23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co si myslíte o rozmazlených, protekčních dětičkách na plzeňských právech?

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
David Stejskal (anonym)
Co si myslíte o rozmazlených, protekčních dětičkách na plzeňských právech? Studoval jsem je a dodělal. Jsem normální vesnický kluk, moji rodiče jsou obyčejní důchodci z Vysočiny. Teď na škole jsou problémy a ty protekční spratci mají vše. Super místa, privilegia a jen se smějí. Já do školy jezdil tramvají, busem, oni meďourem za milión. Studovali tam sourozenci, rodiče a děti, dětičky soudců apod. Odnesou to zase obyčejný lidé, kteří nemají protekci a ti největší gauneři se schovají. Moc mě to mrzí, hodně moc. Můžu s tím něco dělat? Moc mě ti protekční spratci štvou a jsem na ně alergický. Lidé se dokážou přetvařovat.
9. Říjen 2009 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
David Stejskal: Ony totiž ty dětičky jsou výkvět a obraz zároveň té naší dvacetileté Havlovy "demokracie". V prvé řadě jde o děti zbohatlíků, bankéřů, podnikatelů a politiků. Jejich rodiče si po revoluci nakradli, dnes mají obrovské majetky o kterých se běžnému člověku ani nezdá. Jde převážně o voliče ODS a tyto jejich dětičky jsou již od mala vychováváni podle desatera ptáka odeesáka, tudíž nebát se a nakrást. Nikdo se pak nemůže divit, že náš stát, justice, úřady, policie a ministerstva "fungují" tak jak fungují že? Když je vedou tito prominenti.
11. Říjen 2009 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
ODS (anonym)
Hlavně, že takto podvodně vystudoval Standa Gross. Jak tomu se to mezi těmi odsákami podařilo? No prostě talent.
11. Říjen 2009 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Kariérismus a protekcionářství jde napříč politickým spektrem, navzdory tomu si myslím, že prominenti a voliči ODS jsou mezi dotyčnými zastoupeni nejvíce, protože kariérismus, lobismus a korupce na tom totiž ODS vznikla, je a bude takto fungovat a většina jejich členů se s tím vnitřně ztotožňuje, akorát se to jaksi veřejně neřiká, to se krásně zamaskuje demokratickými ideály o svobodě, rovnejch šancích a neviditelné ruce trhu a o tom jak je kapitalismus nejdokonalejší systém na světě, ano to byl socialismus podle KSČ taky, je vidět že se modrý ptáčci ve škole dobře učili, soudruzi by z nich měli radost.
11. Říjen 2009 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Bordel (anonym)
No vidíte :A pořád vám vadí katolici.
11. Říjen 2009 - 23:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jÁ (anonym)
A to vážně věříte, že je to jen na plzeňskech právech ? Tak to jste hodně vedle!
12. Říjen 2009 - 6:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Cechacek (anonym)
Daleko lepsi to bylo za komunisticke diktatury kdy podminkou na studium nebyly schopnosti, talent a inteligence, ale tridni puvod. To jsme pak meli doktory a inzenyry, kteri se podepisovali tremi "X".
12. Říjen 2009 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
A vy pane Cechacku myslíte že dneska jsou schopnosti, talent a inteligence automaticky vstupenkou na vysokou školu a jistota skvělé kariéry? Pro někoho v určitém oboru možná, ale tady na příkladu plzeňských práv je přesně vidět, jak to dnes chodí na valné části našich studijních ústavů a zrovnatak mohu říct, že i za těch komunistů bylo plno lidí, kteří vystudovali díky své inteligenci a schopnostem a nepotřebovali k tomu třídní původ nebo stranickou příslušnost rodičů. Takže já myslim, že se toho moc od poměrů za totáče v jistých věcech nezměnilo, akorát ten třídní původ a rudou knížku vystřídaly tučné obálky a modré knížky, boševickou oligarchii vystřídala ta kapitalistická, spíše se ale dřívější rudí stali nynějšímy modrými a vlivnými podnikateli a samozřejmě si to tito lidé nechtějí přiznat a budou se pořád odvolávat na poměry za komančů.
12. Říjen 2009 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Derby (anonym)
Co si o nich myslíme? To samý, o protekčních rozmazlených spratcích z pražské fakulty...
12. Říjen 2009 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
XY (anonym)
Standa Gross studoval v Plzni pouze JUDr. a to už není problém. Standa má pražskou fakultu!!!!
12. Říjen 2009 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Povídá vůl krávě, dělám v Plzni JUDr. právě, kráva na to praví, JUDr. to je zdravý, i když diplom dostaneš, volem stále zůstaneš!
13. Říjen 2009 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
co si o nich myslím? že měli štěstí a závidím, že já makám už 3 roky na ekonomce a další dva budu:-((
13. Říjen 2009 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Itas (anonym)
vice hledejte na www.tojesila.cz
13. Říjen 2009 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ferko (anonym)
Slovensko bude od roku 2010 vyrábět vlastní viagru, která bude stejně účinná, jako originál, ale bude o třetinu levnější. Jak informuje deník Nový čas slovenská viagra se bude vyrábět v závodě společnosti Zentiva v Hlohovci.
21. Listopad 2009 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Co si myslíte o protekčních dětičkách na pražských právech?
11. Únor 2011 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Albax (anonym)
Hlavně, že takto podvodně...Standa Gross vystudoval v Praze. Nevím, kdo to takhle pořád překrucuje.
11. Únor 2011 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Není podstatné, kde studoval, ale to, že je podrazák z oblasti vládnoucí skupiny.
11. Únor 2011 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
helena (anonym)
no, já hlavně nevím, kdo tyto protekční turbostudenty pořád volí do parlamentu ( benda např. ani nic jiného v životě nedělal)
23. Listopad 2017 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
?§?§? (anonym)
Jak je vůbec něco takového možné? A jest-li si někdo myslí, že to byla jen fakulta v Plzni tak je na omylu! Kdo konečně v tom našem školství dá jednou do pořádku? Nezdá se vám to nefér pro ostatní poctivé občany?
23. Listopad 2017 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Co ??? (anonym)
Mrskat je budeš metlami železnými !!!
23. Listopad 2017 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lojzan (anonym)
Jak je vůbec něco takového...Nic takovýho si nikdo aspoň trochu soudnej nemyslí. Všeobecně se ví, jakej je v Praze bordel...
20. Duben 2018 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ismet Inonu (anonym)
Většina dnešních mladejch čůráčků a dorot jsou blbí jak necky a serou se na vysoký školy a přitom umí hovno.Dělají to proto,že jsou líný jako svině,levý jsou jak šavle a myslej si že všude jim řeknou s otevřenou náručí:Pojďte k nám vy lemplové s titulem z nějaký soukromý vysoký školy,my vám dáme 60000,kč měsíčně za to že se u nás v práci budete flákat,válet,lézt po teambuildingách a jiných podnikových žranicích kde budete jenom chlastat a šoustat každej s každou,budete dělat šéfiky nějakejm podřízenejm blbejm otrokům na který budete řvát a šikanovat je,abyste měli splněný bonusy a mohli se válet u pc a předstírat jak usilovně pracujete! Na klasickou státní vysokou školu nemaj buňky,jelikož by je vykopli už v zimním semestru prvního ročníku,tak to líznou přes soukromku kde vytopí prachy a za nějaký čas maj titulek!přitom příjde doba a ona už tu začíná bejt,že takových kriplů s titulem vystudovaným na obor:Manažér volného času a jiných podobných sraček bude jak nasráno,tihle zmrdi budou hnít léta na pracáku,jelikož je nikdo nebude chtít zaměstnat protože jsou zadarmo drahý a tihle kriplíci a debilky budou závidět obyčejnému instalatérovi,skladníkovi,kadeřnici a jiným lidem z užitečných oborůže si vydělají na živobytí i na zábavu,zatímco oni jen budou lauzrovat po pohovorech na které je budou vyhánět báby z pracáku aby se už neflákali a začali už taky pořádně něco dělat!
21. Duben 2018 - 13:15

Přidat komentář