8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co je starší není pro mě...?

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Remy (anonym)
Ahoj, je mi 19 let a vždy se mi líbily starší ženy (třeba i kolem 40ti), ale v okolí jsem se vždy shledal pouze s nepochopením. To je pořád samé "jsi divný" nebo "k čemu bys chtěl takovou babku, to jedině na zaučení"... Přitom takové předsudky mi připadají nanejvýš divné (ohledně věku). Znám i pár vrstevnic, které se mohou těm starším rovnat, ale většinou to není o tom. I když se v kontaktu nebráním ničemu, nikdy jsem nehledal ženu s úmyslem "musím se s ní jenom vyspat", prostě mi připadalo, že by bylo dokonce trochu luxus, najít spřízněnou duši vyššího věku, než je ten můj, aniž by při tom sama osoba na mě pohlížela jako na náctiletého blba - ale třeba si popovídat, časem třeba i zajít na kafe atd. (ale na ničem podbném nikdy netrvám). Přesto stále slyším, že "zoufalý hledá zoufalou". Myslíte, že je to opravdu tak a měl bych raději zapomenout na starší kategorii žen? (které jsou na jiné úrovni než já, to nepopírám). Ženy, braly byste vztah s mladším mužem nebo je to pro vás tabu?
4. Září 2011 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
ahoj (anonym)
Ahoj, je mi 19 let a vždy...myslím, že asi bude problém najít ženu, která sama má 40 a chtěla by mít jako přítele muže, který by mohl být jejím synem.
8. Září 2011 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
i (anonym)
Já myslím že to tak velikánský problém není.Znám takový pár. Jsou už svoji 10 let a klape jim to. Jen se museli ze začátku potýkat s negativními reakcemi okolí.
8. Září 2011 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Měla (anonym)
jsem 25let mladšího manžela a bylo to bezva. Vůbec jsem ho nebrala jako mladého hloupého, naopak jsme si rozuměli. Zpočátku jsem překonávali potíže s rodinami, s okolím a tím nás to zblížilo ještě víc. Po mnoha letech si našel jinou ženu,ale opět v mém věku. Takže mladšího muže klidně, naopak staršího bych nechtěla.
8. Září 2011 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Stará škola (anonym)
to je normální, Remy. Většina kluků v tvém věku sní o sexu s maminkami spolužáků. Taky jsem to tak měl. Až budeš starší, odezní to. Dnes mi je skoro 50 a mám poměr se studentkou.
8. Září 2011 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Anko (anonym)
fakt je, že asi mladší...riziko to samozřejmě je. Pokud padneš na muže, jak píše "Stará škola". Jestliže padneš na toho,který celý život upřednostnuje starší ženy, tak to je menší riziko, než běžný muž.Protože takový tě naopak neopustí kvůli mladší nikdy. I ten můj bývalý má ted partnerku dokonce o kousek starší než jsem já a asi to způsobila práce. Málo jsme se poslední roky viděli, třeba 14dni byl v práci a doma chvíli..To byl nejspíš důvod odcizení,ale věk rozhodně ne.Je velmi mnoho mužů, co tuhle "úchylku" v sobě mají,ale ženy jim samozřejmě neveří a obávají se toho, co ty píšeš.
8. Září 2011 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
stará školo, (anonym)
to je normální, Remy....a jsi učitel? :-)
8. Září 2011 - 22:34

Přidat komentář

Reklama

Reklama