Reklama

Aroma vagíny

KO (Pá, 8. 12. 2006 - 23:12)

Co prohlásil VRCHLICKÝ že kunda smrdí vdždycky.

lu (Čt, 31. 8. 2006 - 12:08)

Jsem žena a vuně mojí kočičky je mi hrozně příjemná,snad to není uplně úchylný a egoistický ale sama si namáčím prstíky a testuju se, je to pak jako droga

v období po menstruaci (když doznívá) mi to nevoní, tak si jí vypláchnu proudem sprchy aby dostala zase tu skvělou zdravou vuni

muj partner když mě ochutnává je nadšený a hrozně mě vzrušuje když vím že mě vylizuje, polyká a moc si to vychutnává - od toho ze odvíjí dobrý orální sex

nekdy když ho chci svést tak si nanesu trošku štávičky na obličej a pak ho jen políbím - myslím že to musí podvědomě cítit, ale je to moje tajná zbran

já to osobně zbožnuju

xoce (Po, 7. 8. 2006 - 15:08)

feromon: UPLNY SUHLAS!!

jednoznacne je prirodzena aroma vabiva, na to ju priroda vymyslela.

jednoducho, vona vaginy a potu partnerky vam musi vonat. tak to ma byt.

mna vie absolutne odradit pri milovani nejaka chemia na tele zeny, najma ak ju ochutnam (-8
zial, "civilizovanim sa" sme si vytvorili podmienene reflexy, ze sa hanbime za svoju "zivocisnost". samozrejme, vyrobcovia kozmetiky toto vsetko vedia, preco by davali do spusty vyrobkov moc (urea).

feromon (Po, 7. 8. 2006 - 12:08)

Já vím že to co napíšu se Ti Evčo a mnohým dalším nebude líbit, ale účelem ochlupení na nintimních partiích a v podpaží je nejen odvádět pot, ale také distribuce feromonů do okolí. Ono pro chlapa nemusí být vždy to, co je dezinfikované a navoněné čímsi z drahé lahvičky tím nejvoňavějším na světě.
Taky to může být tím že mýdla a voňavky které používáš si s chemickým složením tvého potu chemicky nerozumí a výsledná kombinace třeba není to pravé.
Třeba tvému kliukovi chybí tvá přirozená vůně (klidně řekněme pach) na který by zabral. Zkus se po koupeli důkladně osprchovat ČISTOU vodou-střídavě studenou/teplou a pak se trochu zapotit nějakým lehkým cvičením- ale hlavně na sebe pak už prosím Tě nic nepatlej. (deodoranty, krémíky a jiná svinstvíčka). Zkus se přestat dole holit.Když to na něj nezabere, tak už nezabere nic. Věř starýmu mazákovi. Jetli Ti to ten Tvoůj stojí za to zkus to, i když se Ti možná to co jsem napsal zdá blbý. Držím palce.

šampon (Po, 7. 8. 2006 - 12:08)

Vzpoměl jse si na prastarý vtip.
Potkají se dva staří kamarádi. Prvnímu z nich se evidentně daří. Jak to děláš ptá se druhý. Ále, vymyslel jsem takový šampon a tím když si žena umyje přirození tak voní krásně a dlouho po broskvích. Za rok se potkají znovu a druhý je evientně ve velké pohodě a říká tomu prvnímu že se mu podařilo vymyslet takový šampon, kterým když se umyjou broskve..........

Ina (Pá, 4. 8. 2006 - 20:08)

Připadá mi, že aroma vagíny je užasný, jsem žena a velmi mi to voní. Zajímalo by mě jestli si jeho krásné vůně všimli i muži(??)

Ida (So, 1. 7. 2006 - 20:07)

Když někoho obejmete a on vám krásně zavoní (nemám na mysli nějaký parfém či vodu po holení), tak je to jasný. A může dbát na hygienu jak chce.Mně manžel voní, nejsem schopna identifikovat,čím. Prostě nějakou jeho přirozenou vůní.Jsou i fajn kluci, fajn kamarádi, ale ta vůně u nich chybí...

www.feromony.cz (So, 1. 7. 2006 - 18:07)

skuste todle mne to pomohlo

Návštěvník (Út, 20. 6. 2006 - 16:06)

já se z toho picnu,zase to nějak blbne,datum hází 20.6 a je 13.32 hod,to je zase opruz.Schválně kliknu a uvidíte

Vagislav (Út, 20. 6. 2006 - 16:06)

Motyka a kunda,to člověka zmundá!
Je to dobrota

Anti Borec (Čt, 23. 3. 2006 - 12:03)

Zajímalo by mě, jaký aroma mají policajtský kundy.

Anti Borec (Čt, 23. 3. 2006 - 10:03)

Já jsem ten skutečný. Zjišťuji, že ten úchyl, Borec, se tady za mě párkrát už vydává. Je to fakt jenom potvrzení toho, co jsem už psal - když ho naštvete, podepíše se vašim jménem pod nějakou pitominu a vulgárnost. Bože, jak já se těším až ho dostanou policajti z do parády!

jojo (St, 22. 3. 2006 - 15:03)

Borec, lebo si buzna

Anti Borec (St, 22. 3. 2006 - 12:03)

Mě teda každá kunda smrdí.........!!!!

mike (St, 5. 8. 2020 - 22:08)

ano taky si myslím že to smrdí

Lada (Út, 21. 3. 2006 - 22:03)

No a já právě takovou vonící a tekoucí moc hledám.Moc mi vzrušuje vůně zdrávé silně tekoucí ženy.Take mi vzrušuje jak ji prosakují kalhotky vonící štávičkou.Toužím lízat takovou kundičku.Tak mi napiš.

Jarda (So, 18. 3. 2006 - 03:03)

Michalo,
ja bejt ten tvuj, tak bys mne zatracene rajcovala a pri ovulaci by sis hezky uzila.
Jinak partner si nestezuje, tak o co jde?

Michala (Pá, 17. 3. 2006 - 19:03)

Nejedná se o žádnou infekci ani zánět, doktorka mi řekla,že produkuji více poševního sekretu než by bylo potřeba,takže když mám ovulaci, je to vidět na kalhotkách. tak si jenom říkám, jestli pak nemůže být i moje vůně vyraznější, ale nevím co je výrazné a co ne, s kamarádkáma se neočucháváme.

Jarda (St, 15. 3. 2006 - 07:03)

Je velky rozdil mezi tim, jestli "vonis moc vyrazne", nebo jestli kvuli vytokum (promin) smrdis.
Mne osobne "moc vyrazne vonici" kundicka rozhodne nevadi a rajcuje mne, ale take jsem zazil neprijemne pachy ruznych vytoku kvuli infekci atp.
POZOR!!! Nikdy mi to u partnerky nevadilo v nejakem negativnim smyslu ve vztahu a mel jsem vzdy maximalni porozumneni, ovsem kazdy reaguje jinak.
Asi je to jen otazka toho, co u tebe znamena, ze "vonis moc vrazne" a tolerance tveho partnera k tve moc vyrazne vuni.

Michala (Út, 14. 3. 2006 - 23:03)

Chtěla bych se zeptat,hlavně kluků, jak vlastně žena chutná?
Od malička mám problémy s výtoky(nic mi nepomáhá a infekce to není), i když teď už je to skoro v pohodě,ale úplně čistý kalhotky nikdy nemám.Můj přítel nikdy nic neřikal,ale někdy se bojím, že voním moc výrazně.díky

Reklama

Přidat komentář