13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co vede muže k absurdnímu chování?

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj, můj ex-partner se nyní začal chovat naprosto absurdně. Chodila jsem s tímto mužem před téměř 5ti lety. Byl a je to mamánek. Je mu 42 let a nikdy nežil s žádnou jinou ženou než s maminkou. Ani se mnou neměl společnou domácnost a jen jsme se 1x týdně navštěvovali celých 6 let. Přičemž pořád řešil, že nechce jezdit k mým rodičům na návštěvu, že je to moc vážné, že potřebuje čas ... bla bla bla. Také mi několikrát řekl, že nechce nikdy děti, že je to moc velká odpovědnost. V dětství prodělal rakovinu, ale dostal se z toho. Ale vzájemně se na sebe s matkou uplnuli. Jeho matka si stále připomíná, co kdysi zažila a že o něj málem přišla. A podle toho se k němu chová. Neustále o něj nadměrně pečuje, vaří atd. Když mi došly nervy a brečela jsem mu, že já chci mít vlastní domácnost a děti, tak mi tenkrát řekl, že jestli mě to uklidní, že by se mnou děti nechtěl ani kdyby byl zdravej. To byla poslední kapka a rozešla jsem se s ním. Celý popis vztahu by vydal na román. Musela jsem být totálně slepá, že jsem s ním byla tak dlouho. Po rozchodu chtěl být se mnou kamarád. Několikrát v průběhu těch 5ti let jsem mu jasně zdůraznila, že se k němu nikdy nevrátím. Vždy řekl, že ví a že by to už ani z jeho strany nešlo. Vše bylo vcelku v pořádku a choval se jako kamarád. Byl v pohodě i když jsem mu řekla, že už někoho mám. Jenže nedávno mu tuto skutečnost potvrdili i naši společní známý a začalo peklo. Najednou mě začal bombardovat e-maily, že jsem mu zničila život. Že pořád čekal, že se k němu vrátím a jak pro mě dělal první poslední, že i tu garáž vloni stavěl kvůli mě. Že si myslel, že rozchod je jen nějaký fuc z mé strany, že jsem citově nevyzrálá a že kvůli mě už nikdy nebude mít děti a zůstane sám. A že jsem ho doslova zabila. Toto chování bych ještě pochopila těsně po rozchodu, ale už spolu nejsme 5 let. To už je dost dlouhá doba a ani se poslední roky skoro nevídáme. Proto mi to jeho chování najednou přijde naprosto absurdní. Dokonce to došlo tak daleko, že našim společným známým zakazuje, aby mě zvali na společné akce, že prý jsem mu strašně ublížila a nechce mě už nikdy vidět. Na jeho e-maily už nijak nereaguji. Nemá cenu mu cokoliv vysvětlovat. Ale trochu se děsím toho co bude vyvádět až se mu donese, že s mým nynějším partnerem čekáme miminko. Zajímalo by mě co k takovému jednání muže vede?
26. Únor 2016 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Opravdu (anonym)
je nějaký podivín.Dlouhých 5 let mu to bylo jedno a najednou když zjistil s tutovkou,že někoho máš,tak mu to začalo vadit.Abych ti řekla pravdu,vůbec bych ho neřešila,ničím se netrápila,on za to vůbec nestojí.On zjistil,že tě ztratil až v době,když sis našla jiného a to po 5 ti letech? Předtím jsi mu byla lhostejná,no,nemám slov,připadá mi to na nějakou poruchu osobnosti.
2. Březen 2016 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Ahoj, můj ex-partner se...Prostě ho ignoruj, takový chlap je naprosto nepoužitelný jak pro praktický život, tak pro vztah. Pokud tě bude dále obtěžovat, tak mu oznam, že pokud s tím okamžitě nepřestane, půjdeš na policii, protože to už zavání poškozováním cizích práv. A upřímně řečeno, účastnit se nějakých společných akcí, kde by se on vyskytoval, bych po tomhle jednání už ani nechtěl.
2. Březen 2016 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
jsanna (anonym)
Spíš by bylo zajímavé zjistit,proč se pár mužů na světě chová normálně :-) !
31. Červenec 2016 - 0:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Spíš by bylo zajímavé...Protože nemají parazity. Toxoplasma mění myšlení myši, aby se nechala sežtat kočkou a když to chytí chlap, tak se ze všech sil snaží chovat jako kretén. Má to prý až osmdesát procent populace.
7. Srpen 2016 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Ahoj, můj ex-partner se...Leni, hral na city.
8. Srpen 2016 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Spíš by bylo zajímavé...... a pokusit se nalézt alespoň jedinej příklad ženský, která se také dokáže chovat normálně.
8. Srpen 2016 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
i (anonym)
Ahoj, můj ex-partner se...To vůbec neřeš, protože je to nepoužitelný magor. Nechápu, jak jsi s ním mohla vydržet tak dlouho. Tvrdě mu řekni ať tě už neotravuje. Pokud toho nenechá, tak ať ho usměrní ten tvůj nový borec. Ten je snad normální.
8. Srpen 2016 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Ahoj, můj ex-partner se...Co jako, co bylo, bylo, je konec. Pokud tě pořád stíhá a nejde to s ním jinak, jdi na policii. Na tvém místě bych si už dávno zablokovala jeho email. adresu a tel. číslo a asi bych to nenechala zajít až tak daleko. Hm, to se mi to radí, viď?
8. Srpen 2016 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Tak tohle není žádný muž, ale rozmazlený fakan, kterého matka ani ve 42letech nenechá dospět. Chtěl si hrát, byla jsi jeho oblíbenou hračkou. Najednou mu konečně došlo, že mu někdo jeho oblíbenou hračku sebral, a tak ječí a kope kolem sebe.
8. Srpen 2016 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
joj (anonym)
to jsou příspěvky od slepiček...každá hodnotí někoho, koho vůbec nezná a ty rady...to je prča.
11. Srpen 2016 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
chichi (anonym)
to jsou příspěvky od...No a potrefenej panák to rozsvítil.
11. Srpen 2016 - 17:23

Přidat komentář

Reklama

Reklama