939 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co vidí dvacítka na ženatém čtyřicátníkovi?

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin Dobrovsk (anonym)
Ahoj, zajímal by mě názor holek těsně po dvacítce. Je mi čtyřicet, jsem ženatý a začal jsem chodit s holkou na výšce - asi 23 let. Co na mě vůbec vidí? Takhle tvrdě se jí ptát nechci. Není to jen o penězích - platím naše společné aktivity, ale sama se chce aktivně líbat a lísat se, chce si sáhnout a nechá se pohladit, chystáme se k sexu ...
6. Duben 2010 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
hele (anonym)
Ahoj, zajímal by mě názor...no coby na tobě viděla-lísá se, protože platíš ty společné aktivity, jak píšeš. Nic jinýho v tom nehledej. Pořád je lepší ti podržet a nechat si platit než chodit s chudým vrstevníkem a cálovat si vše sama. Bože, to jsou otázky-a od čtyřicetiletýho chlapa, to už by v tom věku mohl trochu znát život a svět, chjo.
7. Duben 2010 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Ale ale (anonym)
Brad Pitt ma 46 let a myslim, ze jeste neni odpudivy, potom je spousta sportovcu, co maji kolem 40 a maji lepsi figuru a sex-appeal nez rozkydli mladi tloustici nebo neduzivi uhroviti mladici. Ja myslim, ze existuje urcita skupina mladych zen, ktere proste vrstevnici nelakaji, ale lakaji je zrali muzi. Podobne existuji mladici, ktere lakaji zrale zeny. V gay komunite existuje taky obdobne vztahy. Ze jsou v tom penize - to je individualni. Muzou byt, ale nemusi. Podle sebe soudim tebe :-) Myslim, ze zjednodusovat ani generalizovat se to neda. Kazdopadne je to vztah dvou dospelych soob a do toho nikomu nic neni. Misto zavisti by si meli lidi prat dobre veci.
7. Duben 2010 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Oujé! (anonym)
Brad Pitt ma 46 let a myslim,...No, jestli pan Martin Dobrovský vypadá jako Brad Pitt, leccos to vysvětluje...
7. Duben 2010 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
A jestli pan Martin vypadá jako Víťa z filmu Vrať se do hrobu,tak to taky něco napovídá?
8. Duben 2010 - 0:15
Obrázek uživatele p.jojo
p.jojo
Ahoj, zajímal by mě názor...Je to jednoduche. Variant je moc. Ma rada starsi jde jen po dojmu Ma rada tve penize. Ma rada to ze jsi v posteli zkusenejsi a pomalejsi. Jsi chapavejsi. Je zamilovana.
8. Duben 2010 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Mně je 32 let a taky se mi vyloženě líbí chlapi 45-50let.Po nějakém 35letém se ani nedívám.Líbí se mi,když začínají chlapovi prošedivět vlasy a při úsměvu se mu dělají vrásky smíchu okolo očí:-).Ale mám kamarádku,ta má taky 33 a hledá si kluka do 26 let.Našla jich dost,ale jen do postele.Mají z ní strach,chtěla by rodinu a oni jsou na to mladí.O starších mluví jako o dědcích.Tak se asi nevdá a bude bez dětí.
8. Duben 2010 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Salma (anonym)
Martine, velmi mě pobavila formulka, chystáme se k sexu..., když přihlédnu k tomu, že ti bude 40 a ji 23, je to docela dobrej výkon. Jak dlouho už to trénujete? Co vím tak studenky VŠ, si celkem často hledají nějakého sponzora, víc v tom nehledej. Nenech se zmást tím, že se lísá a chce si chytnout, to jsou jen takový blafáky. Jo a co by na tom vlastně bylo divnýho, kdyby to bylo kvůli nějaké povrchnosti jako jsou peníze. Vždyť ty ji podle všeho máš taky jen pro mládí a vzhled, což jsou taky věci jen přechodné. Jo můžete chvíli fungovat, do tý doby než ti " dojdou prachy a jí trpělivost" , jak se zpívá v jedné písni.
8. Duben 2010 - 7:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj, zajímal by mě názor...Přestaň platit vaše společné aktivity a uvidíš, jak to bude s tím líbáním, lísáním atd.
8. Duben 2010 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Holka po 20 (23 (anonym)
Ahoj, mám také takového "taťku". Co na něm vidím? Tak především po mě slintá a dává mi najevo, jak jsem jediná na světě. Nelíbí se mi, že pomlouvá svou ženu (taky jí bylo 20 let)No a hlavně peníze, to je jasný. Můžu si koupit věci, o jakých se mi nesnilo. Je fakt, že je docela při penězích. Musím přiznat, že kdyby pracoval v "kolbence" za 20 tis hrubého,tak by mě ani nenapadlo se s ním zahazovat. Je to tvrdé, ale je to tak. Láska v tom není. Spíš mi dělá dobře jeho obdiv a jemu moje mládí.
8. Duben 2010 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Je v tom prostě obchod, který oběma stranám vyhovuje.
8. Duben 2010 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Salma (anonym)
Holka po 23, jsi prostě charakter. Stejně asi jako ta od Martina Dobrotivého. Co už ti všechno koupil a kdy jste už všude byli? Ať víme jak vám to dlouho vydrží.
8. Duben 2010 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Holka po 20 (23 (anonym)
Nic moc jsme nikde nebyli, to by se u něho doma profláklo, ale mě to stačí. Pořád bych s ním být nechtěla. Taky se za něho trošku stydím, má už pupek a tak. Ale tak 3 x do týdne luxus večeře nebo oběd a hlavně mi kupuje(mám od něho kartu) hadříky a parfémy a boty. Samozřejmě, že toho nechci zneužívat, takže to odhaduju, že tímto způsobem z něho měsíčně "vytáhnu" cca 12-15 tis. To zase není tak hrozné a jemu to dělá radost. Ale budoucnost s ním nevidím. A on by se, myslím, taky nerozvedl.
8. Duben 2010 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Nic moc jsme nikde nebyli, to...15 - 20 tisíc není hrozné? Zkus si je poctivě vydělat a pak ukaž, jak s nimi naložíš. Koupíš si raději nějaký hadýrek a nebo zaplatíš nájem? Jinak je to tak, mladdá děvčata na starších pánech vidí peňouzky a lichotí jim obdiv páprdů. Jinak holka po 20, cením si tvojí upřímnosti- alespoň tady v téhle diskusi.
8. Duben 2010 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
15 - 20 tisíc není hrozné?...je pardón,překlep, 12 - 15 tisíc.
8. Duben 2010 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
en. (anonym)
To je hloupost, házet všechny takové slečny do jednoho pytle. Taky chodím s trošku starším, ale ne pro jeho peníze. Kdybych to měla hodně zjednodušit, tak proto, že je velmi inteligentní. A samozřejmě se mi taky líbí fyzicky :-) Pravděpodobně mne přitahuje taky nějaká ta "životní zkušenost", nadhled, který časem člověk získává, to, že je prostě dále než já, více toho zažil, a tak dál a tak dál. Podvědomě možná hledám i jistotu, zázemí, i když ve skutečnosti se právě u nás moc o zázemí a jistotě hovořit nedá :-( Vždycky se mi fyzicky líbily jisté typy mužů, ve věku kolem třicítky (to když jsem byla na střední), čtyřicítky (teď). Ti v mém věku mi přijdou... mladí :-) Na druhou stranu ale ten můj není ženatý, narozdíl od Martina, to bych s ním asi nebyla. Ale znám i slečnu, která asi od svých dvaceti, takže asi čtyři roky, žije s mužem o dvanáct let starším (=rozvedený a s dítětem), v malinkém pronajatém bytečku a zatím jim to klape. Samozřejmě pokud je Martin "štastně ženatý" a nehodlá to měnit, tak by měl doufat, že slečna studentka miluje spíše to zajištění, a je to pro ni "obchod", protože pokud ne... další chudák holka, která uvěřila slovům "moje žena mi nerozumí, už spolu dva roky nespíme" ;-) A vůbec, co na ní vidíš ty, Martine? To, že je mladá, hezčí než manželka? Nebo něco jiného?
8. Duben 2010 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
takže (anonym)
děláš vlastně takovou menší kurvu. A že by se cenila upřímnost? Tady v tomhle případě je to absolutně anonymní. Takže upřímnost je nanic.
8. Duben 2010 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Inža - šéfík (anonym)
I já mám 42 a přidám kousek názorů. Někteří chlapi stárnou pomaleji, můj otec mě měl v 46 a měl o 18 let mladší manželku. Já na svůj věk nevypadám, jsem vysoký, atletické postavy (plavání, tenis..) v plavkách se můžu rovnat směle klukům o 20 let mladším. Nemám ani vrásky, vlasy pravda začínají mírně šedivět, ale fousy černé. Mentálně si připadám mladý, mám lekou práci, nestresuju se, je se mnou sranda. Balí mě holky 20-30 let aniž vědí. že za rohem mám teréňáka za 2 mega. Nečiní mi vůbec potíže s nimi komunikovat ba ani je vyklátit. Na to mám malý tajný 1+kk, do své vily to netahám. Ba ani jim nekupuju dárky, platím běžné večeře za cca 500 i s vínem. Jeden sex mě tak vyjde do 500 Kč. Zlatokopky kopu do zadku ihned. Žádné nelichotím ani nepodkuřuju, můžu mít na kterou si ukážu a nemusí ani vědět co mám na kontě. Takže asi takto ! :-))
8. Duben 2010 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
fero (anonym)
Ještě holky poctivě řekněte, že to musí být podnikatel,manažer atd. Žádná se nezapomene se soustružníkem....Je to oboustranné, mladou holku nebolí hlava a má víc životní energie i když je hloupoučká.Ale na světě jsme jenom jednou...
8. Duben 2010 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Inzo (anonym)
I já mám 42 a přidám...Tve sny jsou hrozne neco s tim delej,to je na prasky :-(
8. Duben 2010 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
en. (anonym)
I já mám 42 a přidám...Inžo, velice mne těší, že já jsem přesně ten typ holky, na který by sis nikdy neukázal. To, jak by to dopadlo, raději nebudu rozebírat, sama nevím, jsem jenom mladá naivní holka ;-) Ale takové šikuly jako jsi ty raději neznat. Jen pořád uvažuju nad těmi pěti stovkami za večeři i s vínem, to doufám nemyslíš večeři za oba, ale jenom za tu slečnu, jinak by to byla hodně smutná pohádka. Víno v restauraci do dvou stovek? Velice smutná pohádka...
8. Duben 2010 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Billa (anonym)
Inža- šefík,moc do restauraci v centru asi nechodí, zřejmě moc na kvalitu nedá. Sem tam nějaký naředěný čučo, taky udělá svý a holka je svolná. U supermarketu jsou prý velký popelnice, kam se hází prošlý věci, bagety, špekáčky a tak. Když je člověk dost rychlý a podplatí si vedoucího za pětikilo, má hostinu i na dva dny a ušetří, viď šéfiku.
8. Duben 2010 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Billa (anonym)
Jo a ten bourák za rohem si přimyslí :-)a tak lehce, brzy svede celou čtvrť.
8. Duben 2010 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Díky za reakce, docela se to rozjelo. Některé reakce jsou rozumné, ale chápu i ty "je to jen o penězích". Že jsem ženatý ví, že se rozvádět nechci také ví. Že se k sexu teprve chystáme? Protože to není jen o sexu, je to o dlouhodobém vztahu, který prochází různými stádii - seznámení, přiblížení se, touha - a my jsme po pár týdnech u té touhy a je domluvena společná "služební cesta". Moje motivace? Mohu říct ošklivě chlapsky "je to mladé maso". Ano, je hezká (nevadila by mi ani v mých pětadvaceti), mladá - částečně s ní mládnu i já, její mládí je zábavné. Není hloupá. Je vzrušující a je v mnoha ohledech "můj typ". Chápu, že je to momentální zábava, plánuju sice dlouhodobý vztah, ale určitě ne budoucnost. Spíš by mě zajímala právě její motivace - jen o penězích to jistě není. Dostala jeden dárek za dvě stovky a placení společných aktivit jistě není to, co by jí mělo dostatečně motivovat - to by mohla pojmout mnohem výdělečněji a profesionálněji - klidně i u mě - něco jsem naznačil (a nebyl by problém), ale okamžitě mě zarazila a nenechala mě to ani pořádně vyřknout. Určitě jsem pro ni zábavný, zažil jsem toho více než její vrstevníci, podívám se na problém jinýma očima. Spíš nechápu, že mohu být pro takovou holku i přitažlivý - a očividně jsem. Mě totiž v jejím věku žádná čtyřicátnice nezajímala - ani fyzicky ani povídáním a nějaká platba za večeři by mi to nenahradila - takže podle sebe soudím tebe. Ale vůbec neprotestuju a jsem za to rád :-)
8. Duben 2010 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Holka po 20 (anonym)
děláš vlastně takovou...Tedy to jste mě fakt urazili, prý menší kurvu, když tak jenom malilinkatou. Kdybych jí skutečně byla tak ty prachy má za jeden den(spíše noc) a nemusím čekat celý dlouhý měsíc, nemyslíte?
8. Duben 2010 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Salma (anonym)
No Martine moc hezky jsi nám to shrnul, jen nevím, proč pořád pátráš po tom "proč"? Jeden moudrý muž říkal,že člověk, který dokáže najít důvod, proč někoho miluje, vlastně ani pořádně nemiluje. Tak nevím, kdo má koho víc rád, či nerád.
8. Duben 2010 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Salmo, já vím, jaké důvody mám já. Ptám se, proč ona - je to tady diskuze, plácá se tu často o větších nesmyslech. Proto jsou pro mě zajímavé myšlenky holek, které prožívají a žen, které prožily něco podobného
8. Duben 2010 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Kurňa Martine, ale kterou miluješ. Nelichotí Ti je to, že s Tebou je??
8. Duben 2010 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Tak tu milenku ještě nemiluju - k tomu se teprve dostávám. Ale očividně k tomu směřuju :-)
8. Duben 2010 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Přidám svůj příspěvek, byť mi je 30 let, ale také jsem se zamilovala do muže- ale rozvedeného-, kterému je 50 let. Proč? Ne pro jeho peníze. Není žádný manažer, vydělává si sice slušně, ale to i kolikrát muži ve 30letech také. Ale co jsem na něm obdivovala? Zejména fyzično a zkušenosti. Fešný, charismatický, sportovní typ, který se umí chovat velmi galantně a ví, jak zapůsobit na ženu a dopřát jí pocit, že je ta nejdůležitější. Umí suprově vykládat své životní zkušenosti a ječemu naslouchat. Tak mi to připadalo na začátku. Byla jsem jím unešená. A sex stál taky za to. Aby ne, oproti 30letým žije sexuálním životem skoro 37 let. Prostě to byly zejména zkušenosti a galantní chování. Tak to trvalo asi dva roky. Pak jsem postupně zjišťovala, že ty zkušenosti a věkový rozdíl není jen přínos. Že jeho starší věk oproti mému způsobuje rozdíly v pohledu na život a vztah. Že už má své se ženami odžito, že se nechce již vázat,narozdíl od mužů v mém věku, chce být stále dostupný obdivu žen. Že je sice galantní, ale také víc pokrytecký a životem protřelý. A že jeho heslo je - hlavně si užívat a být volný. Nakonec jsem zjistila, že stejně je jeho cílem za pár let začít žít se ženou v jeho věku, protože u mladší by měl pořád strach, že se mu zakouká jinde, že když jí bude třeba 45 a jemu 65, tak ona bude stále pohledná a sexuálně nabitá a on jí třeba nebude moc uspokojit. A co jeho na mě přitahovalo? Hlavně můj obdiv, který jsem mu dopřávala díky našemu věkovému rozdílu. Což mu žena v jeho věku asi moc nedá. Dnes bych ho nazvala jako mužem samolibým, sebestředným, trpícím určitým narcismem. A dnes si již dávám velký pozor, abych se znova do takového muže nikdy nezamilovala.
8. Duben 2010 - 16:19

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama