47 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cizinci v Čechách

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Přicházím pravděpodobně s velmi troufalou a nevšední otázkou určenou těm, kteří z nějakého důvodu utekli ze své země do naší. Kvůli článku který píši do soutěže, která by mi mohla v budoucnu pomoci se uplatnit, bych ráda vyslechla něčí příběh. Příběh někoho kdo nuceně nebo dobrovolně odešel ze svojí vlasti do naší republiky a zde si budoval nový život. Moc by mi pomohl jakýkoli příběh či kontakt, moc prosím někoho kdo by měl co říci aby zde nechal příspěvek. Děkuju všem moc
7. Květen 2005 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Ja myslim, ze je nepravdepodobny, ze by cizinec chodil na doktorka.cz a cetl tvou prosbu. Zkus nejake forum pro cizince v CR. Ja vim akorat owww.prague.tv. Tam se pise anglicky a pokud vim, tak vetsinou jsou to levicaci ze Zapadu, kteri nemuseli prchat, ale treba tam nejaky uprchlik chodi, nebo ti poradi, kde nejakeho najit.
7. Květen 2005 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Taky si myslim. Ty ze zapadu, ruzny amici a podobny sem sli hned ze zacatku bud za byznisem, nebo naopak se tady levne flakat a zdrhnout od povinnosti doma.Ty uprchlicke pribehy se spise tykaji jugosu a albancu apod. a ty asi opravdu nectou doktorku.Spoj se s cizinecku policii nebo s nakejma utulkama, tam ti daj kontakty na utecence, uprchliky, azylaky, zmucene, pronasledovane a zivotem zkopane.
7. Květen 2005 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentálne mírí do srdecní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautu 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i krive! Radnice mi nechce povolit výmenu bytu. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nicí v obci Huzová u Štemberka na Morave. Mouši se na me domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmove 4 v Olomouci - obchod jménem Au..., o 500 Kc. Pokazily mi opet oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za prílišné hlucení z balkónu a to ješte v dobe kolem 19.oo. Policie samozrejme byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pri napomenutí mého hlucení s otevreným balkónem! Ty policisty na me zavolal párecek žijící na Karafiátove 1, se jménem jednoho slovenského umelce. Ješte ten den zástrel na nohy + ukájení hlasu. Pri sepisování zástrel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí prístup na sít! V jedné restauraci na ulici Kosmonautu v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nejakého blba. Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtejí mi dát dívky o které stojím, ackoli jsem heterosexuál! Nekteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavac! Kopou také do mého psa a do kocky, kterým se tvorí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z medunky, spím v alobalové krychli, pojídám horcíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírnuje... P. S.: Prosím všechny, kterí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!
7. Květen 2005 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Sarka (anonym)
no nejspis k nam jezdej kvuli vyhodam, jako skola, prace atd. Tech uprchliku je malo, ty chtej na zapad. Ale chtela bych v tomhle oboru pracovat, jestli nekdo mate kontakt, tak mi ho prosim napiste.
8. Květen 2005 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Znala jsem kluka a jeho rodinu, kteří zdrhli z války v jugošce. jenomže chlapec se za poslední dobu dokázal tak vyhulit, že si nepamatuje ani kde se narodil, takže mám pech. Jinak dík za typy a ázory a za ilustrativní pojetí uprchlické krize:-)
8. Květen 2005 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
kapka (anonym)
co si tak najet na seznam azylovych domu a nejblizsi z nich navstivit?
10. Květen 2005 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
www.aaawebpages.cz/Hedvicek
11. Květen 2005 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Elicha (anonym)
Ahoj mam za manzela amika, prisel do cech, aby se vratil do evropske kolebky, svych korenu. zije tady pracuje, vychovavame deti, jezdime na chatu, nic neobvyklyho
19. Září 2005 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Opravdovy Cech (anonym)
CECHY CECHUM A CIKANI DO PLYNU!!
23. Březen 2006 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Mrhálek (anonym)
Jo to je opravdový NÁPAD,zajdi za cikánama,ti jsou skoro všichni emigranti ze s drahého,krásného Človenska! U nich nejdeš to co hledáš!
23. Březen 2006 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Nemrhálek (anonym)
To víš Mrhálku, kdybychom si je nevyvraždili o válce, tak máme cikány vlastní.
24. Březen 2006 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
DeeJazz (anonym)
Ahoj možno by som Ti mohol pomoct... FOR MICHAELA
4. Leden 2007 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ano-Čechy Čechům!!!!Budiž posvěcena činnost NS a podobných spolků!!!!Nechceme se tu nechat zahltit hromadou podivných cizích individuí.
11. Únor 2007 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Cizinci v Čechách?Co s nima?Ti,co přišli ze "západu" jsou z 90% ztroskotanci,kteří by se u nich doma zmohli pouze na podprůměrný živ.standart a tady se mohou cítit povzneseněji a v podstatě (zvláště v letech porevolučních)o nás smýšleli,jako o chudáčcích,kteří před nima padnou na prdel a o českých ženách,že z nich budou paf,jen proto,že jsou CIZINCI.Ty jejich keci o tom,že se tu usídlili proto,že jim učarovala Praha a zdejší příroda jsou už překonané.A Ti příchozí z východu škoda mluvit a bylo by to na dlouho-co pro nás znamenají- NIC.Je třeba změnit imigraační politiku a to velmi rázně,než nám různé podivné existence dočista oblehnou naši krásnou vlast.
22. Únor 2007 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Po precteni vasich vznesenych slov, me nenapada jineho pojmenovani pro Vas nez , ze jste kokot a hloupej blb, nebo (ka)?
8. Duben 2007 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Děkuji,verdikt přijímám!
8. Duben 2007 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ne,že se multie (anonym)
Jsme voli,proč si tu verbež pouštíme do země? Jezdí plenit naší vlast a rozsévat cizácké sémě! Jaký by tu byl klid bez povlu,mluvícího,více,či méně podivnou haťmapatilkou?Jaký klid v parku bývá,dokud se tam nenahrne(kdo ví,co to je),anglicky mluvících pičusů gruppa. Čechy Čechům a budoucnost nechť nutně patří radikálům!Pryč s rozeřvaným dobytkem,pro mnohé z nich je život zde,buď parazitálním,či o hodně levnějším přepychem! Nepotřebujeme zde cikány,ani zahraničního "podnikatele",který nám dá,za otročinu jemu odvedrenou,pár pětek a tučné zisky vyveze,táhněte všici,elegantně do své rodné prdele!
20. Květen 2007 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Goes (anonym)
Česká Republika je pořád jenom přestupní stanice, ale většina uprchlíků by pochopitelně raději do nějaké bohaté země jako třeba německo a anglie. Vyjímka jsou lidé z vietnamu, kteří tady mají již nějaké zázemí a nebo lidé co se dál nedoustanou a zůstanou tady ze zoufalství. ČR je stále ještě porozvojová země a já osobně bych si teda jako uprchlík tuhle zemi nevybral - nejraději anglii nebo austrálii...
21. Květen 2007 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
mimísek (anonym)
Víte co....nesnáším rasisty a lidi co odsuzují cizince.Pokud jsou slušní,tak proč by tady nemohli být.neni na tom nic špatnýho.Nikdo z čechů neni dokonalej a kolikrát je horší než nějakej cizinec.Stydim se za vás čechy
4. Srpen 2007 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
spousta cizinců je ve skutečnosti lepší než spousta uprděných čechů.
17. Květen 2008 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Platí to i obráceně.:-)
17. Květen 2008 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Dzumby Turdwers (anonym)
já sem sem přšel abych léčil a miluji jednu češku. To je důvod vy hlupáci.
18. Květen 2008 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
cizinci jsou ci (anonym)
správný domobranec si chrání svou zemi od povlu s východního bloku,tak jako se západní blok chrání proti nám,je to pochopitelné z ekonomických důvodů,jen nevzdělanec a neznalec české ekonomiky zastává názory typu cizincům vstup povolen.tak pokud tomu rozumím,vám nebude vadit když se tu s prominutím nasere 500 cigánů z východního slovenska?konkrétně mimískovi bych nastěhoval tudle svoloč před barák,potom si popovídáme:-)
18. Květen 2008 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
milada (anonym)
a...... kolik Čechů je v cizině, za prací, lepším životem....Jak se tam na ně asi dívají domorodci? Byli jste už někdy v takové pozici?
24. Leden 2009 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dívají se na nás jak my na ukrajince.
24. Leden 2009 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
presne tak. Porad jsme jenom z "vychodni Evropy"....ani nevi, ze jsme central Europe. ha ha ha. Ja jsem nikdy nebyla diskriminovana, ba naopak, mela jsem a mam dost uspechu, zalezi na kazdem z nas, ja ziji v Londyne, a se svou narodnosti tu problem nemam. Jo, kdyz pujdu nekam uklizet, kde si necham s odpustenim srat na hlavu za par supu, potom na me budou asi koukat jako my, na ty ukrajince. Tak to vidim ja.
25. Leden 2009 - 0:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A nemyslim si, ze by si cesi meli zrovna stezovat na tuto situaci, jakoze je u nas hodne cizincu. Ukrajincu, slovaku, mongolcu ap. Jelikoz u nas, jeste z daleka nemaji takove vyhody, jako treba tady v UK. U nas nedostanou byt, ktery jim bude stat platit, vysoupnou je pohromade na smradlavou ubytovnu, v praci musi drit od nevidim do nevidim, hlavne ve fabrikach, nikoho nic nezajima, a pak je stejne propusti. Tyhle lidi fakt makaj tvrde, za mnohem mene, nez by platili nam, oni jsou daleko od rodin, a makaji. Nemaji to lehke. Naces tady v UK, dostane byt jaky koliv pristehovalec, plati mu najem, jeste ma podporu...zadelavaji na deti jen to hvizdne...tak lidi, takovyhle s odpustenim "povl" - bych vykopla zpet, odkud pritahli. Je mi jedno, odkud kdo je, kdyz maka, ma nejakou hrdost, vi, za cim si stoji, nenecha ze sebe udelat vola, ten stat nezneuziva jak se da, a taky vi neco o kulture toho statu, historii, mentalite a tak. Potom je to fajn. Ale jak uz jsem psala shora, jsou i taci, kteri jsou opravdu jenom smetim, ktere jenom vyuziva dobra a nic pro nej nedela. Bohuzel.
25. Leden 2009 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Sasha (anonym)
Dobry den vsem jsem cizinec s ukrajini jsem tadi us 2 roky ted mam pritelkini a sni mame 6 mesicniho sina a jemi tady lip nez na ukrajine a nestezujuse nedelam problemy jak mozna ste sliseli jaky problemy delaj ukraince zijusi protoze musim zit kdis bi vas neco zajimalo napiste na email krichfalovshiyOleksandr"seznam.cz
5. Březen 2009 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Sasha (anonym)
Dobry den vsem jsem cizinec s ukrajini jsem tadi us 2 roky ted mam pritelkini a sni mame 6 mesicniho sina a jemi tady lip nez na ukrajine a nestezujuse nedelam problemy jak mozna ste sliseli jaky problemy delaj ukraince zijusi protoze musim zit kdis bi vas neco zajimalo napiste na email krichfalovshiyOleksandr"seznam.cz
5. Březen 2009 - 14:33

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama