tohoto umyvadla čistí zoubky a při tom jak to malé děti dělávají, také "mydlí" zubním kartáčkem i umyvadlo, naskakuje mi "husí kůže" hrůzou ! Také jsou obě děti často nemocné !Může na toto téma odpovědět lékař, jaké choroby v nečistém umyvadle hrozí ?Děkuji.
13. Květen 2004 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Degustátor (anonym)
Zito, jsi normální? Co je na tom nehygienického? Předpokládám, že ta paní vše spláchne vodou z kohoutku. Určitě to nemá souvislost s častým onemocněním dětí. To je blbost.
13. Květen 2004 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
čistí...no fuj,stydím se.:-)
14. Květen 2004 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
No já tedy nevím....ale u nás doma se umyvadla pravidelně omývají a čistý různými přípravky.Tak se mi ta otázka zdá divná.
14. Květen 2004 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Moč zdravého člověka neobsahuje žádné bakterie, či jiné choroboplodné zárodky. Narozdíl od stolice.
14. Květen 2004 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
mám za to, že moč, sliny a další už chem.vyrobené látky jsou dezinfekcí
14. Květen 2004 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
take jsem slysela, ze moc se da i v nouzi pit
14. Květen 2004 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Pokud si přečtete cokoli o urinoterapii (např. Cingroš), dozvíte se, že pitím nebo omýváním se močí se dají léčit i celkem závažné nemoci.Myslím, že je čistě na zvyku, jestli vyléváte nočník s močí do záchodu nebo do umyvadla, zdraví dětí to nijak neovlivní (riziko je spíš pískoviště, kam se běžně venčí kočky). Přijde mi to podobné, jako když se např. při sprchování vyčůráte do vany :-), to taky nikoho neohrozí :-).
14. Květen 2004 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
ZITA (anonym)
Jsem normální ! Moc to umyvadlo ta paní neoplachuje a málo kdy (možná vůbec ne) jej nedesinfikuje. A co když to malé dítě právě prodělává infekci Streptokok pyogenes (spála) ? Nic se močí nevylučuje ? Připadá mi to, jako by si ty děti čistili zoubky v záchodové míse ! A pokud říkáte, že je moč sterilní, proč nikoho nenapadne moč z nočníčku vylévat v kuchyni do dřezu, ve kterém umývá nádobí a připravuje potraviny ? Stále mluvíme o hygieně !
15. Květen 2004 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
Zito, u tebe je to nějaká obsese. Měla by ses léčit. Nejsi náhodou doktorka Suralová? :-D
15. Květen 2004 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
ZITA (anonym)
Jestli se v urinoterapii (např. Cingroš),radí že pitím nebo omýváním se močí se dají léčit i celkem závažné nemoci,platí to pro vlastní moč pacienta, nebo může se pacient léčit cicí močí ? Já se domnívám, že cizí močí asi ne ! Jak k tomu přijde starší dítě, které v umyvadle, do kterého se vlévala moč sourozence, "šmidlá" kartáčkem na zuby ? Jestli moč zdravého člověka neobsahuje žádné bakterie, či jiné choroboplodné zárodky, proč moč kočky na pískovišti je pro děti riziková a moč lidská ne ? A pokud dítě právě není zdravé, tak asi i ta moč nebude asi bez bakterií.Ve vaně, při sprchování,pokud se do ní náhodně vyčůráte,že nemůžete nikoho ohrozit protože : 1) si po použití vanu po sobě umyjete2) děti si ve vaně zoubky nečistí !Vylévání moče z nočníčku do umyvadla nechápu, když o 3 kroky dál je WC mísa !
15. Květen 2004 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Podívej Zito, nikdo tě nenutí moč pít nebo se jí omývat. Ani tvou ani cizí. Mě by taky nikdo nepřinutil. Ale! Moč neobsahuje bakterie. Nikdy! Pokud ano, má její producent docela malér a nejspíš už stejně leží na urologii. Moč kočky na pískovišti taky nikoho nezabije. Nebezpečná je mírně "uleželá" kočičí stolice, protože může obsahovat coronaviry, které způsobily například SARS (to je extrém) a lidé mohou také díky kontaktu s kočičí stolicí (nikoliv čerstvou) onemocnět toxoplasmozou. Ale moč dítěte... Docela mě jímá hrůza z toho antibakteriálního, hygienického fanatismu, který zachvátil tento národ. Pokud budeme všechno desinfikovat a sterilizovat, nejenže vymlátíme všechny "pracovní" bakterie v čističce odpadních vod, ale sami po setkání s nejpitomějším bacilem v nesterilním prostředí mimo domov pravděpodobně zahyneme.
15. Květen 2004 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ZITA (anonym)
Mariko, jsem na diskuzním fóru ! Slušní lidé diskutují o problémech, neslušní jen se posmívají a urážejí !Nemáme už v této zemi více neslušných lidí, než těch slušných ???Příště Vaše narážky budu ignorovat !
15. Květen 2004 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Mona (anonym)
Léčí se i cizí močí, hlavně dětskou. (podle MUDr.Partykové). A také v tom nevidím nějaký problém, moč je sterilní. Spíš pokud je paní i jinak nečistotná, má špínu v bytě a nemyje umyvadla a vanu, může být ta moč spíš pozitivní než negativní. Aspoň nějaká desinfekce a navíc ekologická. A pokud budeme žít ve sterilním prostředí, bát se všeho, budeme trpět alergiemi ještě víc než je to teď.
15. Květen 2004 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
kočička (anonym)
Zito, vážně nejsi normální, nezlob se. Já mám dvě děti a taky jsem vylévala nočníčky s jejich močí do umyvadla, vždycky jsem ho potom opláchla horkou vodou a každý den jsem umyvadlo myla. A to jsem čistotná až moc!! Ale ta moč nemůže dětem nijak uškodit, navíc jejich vlastní.
15. Květen 2004 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Je tezke si priznat, ze se clovek stal obeti televiznich reklam.... Kdyz je obcas sleduji, rikam si, co z tech chemickych pripravku OPRAVDU POTREBUJEME? Nemam rada vuni octa, ale asi se k nemu vratim, na okna a dlazdicky myslim bude stacit a na drez je vybornej citron...:)
15. Květen 2004 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ignácius (anonym)
Jsem vskutku znechucen vaší urinální diskusí, kterážto je urážkou dobrého vkusu a popřením zásad teologie a geometrie.Modlete se ke sv.Horsvitě a pijte Svěženku Dr.Nuta!*Ignácius R.*
16. Květen 2004 - 1:40
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
No já se do umyvadla občas vymočím přímo (když je WC obsazené) a nevidím v tom problém.
16. Květen 2004 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ignácie R. - tak co sem lezeš.Pro Zitu, proč otvíráš diskusi, když nejsi ochotná akceptovat jiný názor než jen ten Tvůj? Také nevidím nic špatného na vylévání nočníčku do umyvadla, pokud ho potom opláchneš horkou vodou. Možná změníš názor, až budeš mít vlastní děti a nebudeš stíhat. A pokud ne, tak to prostě nedělej. Ale normální určitě jsi, neboj. A taky si myslím, že by někteří přispivatelé mohli sdělit svůj názor aniž by hned někoho nenapadali a neuráželi.
17. Květen 2004 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
..čistota půl zdraví, špína celé:-))...myslím, že je to o přístupu a toleranci každého, pokud ti to vadí vylévej si moč do WC..vždyť přeci o nic nejde.-.tak proč to tu řešit..je to jako kdyby se tu rozvinula diskuze zda mýt nádobí pod tekoucí vodou nebo v napuštěném dřezu, nebo zda se sprchovat či se koupat ve" vlastní špíně" ..každému co mu vyhovuje a nevadí!
17. Květen 2004 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Já zase znám paní, která vylévá nočníček z okna na zahrádku a víš jak se pak daří zelenině na zahrádce?Tou pak krmí svoje děti...Nebyla jsi náhodou krmena takovouto zeleninkou, když jsi byla malá?
18. Květen 2004 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela 2 (anonym)
Také vylévám obsah nočníčku do umyvadla (ten tekutý - tuhý by totiž asi ucpal odpad :-)) Celá rodina je zatím celkem zdravá a vysvětlení je nasnadě. Nikoho totiž ještě nenapadlo napustit si do umyvadla vodu a tu nabírat a pokoušet se vypít nějaké choroboplodné zárodky. Vodu pijem z kelímku nebo přímo z kohoutku....
11. Srpen 2004 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
miška (anonym)
Zito - jdi do prdele. A teď jsi ale v pohodě, protože to budeš ignorovat. 8-))) Chi chi chííí
11. Srpen 2004 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Dost se vyklada o leceni ruznych nemoci pomoci moce. Ale to se dela lekarskym zpusobem. O cem ty se Zito zminujes, zni to ze tva znama je necistotna, lina a urcite nevi ze v nemocnem diteti ta moc ma plno bakteriji. Lidi kteri pisou proti tobe nevi nic ohledne hygijene a asi take ziji v prasecich chlivech.
12. Srpen 2004 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Mám tříletého kluka, taky vylévám moč do umyvadla, vždycky ho pak opláchnu vodou s mýdlem (stejně jako nočník) a všichni stále žijeme, jsme zdraví a spokojení.Zito, nedělej si starosti, myslím, že na tom není vůbec nic těžkého. Jestli se pletu, tak promiň, ale možná je to tím, že nemáš děti a pak to samozřejmě vidíš jinak. Až je mít budeš, taky budeš vylívat nočník do umyvadla :o)
15. Říjen 2004 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ne že by můj chlap byl prase,ale když je WC obsazený(no i když není),tak močí do umyvadla,prý je to pohodlné.Už s tím nic nenadělám,dřív jsme se hádali,ale umyvadlo pokaždé umyju a jsme v pohodě.Dceři nočník taky vylévám do umyvadla,nic v tom nevidím.Zrovna před chvílí jsem si přečetla tady na doktorce o urinoterapii,moč se může dát i pomocí klystýru,léčí střeva,polypy apod.,doporučuju přečíst.Věřím tomu,protože mě lékař řekl,že i stolice zdravého člověka podaná v klystýru léčí střevo nemocného člověka.A ta nemocná jsem já,proto mě to zajímá a věřím tomu.Tak pa
15. Říjen 2004 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Mám 2,5 ročnú dcérku, nočník síce nevylievam do umývadla, ale do záchodu, ale v umývadle ho vždy oplachujem. Nevidím na tom nič nehygienického!!!
15. Říjen 2004 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jezismarijak (anonym)
Muz - 36, ja pokud jsem sam doma tak taky radeji mocim do umyvadla ale neumim zduvodnit proc. Obcas to tak delam i v kancelari v praci - kdyz na 100% vim ze nikdo neprijde - ale mam i jakysi strach, ze se jednou zapomenu a vymocim se tam i pred koleginema.
16. Říjen 2004 - 1:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jezismarijak (anonym)
Muz - 36, ja pokud jsem sam doma tak taky radeji mocim do umyvadla ale neumim zduvodnit proc. Obcas to tak delam i v kancelari v praci - kdyz na 100% vim ze nikdo neprijde - ale mam i jakysi strach, ze se jednou zapomenu a vymocim se tam i pred koleginema.
16. Říjen 2004 - 1:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Zatracení urinální heretici: zasloužíte zbičovat do bezvědomí! Tomuhle říkáte téma s vysoce hodnotným obsahem? Jsem silně znechucen a z mých okoralých rtů stoupá k nebi modlitba za vaše hříšné duše. ;-)
16. Říjen 2004 - 9:06

Stránky

Přidat komentář