22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co s nežádoucím nápadníkem?

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Ahoj, potřeboval bych radu. Chodím se svou přítelkyní právě rok a půl a dovoluji si tvrdit, že náš vztah je na velmi dobré úrovni, co se týče vzájemné důvěry apod. Nikdy jsem moc nežárlil, pokud k ní přišel nějaký známý a ona mu uštědřila kamarádský polibek na tvář. Nevidím v tom problém, i já to takto dělám u svých dobrých přátel. Ale proč píšu. Asi před měsícem začal mou přítelkyni kontaktovat jeden kluk, se kterým dříve chodila. Domluvili si spolu schůzku, já jsem neměl nic proti. S docela "nemilým" překvapením jsem zjistil, že od té doby si pravidelně píší esemesky, kontaktují se přes sociální sítě a již spolu byli asi na čtyřech schůzkách, obvykle později večer - setkání v klubu, procházka u řeky... S přítelkyní jsem o tom mluvil a ona mě označila za žárlivce. Od té doby si s ním píše "potají" a vždy mi nečekaně oznámí, že by se měli sejít. Já ale nikdy nežárlil, věřím jí, ale bohužel mě žárlivost dohnala k ohavné činnosti. Jednou jsem nahlédl do její konverzace na internetu a od něj přišla zpráva: "Musím se tě zeptat, co s námi teď bude?" Ona mu odpověděla: "Nevím, teď opravdu nevím." Já naopak nevím, jak se s tím mám vyrovnat, chci jí věřit, ale co když... Co potom se nechtěným nápadníkem? Máte už někdo nějaké podobné zkušenosti? Potřeboval bych radu, nechci skončit jako největší žárlivec, který akorát svou žárlivostí o vše přijde...
28. Červen 2011 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Tak to vypadá, že tvoje přítelkyně váhá mezi tím zůstat s tebou nebo se vrátit k přiteli. Tak to je vážné. Asi ti nezbyde nic jiného než jí přesvědčit, že si lepší než on. žárlivostí nic nezískáš, i když to je těžké nežárlit v takové situaci. Mnoho štěstí a pevné nervy.
29. Červen 2011 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
jsi odpornej zarlivec a slidil
29. Červen 2011 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Tak to vypadá, že tvoje...Přesvědčit? a proč? To co ta holčina dělá, není v pořádku. Pokud o ni přijde, tak se nic hrozného nestane, nebyl by ani první, ani poslední.
29. Červen 2011 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Morena (anonym)
Že se nestydíš, ubožáku, slídit jí v počítači... Ta holka nemá žádnou povinnost s tebou chodit. Kdo by taky chtěl takovýho stíhače a žárlivce.
29. Červen 2011 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
počkej si na něj a dej mu jednu přes držku, on tě taky nešetří, když se ti cpe do vztahu. a pak samozřejmě nežárli.. ale vím to je asi těžký.
29. Červen 2011 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Že se nestydíš, ubožáku,...Možná jsi přehlédla, že on začal žárlit až v okamžiku, kdy k tomu měl dost pádný důvod. Nebo ty snad považuješ za normální chodit po večerech s bývalým?
29. Červen 2011 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
MahnaMahna (anonym)
Všichni mí bývalí zůstali mými dobrými kamarády a nevím co je špatného na tom, že si píšeme nebo spolu někam zajdeme. Ondra je chorobný žárlivec.
29. Červen 2011 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Všichni mí bývalí...A ty si asi prehledla ze Ondra psal ze se ji byvalej ptal co snima bude..Tak asi vypada ze byvalej ji chce zpatky,ja se Ondrovi vubec nedivim,byla bych natom stejne kdyby byvala lezla za mim klukem.
29. Červen 2011 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ondrovi se také nedivím. Podle tech dvou vět, je možné usuzovat, že se nevědí, jestli to spolu zkusit nebo ne. Spíš by mě zajímalo, jestli ondrova přítelkyně nějak změnila chování od doby, co se znovu setkala s tím bývalým. Nebo jestli je vše, jako dřív. Ondro, napiš a nic si nedělej z některých příspěvků.
29. Červen 2011 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Reny (anonym)
Jasně bych jí řekl, že jí věřím, ale všechno má své meze a nebudu nikomu dělat vola. Jestli chce jeho, tak ať jde a hned. Jestli ho nechce, tak mi nezavdává příčinu, abych si myslel, že mi nasazuje parohy. V tom případě ať jde taky a hned.
29. Červen 2011 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Všichni mí bývalí...Je zvláštní, že jsem rovnou označen za chorobného žárlivce. Víte, já jsem nikdy neměl potřebu žárlit, ale myslím si, že nyní k tomu mám pádný důvod. Nejsem proti tomu, když se dva lidi rozejdou, aby zůstaly přáteli... Ale přátelství je, pokud vím, jen do určité míry. Nikdy se neptám s kým jde, kam jde, kdy přijde. Nevolám, nestíhám, neptám se. A nejsem z těch lidí, kteří prolézají esemesky a počítače. Měla otevřenou stránku na sociální síti a já pouze nahlédl. Je pravda, že je to drzé a ubohé. Ale když se se mnou odmítá o něm bavit a pak mi odpoledne (jako třeba včera) řekne, že s ním v půl jedenácté večer jde ven a vrátila se ve dvě ráno poté, co spolu celou dobu seděli venku u jezu... Vadí mi to, miluji ji z celého srdce a nechci o ni přijít...
29. Červen 2011 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Jasně bych jí řekl, že...Díky za příspěvek. Pokud to bude i nadále pokračovat, tak jí řeknu, že odmítám dělat třetí kolo u vozu...
29. Červen 2011 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Souhlas s Reny, na rovinu bych se zeptala, co vlastně chce a zároveň řekla, že Ti to vadí. Ono komu by to nevadilo. Aby partner (partnerka) seděli od 23 hod do 2 někde u jezu. On ji asi lanaří zpátky a ona teď neví, co má dělat. Takže bys jí v tom rozhodování měl "popostrčit"
29. Červen 2011 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Ondrovi se také nedivím....Ahoj Jani, věř, že některé příspěvky pokládám za trochu "mimo mísu" protože se dá usuzovat, že nepřečetli celý text. Její chování se v poslední době trochu změnilo, ale ne zásadně. A od té doby, co se ozval bývalý, jsem nezpozoroval téměř žádnou změnu. Pouze jen vždy otočí očima a označí mě za žárlivce, když se na něj zeptám. Chci jí dokázat, že o ní stojím, ale zas přehnaná reakce a přehnané dokazování žádné ovoce nenese...
29. Červen 2011 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
jsi odpornej zarlivec a slidilZ čeho tak usuzuješ? asi si příspěvek nečetl/a celý že?
29. Červen 2011 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Jasně bych jí řekl, že...Přesně Reny, souhlas. Mě nepřipadá normální chodit kolem půlnoci si někam sednout s bývalým, to se na mě nezlobte. Slídit se sice nemá, ale to hlavně ve vlastním zájmu, ale někdy člověk po takovém slídění alespoň ví na čem je.
29. Červen 2011 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Přesně Reny, souhlas. Mě...si taky myslím, že chodit v noci s kýmkoliv cizím ven je divné. Slídění - svádí to - ale jistý si stejně nemůžeš být nikdy. Ti co nemají čisté svědomí, ti si vždy vše dokáží zdůvodnit. A navíc vzkazy v mobilech a na sociálních sítí nemusí mít váhu.
29. Červen 2011 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Tinntin (anonym)
Milou přítelkyni vzít a vyrazit jí. Nakonec by stejně odešla sama.
29. Červen 2011 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Na rovinu jí říct, že Ti vadí (a je Ti to líto) že má takové nadstandardní vztahy s bývalým, není normální sedět v noci 3 hod u jezu. Na soc sítě a na mobil, ať si píší, co chtějí, ale takhle často se stýkat. Ještě mě napadlo, jestli tu stránku v PC nenechala otevřenou schválně, aby sis to přečetl.
29. Červen 2011 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Je to blb (anonym)
Jaktože proti tomu nic neměl? Aby se scházela s bývalým? Ten chlap není normální. Tak ať se te´d nediví. A když už teda přečetl to co přečetl mělo by mu být jasné, že přítelkyně ho nemiluje neb by neváhala a nerozhodovala se. Kopni ji do zadku než to ona udělá tobě. Svět je plný ženských.
30. Červen 2011 - 9:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama