9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co se stalo s mým přítelem?

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
S mým bývalým přítelem jsme se rok snažili o miminko. Za tu dobu nejmíň 10x říkal, jak je smutný, že nejsem těhotná, že to dítě opravdu chce, že mne miluje a že vše bude ok. Na Vánoce to vypadalo, že jsem těhotná. Měl obrovskou radost, ale byla to jen nějaká porucha a pakl mi řekl opět, jak moc je smutný a že už si začínal dělat plány. když jsem teď zjistila, že jsem těhu, tak jsem měla obrovskou radost a těšila jsem se, až mu to řeknu. Přišel z práce, já mu ukazovala test, on se na něj ani nepodíval a řekl mi, že už žádné dítě nechce a a´t chci nebo nechci, tak mne donutí k potratu. Od té doby už se mnou nepromluvil ani slovo, spal v obýváku na gauči a když jsem se stěhovala, tak mi dokonce pomáhal nosit věci do auta. od té doby se mi už neozval. Prosím, co si o tom myslíte? Vůbec nepřemýšlím nad přerušením těhotenství. Stále ho miluji a to dítě mne spojuje s ním, ale po tom, co mi te´d udělal už s ním nemůu být, kdyby se chtěl vrátit...
20. Březen 2010 - 6:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
S mým bývalým přítelem...Je to blbec a neber ho zpet. Jestli budes mit to dite, domahej se podpory.
20. Březen 2010 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
madda (anonym)
jani, možná jsi ve snaze otěhotnět přehlédla nějaké důležité věci. Třeba že chodil pozdě domů, nevšímal si tě jako dřív... je to smutné, když se něco takového stane, ale ženská se většinou silná a nedá si vzít to, na co čekala dlouhé měsíce, i když budoucnost nevypadá tak růžově, jako když by byla s partnerem. Chlap, který opustí v takovém případě těhotnou ženskou, asi za moc nestojí, ale neznám vás dobře, nechci soudit. Hodně síly!
20. Březen 2010 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Možná si našel někoho jiného,jinak si to nedovedu vysvětlit.Každopádně to budeš mít bez otce hodně těžké,ale mateřství je krásná věc a bude tě naplňovat.Buď silná,dítě tě bude potřebovat,hodně sil a štěstí!!
21. Březen 2010 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
hmmm (anonym)
mno ja si myslim,ze si nasel jinou anebo si take muze myslet ze je neplodny a ze jsi mu s nekym zahla,kdyz jste se tak dlouo snazili o mimco,kazdopadne mimco donos a kasli na troubu,neni to lehke ,ale to jsou veci ktere porebuji cas,az bude mimco velke tak se to tomu troubovi vrati,mysli na mimco,porit si teba domaci zviratko jestli muzes,nebo treba i do fitka,existuji specilni cviky pro tehulky a tam muzes i poznat spoustu novych lidi a pratel jako ja...hodne stesti
21. Březen 2010 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
kafka (anonym)
S mým bývalým přítelem...Promiň ale vyskytují se kretení co za to ani nestojí, ale ženskou mají zvládnutou...U nás je kretém co má s jednou, čeká další slíbyl že s ní bude a taky ji udělal dítě a mezitím se do toho přidaly další dvě co už dítě maj..Co dělat v týhle situaci?Potahat ho přes soud o alimenty komnout do zadku a najít si něko a hlavně tam to utnout!!!
24. Březen 2010 - 1:12
Obrázek uživatele Návštěvník
v (anonym)
Pardon za mou sprostotu a budiz mu odpusteno, ale reknu to od plic a je to to jedine, co me hned napadlo. JE TO DE.....L a pryc od nej!!!!!!!!!!!!!!
24. Březen 2010 - 3:45
Obrázek uživatele Návštěvník
v (anonym)
A jeste neco - co si to vubec dovoluje te takto stahovat k zemi, kdyz jsi zjistila, ze tehotna nejsi, temi jeho debilnimi kecy JAK JE SMUTNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja bych mu nakopala prdel az by letel jak raketa. Sorry, ale tohle je strasny. Bud rada, ze jsi se ho ZBAVILA. On ti vsim vlastne prokazal velkou dobrotu a snad na to prijdes.
24. Březen 2010 - 3:47

Přidat komentář

Reklama

Reklama