26 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co koupit manželce na Valentýna?

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Blíží se Valentýn a já bych manželku rád překvapil pěkným dárkem, který ji potěší. Dámy, co by vám udělalo radost? Děkuji za inspiraci.
3. Únor 2014 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Kup jí sexy erotické prádélko a zaplať jí sexy striptéra, nebo sexy maséra, my ženy se taky rády kocháme pohledem na sexy muže. Nebo jí pozvi na dobrou véču.
4. Únor 2014 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Kup jí sexy erotické...Výborný tip,objednala bych jí čokoládovou lázeň,masáž celého těla,příjemné posezení ve vířivce a to všechno za asistence pěkného a nabušeného sexy maséra.Alespoň jednou za rok je potřeba udělat manželce radost.
6. Únor 2014 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
forejt (anonym)
A proč by si měl na Valentýna něco kupovat?Já tyhle americký hovadiny neřeším.A už ne rozhodně helouvín nebo satana klauze. A švagrová slaví i den díkuvzdání, neboť chodí s amíkem.A já jsem mu řekl, že to byl největší omyl Indiánů.Prostě místo aby bílým přivandrovalcům nosili žrádlo, tak je měli povraždit.Od tý doby semnou nemluví.
6. Únor 2014 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Pravdu máš, (anonym)
ale toho Valentýna bych tolerovala,zamilovaní na sebe po čase většinou už prdí,tak aspoň jednou za rok se můžou nechat zblbnout sdělovacíma prostředkama a něco pro sebe udělat,týden po Válovi už je to zas mrtvé.
6. Únor 2014 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
XX (anonym)
Takovou Tantrickou masáž pro oba.
7. Únor 2014 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pivní lázeň pro oba s pípou ve vaně. Byla legrace a ještě je to příjemný. Na Slevomatu jsme to pořídili za 399,- pro oba na hodinu.
7. Únor 2014 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
ale toho Valentýna bych...má pravdu a proč tzv. kravinu valentýna tolerovat a slavit? Je to hovadina na entou. lidi, když se mají rádi, tak si mohu ten dárek dát kdykoliv. My si s mužem děláme radost vším možným co nejčasněji a nějakou blbost podle kalendáře hážeme za hlavu. když se mají lidi rádi, dělají si radost kdykoliv, když se nemají rádi, nespraví to ani nějaký datum.
7. Únor 2014 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
otík (anonym)
A proč by si měl na...Má pravdu lidi,proč to slavit máme sví svátky.
7. Únor 2014 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaruška (anonym)
Je to každého věc, jestli slaví nebo ne a v jaké míře. Pozvi ji na nějakou dobrou večeři, pokud si z Prahy doporučuji Lavičku http://www.restaurace-lavicka.cz/ a kup ji květinu růží a uvidíš, jaký budeš mít úspěch :-) nebo i ty masáže jsou velice dobrý nápad.
10. Únor 2014 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Já s tim bičíkem včera...Tak ty bys jí měl na oplátku koupit okovanou botu. Ona by si jí hezky obula a.... pak tě s ní kopla mezi nohy. A pořádně!
10. Únor 2014 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
bětka (anonym)
Každý to má jinak, někdo slaví ve velkém, někdo normálně, někdo vůbec. My jsem si to vždycky jen tak připomněli nějakou maličkostí, večeří nebo tak, ale dneska jsem narazila na nějakou procházku valentýnskou Prahou, na zapakatel. TAk o tom dost přemýšlím, to by mohlo být pěkné. zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-13082--valentynska-prochazka-aneb-laska-v-praze-od-169-kc
11. Únor 2014 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr H (anonym)
Já se tedy přiznám, že s přítelkyní to neslavíme. Máme dokonce k tomuto svátku násilně importovaného sem z Ameriky spíše odpor.Ze stejného důvodu také neslavíme MDŽ. Pokud chci té své koupit kytičku, nebo jí překvapit nějakým pozváním na dobrou večeři či oběd, tak to udělám kdykoli v roce a nějaký Valentýn mi do toho kecat nebude :-)Ale to je každého věc.
11. Únor 2014 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
K loňskému Valentýnu jsem koupil manželce luxusní vibrátor za cca 3000. Usmála se nad dárkem, s tím že takovou věc nepotřebuje. Byl jsem trochu zklamaný, chvilku se jí snažil přesvědčit, ať ho alespoň vyzkouší, ale neúspěšně. Respektoval jsem tedy uklizení a nepoužití dárku. Postupně jsem na dárek přestal myslet a to až do chvíle, kdy se manželka vrátila z týdenní služební cesty z Německa. Bylo to napodzim a ji vyzvedával na letišti. Po příjezdu domů začala vybalovat, když najednou zazvonila sousedka. Dala se s ní u dveří do řeči a nechala otevřený napůl vybalený kufr. Chtěl jsem jí pomoci, abych mohl prázdný kufr uklidit. Vyndaval jsem zbývající věci, když najednou jsem narazil na můj dárek. Měla ho sebou pěkně zabalený včetně nabíječky. Nevěděl jsem jak reagovat, proto jsem věci nandal zpět do kufru a dělal mrtvého brouka. Nic jsem neprozradil, jen jsem začal jako detektiv pozorovat cesty vibrátoru. Postupně jsem zjistil, že ho používá sama dost často i doma. S blížícím se Valentýnem jsem jednou večer přivedl řeč na toto téma s jemným nátlakem, že bychom mohli vibrátor vyzkoušet. Bylo mi odpovězeno, že ho uklidila někam do skříňe a že nic takového zkoušet nechce. Manželé jsme 12 let a vidím, že mi lže. Mám jí říci co vím nebo dál mlčet?
12. Únor 2014 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
K loňskému Valentýnu jsem...Podle mého názoru je dobrým řešením dělat mrtvého brouka dál.Manželka zapírá vibrátor z toho důvodu aby přiznáním jeho používání nededeklarovala že jí jako muž nestačíš a musí se takto uspokojovat i doma.Objevení robertka po služební cestě by bylo vhodnější.Určitě by reagovala tak,že jeho pomocí odolala pokušení.
12. Únor 2014 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
gampl (anonym)
K loňskému Valentýnu jsem...Kup jí větší dřez...
12. Únor 2014 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jouda (anonym)
Kup jí olejový filtr nebo sadu mušek na pstruhy :D
12. Únor 2014 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
K loňskému Valentýnu jsem...Já na tom byla podobně. Dostala jsem vibrátor k vánocům a moc jsem se před manželem styděla ho používat. Postupně stud opadl a dnes si klidně jdu lehnout dřív než manžel a sama si s vibrátorem hraju. Když přijde manžel do ložnice a vidí co dělám, někdy se přidá a dovede mě pohyby vibrátoru k vrcholu nebo mě nechá ať se udělám sama. Stává se také, že manžel přijde později a já se mu přiznám, že před chvílí jsem se vibrátorem krásně udělala. Proto doporučuji formou nějakých her odbourat stud, třeba i za použití rozumného množství alkoholu.
12. Únor 2014 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
K loňskému Valentýnu jsem...Kup jí letos k Valentýnu ještě jeden a zkus ho rovnou potajmu použít večer v posteli. Když ho používá často neodolá.
12. Únor 2014 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Kup jí letos k Valentýnu...zkus to ....
12. Únor 2014 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Blíží se Valentýn a já...Hi :-) Tak čím jsi manželku překvapil? Mně přítel vzal včera do kina na dědictví :-D pak na romantickou večeři, do mé oblíbené restaurace Lavička a já jsem spokojená.
15. Únor 2014 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Valentin je svátek obchodníků - u nás neměl tradici, ale jeho propagací dospějí k vyšším tržbám.
15. Únor 2014 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Valentin je svátek...Když na to lidi mají proč ne, my si s přítelkyní také kupujeme maličkost.
18. Únor 2014 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Já osobně bych jí koupil nějaký romantický wellness pobyt http://bit.ly/1SsuT9P Užijete si to oba a manželka bude určitě nadšená :)
30. Listopad 2015 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dane (anonym)
Já osobně bych jí koupil...Probuď se, vstávat!! Včera bylo teprv 29.11. první adventní neděle, čas předvánoční. Teď se kupuje na Vánoce, nějak předbíháš.
30. Listopad 2015 - 22:51

Přidat komentář

Reklama

Reklama