12853 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Vysadit DLOUHODOBĚ...vysazovala jsem neurol a zolpidem po několikaletém braní (i když nepravidelném) 3mg neurol a 4x zolpidem (10mg). Vysnižováno během několika dní, zůstaly mi 1-2zolpidemy. Nedělo se nic dramatického kromě toho, že mi bylo a dosud je blbě ale to jsou následky dlouhodobého braní AD a BZD než vysazování (jaterní testy srovnány, pruritus neustupuje, mírně zvýšené leukocyty a glykemie). Schvácenost, slabost a únava. Návrat k neurolu nepřipada v úvahu, je mi blbě jen na to pomyslím, 6.měsíc. Ano, je mi prostě blbě a nevím jak dál K tomu jsem ty roky brala tritittico vždy s venlafaxinem nebo deprexem až jsem se v únoru zhroutila
7. Červenec 2018 - 5:47
Co je lepsi ? (anonym)
Pokud uz berete roky nejake ty svinstva jako Cipralex nebo i bzd , tak uplne vysadit je cesta do pekel. Snizovat davku a brat aspon nejake minimum porad ... Je to lepsi nez aby vam potom bylo zle a zivot se stal bojem nez zivotem. Znam to velmi dobre sam po 14 letem uzivani antidepresiv a oxazepamu jsem snizoval davky az abych se citil dobre beru jen 10 mg. Cipralexu a jen 1 oxazepam . Vysadit jsem to uplne zkousel ... Prvni dny nic , ale po tydnu des , abstak , silene stavy ....
7. Červenec 2018 - 8:58
Morine (anonym)
Zdravím všechny :-) před cca 3 lety jsem brala Cipralex a chodila "klábosit" na tuto stránku. Občas sem zavítám a chtěla bych povzbudit všechny, kdo začínají brát i vysazovat. Brát je potřeba pravidelně a vysazovat pomalu. není kam spěchat. Únavy a ataky jsou běžná věc, ale dá se to zvládnout. Nejlepší je k léku i terapie, psaní deníku, snažit se najít problém a chtít jít dál. brala jsem 1,5 roku a jsem ráda, že mi lék pomohl překonat zlé období. pokud nemáte vyřešen problém nevysazujte :-)
1. Srpen 2018 - 12:53
Danča (anonym)
Zdravím holky..trpím panickou poruchou a agorafobii..beru cipralex 25 dní a zatím nic..bojím se koupat neboť mě tam chytl záchvat ..a teď pokaždé jak tam lezu tak mám úzkosti..nemůžu ven ani před barák..vylezu jen v nejnutnějším když musím k lékaři,ale musím si vzít neurol a i tak se klepu a jenom autem ..taxik ..autobus..pěšky sama nedávám..jsem z toho zoufalá..pomůže mi cipralex beru 10 mg
3. Srpen 2018 - 18:44
Didi (anonym)
Zdravím holky..trpím...Ano pomoze ti.. vydrz a bude ti tak dobre ze casom si aj zabudnes dat liek ako ja
21. Srpen 2018 - 19:42
Didi (anonym)
Zdravím holky..trpím...Ano pomoze ti.. vydrz a bude ti tak dobre ze casom si aj zabudnes dat liek ako ja
Didi (anonym)
Didi (anonym)
Didi (anonym)
Didi (anonym)
Jeejda tolko krat sa to odoslalo a aj tak len cast
21. Srpen 2018 - 19:43
Tereza (anonym)
Zdravím, z důvodu chronické bolesti zad mi byl předepsán Cipralex. Beru ho již 3 měsíce. Mám pálivé bolesti nohou a bušení srdce. Po měsíci užívání mi bylo fajn a teď poslední 2 týdny nic moc. Mám pocity strachu. Je normální abych po 3 měsících měla tyto pocity?
12. Listopad 2018 - 23:29
DD (anonym)
Odpověď na Sandro nevím, ale pokud to do
Zdravím, beru cipralex tak týden, ze zacatku mi nebylo vůbec dobře - pocit na zvraceni, úzkost, neklid,klepani,boleni na hrudi, hůře se mi dýcha a pobolívá mě na prsou u sdrce
8. Prosinec 2018 - 14:31

Stránky

Přidat komentář