8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co s počůranou peřinou?

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Ahoj, můžet mi poradit co s počůranou peřinou. Dcerka byla nastydnutá a počůrala peřinu. Nic neřekla a večer už byla pěkně peřina smradlavá. Máte někdo nějakou rychlou radu, jak tuto situaci řešit.
11. Leden 2015 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
peřina jde vyprat, ale je s tím hodně práce. Peřinu jsem rozpárala, peři vysypala do vany s mýdlovou vodou, promíchala jsem ho, poté jsem ho cedníkem vyndavala a přendavala do sypku. Sypek jsem pořádně zavázala a dala do automatky vymáchat. Poté jsem rozprostřela na zem noviny a peři jsem usušila. Pak jsem ho dávala znovu do peřiny. Nebo peřinu odvézt do čistírny, oni peří vyčistí, ale nevím, zda zlikvidují moč, zda to jen neprofoukají nasucho.
11. Leden 2015 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Ahoj, můžet mi poradit co s...dříve jsem dala peřinu jen vyvětrat - sypku vyčistila na vlhko - ale nikdy to není ono. nyní preferuji peřiny s umělou náplní, které se dají prát na 90 st. - v automatce
11. Leden 2015 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jen se přiznej jak to bylo! Přišla jsi večer z hospody nametená a prochcala jsi celou peřinu a teď to svádíš na dceru!
12. Leden 2015 - 6:18
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Jen se přiznej jak to bylo!...Tak to je teda hnusný! Mohlo se stát, že holčička je malá a třeba se bála jít v noci na záchod, nebo to zkrátka prospala. Jak tu někdo zmiňoval, nejlepší jsou peřiny, co jdou prát- je to i lepší kvůli různým roztočům. A hlavně malou netrestat, když se nestalo nic horšího, jen dobře.
12. Leden 2015 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Dana: Dano tak to tě obdivuju. Bohužel na to nemam čas a asi ani trpělivost. Jano: Jo bude to chtít vyměnit za pratelné deky. !. Opravdu to není můj případ, ale asi se takové případy stávají, tak snad i těm pomůže toto téma * Ono se to malé stává, když je nastydlá. Neboj netrestáme a raději v dalších dnech dáme plínku.
12. Leden 2015 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Dana: Dano tak to tě...syn poblinkal deku, i když jsem sypek vzala namokro, bylo to stále cítít. Bylo to buď vyhodit poblinkanou, nebo zničit hokus-pokusem. A ono to vyšlo, je to sice dost práce, ale vyplatilo se to. Peří bylo prachové a bylo by mi líto jej vyhodit.
12. Leden 2015 - 19:53

Přidat komentář

Reklama

Reklama