6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cítim že moja partnerka čaká iba na to,kedy ju sklamem....

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Cítim že moja partnerka caka iba na to kedy ju sklamen.Lenže ja by som ju nedokázal nikdy nijak sklamať,pretože ju ve?mi milujem.Dokonca ked idem po ulici a ide nejaké pekné dievča,nemyslím na to dievča,ale myslím len a len na moju lásku.Ja cítim že je láskou môjho života,iba že ona si dáva predo mnou určitý odstup neviazanosti sa ku mňe. Jednoducho povedané má strach z toho,že keby sa mi celá odovzdá aj so svojou láskou ku mne,aby som ju nesklamal. Dievčatá a ženy prosím poraďte,ja už neviem čo mám spraviť preto,aby mi v tomto smere dôverovala.Som mladý chalan 20.rokov a nemám to?ko skúseností.Ďakujem Vám ve?mi pekne.
17. Září 2006 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak si s ni o tom promluv, zjisti co ji trapi a proc se tak chova. Mozna zes ji nekdy predtim sklamal nebo se ji to stalo v predchozim vztahu a tak nechce, aby se ji to stalo i s tebou...
17. Září 2006 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Lenže my sme sa nikdy este nebavili o našich predchádzajúcich vzťahoch.Sme spolu 2mesiace a neviem či je to už dostatočná doba na to aby som to zacal rozoberať.
18. Září 2006 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak to skus, nikde neni psano, kdy je ta vhodna doba na to zacinat s tim. Asi bude spis zalezet na tom, jestli se ji o tom bude chtit mluvit.
18. Září 2006 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Já jsem taky žárlivka. Chodím s klukem už přes rok. Jednou se stočila řeč na holky, co měl přede mnou. Nechce o tom moc mluvit, ale čím víc nechce, tím víc mě to trápí. Řekla jsem mu, že nepotřebuju vědět žádné detaily, ale když už nějakou potkáme, chci vědět, že je to jeho bývalá, cítím se pak trapně, pže si myslím, že je to jen kámoška. Vždycky když se nějaká taková vynoří, myslím na to dokud si o tom nepromluvíme... pak, když vím, jak a co bylo, přestane mi to ležet v hlavě. Věřím, že mu to není příjemné, ale je to jedinný způsob, který mě uklidní. Zuzka
19. Září 2006 - 13:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama