6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co myslí tím že chce čas?

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Sarka (anonym)
Ahoj, tohle byl můj první vztah který trval přes rok, ale nechápu jak z ničeho nic mě mohl přestat mít rád, ale přitom mi neřekl že se se mnou rozchází, jen že chce čas aby mohl přemýšlet jestli mu bude líp se mnou nebo beze mě.. Ze začátku když jsme se poznali tak se mi nelíbil, pořád jsem mu říkala že mezi náma nic nebude, 2 měsíce se o mě snažil, jezdil za mnou i na 5 minut aby mě viděl i když pak neměl ani benzín na to aby dojel zpátky domů, když jsem si řekla že s ním budu protože sem ho taky začala mít ráda tak ještě měsíc jsme spolu ani nespali protože mě nechtěl do ničeho nutit. Potom celý rok jsem na něj byla hodně často zlá a všechno muselo být opdle mě, on brečel, prosil mě na kolenou, vyboural kvůli mě auto které je na odpis a on bude muset 4 roky zbytečně platit leasing... A všechno začalo před týdnem kdy jsme se pořád hádali protože jsem chtěla jít bydlet do Prahy a on nechtěl jít se mnou, nakonec přišel že chce být sám a chce přemýšlet co pro něj bude nejlepší, jenže v tu chvíly jsem si uvědomila jak moc mi na něm záleží a nechci ho ztatit, pořád jsem brečela a říkala mu to, i když jsem zahodila všechnu svojí hrdost tak kašlu na to, on jí neměl se mnou celej rok tak teď jsem chtěla ukázat já jak ho mám ráda, jenže nedal se přemluvit, taky mu někdo o půlnoci psal a když mi řekl že to byla jeho máma tak jsem to chtěla vidět, ale on že mi to neukáže a telefon měl celou noc pod polštářem. Přitom kdyby měl jinou tak by mi to snad řekl a nenechal mě čekat jak se rozhodne, kdyby to byl kdokoliv jiný tak dobře ale tenhle kluk byl se mnou každý den co měl vollno, nešel nikam s kamarádama, nedělal nic jen byl se mnou a v práci, protože chtěl, ne protože jsem ho nutila, to spíš já byla ta co pořád někam chodila.. Ale teď nevím co se stalo, je možné aby se ke mě nakonec vrátil i když teď psal že teď nedokáže mít rád ani milovat... jak se během jednoho týdne mohlo takhle všechno změnit? Dá se znovu zamilovat do člověka kterýho už jednou přestal milovat? Já vím že nikoho takovýho už nenajdu, co bude pořád se mnou a udělá pro mě vše jako byl celý rok on..
19. Červen 2012 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Vien (anonym)
Co myslí tím,že chce čas? Chce si bez výčitek užívat s jinou......a tebe si nechat jako zálohu,kdyby ho to omrzelo nebo se mu to s novou nelíbilo. A ty bys mu nemohla nic vyčítat,protože on ti přece řekl,že chce čas...čas na to spát s jinou..
20. Červen 2012 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
pati (anonym)
Ahoj, tohle byl můj první...jemně ti říká ne a sbohem
20. Červen 2012 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Ahoj, tohle byl můj první...tak tohle jsem prožila....trochu jinak samozřejmě ....ze dne na den...ráno volal, tokal jako hrdlička a večer už byl nedostupný....týden mě takhle trápil....že se mu to špatně vysvětluje....a nechce mě uvádět do rozpaků a ať mu dám čas!!!.....já v šoku, protože do té doby všechno v pořádku....no samozřejmě v tom byla jiná žena...
21. Červen 2012 - 7:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
Nejste trochu hysterický, oba? Aby kluk brečel na kolenou, to už je trochu ulítlý ne? Kašlalas na něj, tak se nediv, že se teď vykašle on na tebe. Asi ti bude víc chybět to dolejzání a podkuřování, než on sám. I jemu to konečně došlo :-)
21. Červen 2012 - 11:14

Přidat komentář

Reklama

Reklama